Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell attól tartani, hogy az...

Kell attól tartani, hogy az állam elveszi a megtakarításainkat?

Figyelt kérdés
pl amit beteszünk a bankba kamatozni pénzt, azt csak úgy lenyúlja?
2012. jan. 8. 16:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez csak egy rémhír, ne kezdje el senki kivinni a pénzét, mert csak bukni fog rajta. Kezdem gyanítani, hogy osztrák bankok kezdték el terjeszteni, na jó vicceltem.
2012. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%
Már miért venné el? Ne hallgassatok a rémhírterjesztőkre! Vagy végül is mindegy, vegyétek ki, váltsátok át, aztán majd jó nagy veszteséggel visszaválthatjátok.
2012. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%
Nem.Az MSZP hazugságok közül az egyik :D
2012. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

nem pénzátváltásra gondoltam, csak kivenni

mert mivan ha beállamosítja a bankoknál lévő megtakarítást?

teccikérteni?

2012. jan. 8. 16:39
 5/37 anonim ***** válasza:
36%

Na, akkor CSAK SZÓLOK : félórája akartam kivenni pénzt a K&H Bank ATM-jéből (Bp., XII. ker., MOM-Park) és hiába ütöttem be az összeget, kiadta a kártyát és udvariasan elköszönt az automata...


Ezt kétszer megcsinálta, semmi infót nem ír ki, simán visszaadja a kártyát és kész!... 8-[[


Most próbáltam hívni a K&H Bank 24-órás ügyfélszolgálatát, de az sem működik!!!...


Szóval, ha még csak arról lenne szó, hogy 1 db ATM-jük nem működik, akkor nem izgulnék, de ha a központi ügyfélszolgálat sem, akkor már kicsit ideges kezdek lenni!!!


A Raiffeisen kártyámmal a másik számlámról (még!) ki tudtam venni pénzt, de úgy látom, hogy a K&H Banknál valami nagy gáz van!!!... :-((


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jobb, ha mindenki tudja : ÁLLAMCSŐD esetén zárolják a bankbetéteket, az állami bankgarancia érvénytelenné válik!!!...

2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Panda Péter ***** válasza:
96%
viszont az senkinek sem jó, ha mindenki kiveszi a pénzét a bankokból. államcsőd esetén meg úgyis mindegy, hogy kivetted-e a számládról vagy sem, mert a hiperinfláció mitt úgyis értéktelenné válik.
2012. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

én ezt még nem olyan rég hallottam azt hiszem hogy a rádióban, hogy előbb utóbb lehetséges, hogy elveszik az emberek megtakarításait a bankból


autómatás: vasárnap lehetséges, hogy nincs ügyfélszolgálat

2012. jan. 8. 16:41
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy hír akkor rémhír, ha látszólag igaz, de nyilvánvalóan lehetetlenség. Ez nem lehetetlenség, és biztos vagyok benne, hogy megfordult már néhány agyament fejében. De egy dolog, hogy mi jut valaki eszébe, és más dolog, mit tud megtenni. Elvileg meg tudja. De nézzük a folytatást is. A bankoknak ez sokkal rosszabb a különadónál. Nem fognak működni, mert ha lenyúlják a pénzed, nem leszel ügyfél, nem fizetsz a számládért, tranzakciókért, nem kérsz hitelt. Az OTP-ből lenyúlni annyi, mint a haver zsebéből venni ki. A többi meg lényegében külföldi. Vajon mit szól az osztrák állam?

Úgy vélem, jó esetben lenne 24 órájuk. És a környéken nem nagyon maradásuk. Nem lehet ám kimazsolázni a szomszédot, aki rájuk gyújthatja a házat.

2012. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

most nem konkrétan az államcsődre gondolok, szerintem nem lesz itt olyan, vagy szerintetek mégis?


hanem arra gondolok, hogy a nyugdíjat is elvették, ugyanígy elvehetik az emberek megtakarításait is?


és az emberek miért viszik külföldi bankokba a pénzüket? csak erre tudok gondolni, hogy féltik a pénzüket az emberek, hogy lenyúlják tőlük

2012. jan. 8. 16:43
 10/37 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi
2012. jan. 8. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!