Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell attól tartani, hogy az...

Kell attól tartani, hogy az állam elveszi a megtakarításainkat?

Figyelt kérdés
pl amit beteszünk a bankba kamatozni pénzt, azt csak úgy lenyúlja?
2012. jan. 8. 16:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Kedves #7 Válaszoló !


Ez a telefonos ügyfélszolgálat 24 órás, vagyis éjjel-nappal (hétvégén is!) hívható, már nem egyszer hívtam őket vasárnap este!...


K&H TeleCenter: (06 1/20/30/70) 335 3355

elérhető a nap 24 órájában


Most csak az automata főmenüt mondja a gép, bármilyen menüpontra nyomok, NEM KAPCSOLJA!!!

2012. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

bár utolsó

ezt lehet, hogy nem érdekli az államvezetőket a bank sorsa, meg úgyis megcsinálta már a nyugdíjjal, akkor ez nem érvágás a bankoknak? mert szerintem igen, akkor meg az sem lenne nagyobb érvágás, ha csak úgy a bankba betett pénzt lecsapolná az állam

2012. jan. 8. 16:47
 13/37 A kérdező kommentje:

bár utolsó

ezt lehet, hogy nem érdekli az államvezetőket a bank sorsa, meg úgyis megcsinálta már a nyugdíjjal, akkor ez nem érvágás a bankoknak? mert szerintem igen, akkor meg az sem lenne nagyobb érvágás, ha csak úgy a bankba kamatozni betett pénzt lecsapolná az állam

2012. jan. 8. 16:47
 14/37 anonim ***** válasza:
41%

"a nyugíjat is elvették"


Én úgy irigylem az ilyen "egyszerű" gondolkodású embereket. :)

2012. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

"államcsőd esetén meg úgyis mindegy, hogy kivetted-e a számládról vagy sem, mert a hiperinfláció mitt úgyis értéktelenné válik.

"


igen, ha előtte nem váltottad át.

2012. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

ma 16:46


K&H az egyik lesz@rabb bank, plusz vasárnap van és trehányak.

Azért ebből ne vonj le semmit, ami államcsőddel kapcsolatos.

Viszont mivel látjuk, hogy a Fidesz, hogyan kormányoz, az államcsőd valószínűsége nem elhanyagolható.

2012. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Panda Péter ***** válasza:
miért, te hogy máshogy értelmezed a magánnyugdíjpénztár rendszer megszüntetését?
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, én a TÉNYEKET nézem :

- Diktátorunk simán megtette, hogy lenyúlta a nyugdíjmegtakarításokat...

- Orbánnak, Lázárnak és a többi főfideszesnek mind Svájcban kamatoznak a megtakarításaik (vajon miért?)...

- Diktátorunknak semmiből sem állt "válságadót" kivetni a bankokra, ha gondol egyet ugyanígy a bankbetétekre is kitalálhatja a "válságadót" (mondjuk lenyúlja a 25%-át), OSZT JÓNAPOT!...


Bocsika, ha ezek után én a magam és a családom érdekeit nézve igenis kiveszem a megtakarított pénzeimet és kiviszem külföldi bankba!... :-))


Bocs, de én már semmit nem hiszek el Orbánnak, JOBB FÉLNI, MINT MEGIJEDNI!...

2012. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

#16-nak :


Én 5 éve vagyok az ügyfelük a K&H-nak, szerintem jó bank, semmi bajom nem volt eddig velük!


Viszont előtte 20 évig voltam az OTP-nél, én inkább őrájuk mondanám, hogy a legszemetebb és legsz*rabb bank, ami Mo-on létezik!


Mondjuk még szerencse, hogy van egy Raiffeisen számlám is, mert most alaposan meg lettem volna lőve, ha nem tudok kp-t felvenni... :-((

2012. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit messzebbről közelítenék. Miért is alakult most ki ez az érzület az emberekben, hogy elvehetik a pénzüket? És miért nem alakult ez ki soha mondjuk az ötvenes évek óta? Azért, mert egy önkényuralmat gyakorló klikk ragadta magához a hatalmat, akik bármit megtehetnek. Ezt nem az ujjunkból szopjuk: Ahol visszamenőleg adóztathatnak a pár milliós végkielégítésem után, amit törvényesen vettem fel, és amit már elköltöttem, ahol ködösítés meg hazudozás után elvehetik magánnyugdíj-pénztári megtakarításomat, ahol visszamenőleg agyament különadót vetnek ki, ahol az alkotmány maga mondja, hogy az elmúlt 60 valahány év meg se történt, és ahol naponta kapkodjuk a fejünket a hihetetlenül abszurd, erőszakos döntések láttán, ott ne csodálkozzunk, hogy senki nem érzi biztonságban a pénzét. És nem a rémhírterjesztők miatt, hanem a kormány, és személyesen Orbán Viktor miatt.


A kérdésre egyébként nem tudom a választ, végül is egy ilyen lépés nagyon abszurd lenne, de hát vannak jó szóvivők, Selmeczi, Szíjjártó, Gíró Szász, biztos ki tudnák ezt is magyarázni.

2012. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!