Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborítanak fel a...

Csak engem háborítanak fel a kuruc. Infos kommentelők?

Figyelt kérdés

Én ledöbbentem azon, hogy a kuruc.infos cikkek alatt kommentelők nagy része (nem mindenki) képes magyar honfitársaik halálának örülni. Nagy hazafinak tartják magukat, de a két szegedi professzor halálát, valamint legutóbb a vadász és fia öngyilkosságát szinte ujjongva fogadják. Mindenkit gyűlölnek, akik jobban élnek, mint ők, saját nyomorúságos életükért pedig másokat hibáztatnak. Minden cikknél kapásból zsidózni kezdenek, ha semmi köze nincs hozzá, akkor is. Nekem úgy tűnik, egyesek már belebetegednek az állandó gyűlölködésbe. Valamilyen szinten ez a Jobbiknak is szégyen szerintem, hogy a szavazótáboruk egy része ilyen ember.

Vélemények erről?


2012. jan. 30. 11:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
23%
engem a nepszava.com-os kommentelők SOKKAL jobban felidegesítenek. Sokkal nagyon a sötétség ott mint a kurucon.
2012. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ezen mit csodálkozni. A jobbikosok általában a legalja hulladék prolik, akik csak színükben különböznek a 6 osztályos tetves cigánytól. Értelmi szintben, tehetségben, szorgalomban ugynaott állnak.


Míg a putriscigányok szerint mindenről a gonosz rasszisták tehetnek, addig a putris jobbikos szerint a zsidók, tőke, stb.

Pedig lehet csak tanulni kellett volna, meg menni a munka után, nem zsidózni...

2012. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%

"nepszava.com-os kommentelők "


Nem tudom milyen kommentelők lehetnek a nepszava.com-on, de a kurucot nem könnyű alulmúlni.

[link]

2012. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
16%
Csak téged.
2012. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%
Én is csak azt tudom írni, hogy akkor ne olvasd...Én is felháborítónak tartom a tv-ben a Való Világot, ezért nem nézem és nem írok ki róla idióta kérdéseket.
2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
ha nem tudod nézd meg magad.
2012. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Azt olvasok el amit akarok, erről ennyit. Azt, hogy a zsidókat gyűlölik már megszoktam, nálam az verte ki a biztosítékot, hogy a magyar emberek halálának örülnek (ők, akik állandóan a nemzeti összefogásról beszélnek). Semmivel sem különböznek a Kertész Ákos-féle gyűlölködőktől, akik a magyarokat szidják, csak ők épp a másik oldalon állnak.

Az a véleményem, hogy egy normális nemzeti érzelmű embernek is el kell ítélnie az ilyen embereket, gyűlölködésükkel hatalmas károkat tudnak okozni a nemzeti oldalnak.

2012. jan. 30. 12:10
 18/37 anonim ***** válasza:
19%
Minek olvasod ha nem tetszik? Én sem nézem a magyargyűlölő retek klubot.
2012. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
64%

"magyargyűlölő retek klubot"


Ezt a következtetést mégis miből vontad le?

2012. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt a következtetést mégis miből

vontad le?"


Ha neked ez nem nyílvánvaló akkor te tényleg agymosott vagy!

2012. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!