Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborítanak fel a...

Csak engem háborítanak fel a kuruc. Infos kommentelők?

Figyelt kérdés

Én ledöbbentem azon, hogy a kuruc.infos cikkek alatt kommentelők nagy része (nem mindenki) képes magyar honfitársaik halálának örülni. Nagy hazafinak tartják magukat, de a két szegedi professzor halálát, valamint legutóbb a vadász és fia öngyilkosságát szinte ujjongva fogadják. Mindenkit gyűlölnek, akik jobban élnek, mint ők, saját nyomorúságos életükért pedig másokat hibáztatnak. Minden cikknél kapásból zsidózni kezdenek, ha semmi köze nincs hozzá, akkor is. Nekem úgy tűnik, egyesek már belebetegednek az állandó gyűlölködésbe. Valamilyen szinten ez a Jobbiknak is szégyen szerintem, hogy a szavazótáboruk egy része ilyen ember.

Vélemények erről?


2012. jan. 30. 11:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
82%
IgazMagyar "barátunk" színvonalára jellemző, hogy töröltette kommentemet, pedig valóban elég neki, ha van zsidó egy műsorban, ahhoz, hogy mocsoknak titulálja.
2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
8%
Életemben nem "töröltettem" még kommentet, mert nem az én stílusom, de Ok.
2012. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem válaszolok, és nem is fogok! És nem azért mert nem tudok, hanem mert nem süllyedek le a te ovis szintedre. Én elmondtam amit gondolok, te erre rávágtad hogy "nem", és most azt várod hogy azt mondjam ovis módon hogy "de", amire te megint rávágod majd hogy "nem". Nincs kedvem ehhez a játékhoz, főleg veled nem aki már menthetetlen.
2012. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Aha, akkor fordítok: te nem tudsz válaszolni. Ugyanis én érveket hoztam fel, te pedig nem érveket hozol fel, hanem csak azt szajkózod, amit fentről hallasz. Te elkönyvelted a Heti Hetest agymosó liberális zsidó műsornak, pedig biztosra veszem, hogy soha egyetlen egy részt sem láttál belőle. Érvelésnek felmutattál egy ÖSSZEVÁGOTT youtube-videót, aminek a hitelessége 0 azaz 0 (ez onnan látszik, hogy a zsidó muki nem is azt mondja héberül, mint ami alá van fordítva).

Én is bármikor összevághatnék bármikor egy videót bármelyik jobbikosról úgy, hogy magyargyűlölőnek tűnjön. Mégsem teszem, mert ennél értelmesebb vagyok.

Én azért még úgy érzem, hogy nem vagy menthetetlen, úgyhogy ezért koptatom a billentyűzetet :D

2012. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Sz1u ***** válasza:

11:56 IgazMagyar


"Életemben nem "töröltettem" még kommentet, mert nem az én stílusom, de Ok."


Érdekes, hogy azt írod, hogy nem a Te stílusod... annak tükrében például, hogy tegnap több kérdést is töröltettél (Te magad vallottad be - csak sajnos nem tudom bizonyítani, mivel az is törölték)- Amit viszont tudok bizonyítani, hogy az alábbi link 22/42-es kommentemnél mondtam, hogy töröltetsz és erre reagáltál:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__262..


Ha már ilyen nicknevet választottál "IgazMagyar", akkor legalább légy is hű hozzá!

2012. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
47%

Ezek a kommentelők agyilag beteg emberek. Az irigység, a gyűlölet a lételemük.

Az egész kuruc.info szalonképtelen, úgy, ahogy van. A "szakmai" cikkeikről egy történész vagy közgazdász 2 perc alatt be tudja bizonyítani, hogy hazugságokat írnak. A gyűlölködő kommentekről pedig nem is mondanék semmit. A társadalom alja (tisztelet a kivételnek, bár aki normális, az nem kommentel ilyen oldalon).

2012. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 öregnéne válasza:
hányok, háányok---
2013. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!