Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborítanak fel a...

Csak engem háborítanak fel a kuruc. Infos kommentelők?

Figyelt kérdés

Én ledöbbentem azon, hogy a kuruc.infos cikkek alatt kommentelők nagy része (nem mindenki) képes magyar honfitársaik halálának örülni. Nagy hazafinak tartják magukat, de a két szegedi professzor halálát, valamint legutóbb a vadász és fia öngyilkosságát szinte ujjongva fogadják. Mindenkit gyűlölnek, akik jobban élnek, mint ők, saját nyomorúságos életükért pedig másokat hibáztatnak. Minden cikknél kapásból zsidózni kezdenek, ha semmi köze nincs hozzá, akkor is. Nekem úgy tűnik, egyesek már belebetegednek az állandó gyűlölködésbe. Valamilyen szinten ez a Jobbiknak is szégyen szerintem, hogy a szavazótáboruk egy része ilyen ember.

Vélemények erről?


2012. jan. 30. 11:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
Azért csak fejtsd ki szépen. Valami oka csak van, hogy ezt gondolod, vagy csak egy jó pártkatona vagy, aki szajkózza amit felülről mondanak? Egy jól megépített robot, akinak nincsenek önálló gondolatai?
2012. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:09

Ha te mondod Ó hatalmas Oroszlán... Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem az a sok szenny műsor ami lenyúlja az agymosott birkák pénzét, nem magyar barát! Vagy a hetiszemét, ahol minden héten jut idő arra hogy valamilyen úton módon megalázzák a magyart! Ezek a sz.r műsorok felváltják a magyar hagyományokat és kultúrát a nyugati fertőre! Fankadeli fogalmazta meg jól: " Jöttek a sorozatok, és mentek a könyvek." Hiába fejlődik a technika és a tudomány, az emberek szellemileg egyre jobban leépülnek... Menj fel a napiszar.com-ra és meglátod miről beszélek.

2012. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen sajnos néha én szégyenlem magam a kommentelők helyett. Pedig én is Jobbikos vagy és nemzeti érzelmű. Néha úgy érzem nekik nincs önálló gondolatuk azt mondják amit a kuruc.ino nyomat. Viszont ezekben a kommentekben benne van a keserűség a magyarsággal szemben elkövetett bűnökkel a zsidóság és a nyugat részéről.
2012. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tetszik, ne olvasd"


Ez nem válasz. Ez nem arról szól, hogy kinek tetszik, hanem hogy emberek elítélendően viselkednek. Ha valaki ezt teszi, jogos a felháborodás. Nem lehet minden felett szemet hunyni, ami nem tetszik.

Érdemi válasz még nem született arra, amit a kérdező felvetett, csak megy a terelés.

2012. jan. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

"emberek elítélendően viselkednek. Ha valaki ezt teszi, jogos a felháborodás. Nem lehet minden felett szemet hunyni, ami nem tetszik."


Arra még nem is gondoltál hogy netán más emberek felháborító viselkedése miatt születnek azok a kommentek? Ez a baj az emberiséggel... Nem hogy a probléma gyökerét keresné, inkább megpróbálja elnyomni a "fájdalmat".

2012. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

"Arra még nem is gondoltál hogy netán más emberek felháborító viselkedése miatt születnek azok a kommentek? Ez a baj az emberiséggel... Nem hogy a probléma gyökerét keresné, inkább megpróbálja elnyomni a "fájdalmat"."


Na te kis irgalmas szamaritánus, akkor azt magyarázd el nekem, hogy amikor Etiópiában meghaltak a magyar geológusok, akkor ki viselkedett felháborítóan? Ilyeneket olvasok, hogy "megérdemlik" (holott nem is hallott az illető ezelőtt róluk), meg "ez a két magyar se fog már adót csalni" stb.

Várom a válaszod.

2012. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
88%

"Ha te mondod Ó hatalmas Oroszlán"

Köszönöm a megtisztelő megszólítást, ezzel elismerted, hogy szellemileg fölötted állok :P


"Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem az a sok szenny műsor ami lenyúlja az agymosott birkák pénzét, nem magyar barát!"

Nem is azért van, hogy magyarbarát legyen, de ettől még nem magyargyűlölő. Pl. én nem gyűlölöm azt aki a szomszéd városban lakik, de mivel nem ismerem, nem is vagyok a barátja.



"Vagy a hetiszemét, ahol minden héten jut idő arra hogy valamilyen úton módon megalázzák a magyart!"

Na ennek ugorj neki mégegyszer. Gondolom a Heti Hetes c. műsorra gondoltál. Én mindig megszoktam nézni, és még egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy "megaláznák a magyart". Mellesleg elég hülyén hangzik ez az "a magyart" kifejezés, úgy mondjuk szépen, hogy a magyarokat, de mindegy. Egyébként ki szoktak állni a magyar kultúra mellett, elég gyakran. Az, hogy a politikusokról kifejtik véleményüket, az nem egyenlő azzal, hogy a magyarokat szidják.



"Ezek a sz.r műsorok felváltják a magyar hagyományokat és kultúrát a nyugati fertőre!"

Ha neked nem tetszik nem kötelező nézni, de ha valakinek erre van igénye, az hagy nézze már. Akinek pl. ValóVilágra van igénye, az akkor sem fog a magyar hagyományokkal foglalkozni, ha csak az megy a TV-ben, inkább elmegy akkor kocsmába.


"Fankadeli fogalmazta meg jól: " Jöttek a sorozatok, és mentek a könyvek.""

Ha mégegyszer Fankadelit idézel, nyakoncsaplak. Az az énekes az egyik legnagyobb agymosó. Én ugyanannyit olvasok, mint régen, semmi sem változott. És elég sokat olvasok. Az ismerőseim körében ugyan ez van. Aki meg ValóVilágot néz, az úgysem fog olvasni, mert nincs rá igénye.


"Hiába fejlődik a technika és a tudomány, az emberek szellemileg egyre jobban leépülnek... Menj fel a napiszar.com-ra és meglátod miről beszélek."

Hmmm, hát ez tény, te vagy rá az elsőszámú bizonyíték...

A napiszar meg kb. a kuruccal van egyszinten, szóval a helyedben inkább kussolnék.

2012. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

""Vagy a hetiszemét, ahol minden héten jut idő arra hogy valamilyen úton módon megalázzák a magyart!"

Na ennek ugorj neki mégegyszer. Gondolom a Heti Hetes c. műsorra gondoltál. Én mindig megszoktam nézni, és még egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy "megaláznák a magyart". "


Egy "Igaz Magyar"-nak elég, hogy "szemét, kizsákmányoló zsidók" szerepelnek a műsorban.

2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

"Köszönöm a megtisztelő megszólítást, ezzel elismerted, hogy szellemileg fölötted állok :P"


Nem érzed az iróniát? :S


Nem is azért van, hogy magyarbarát legyen, de ettől még nem magyargyűlölő. Pl. én nem gyűlölöm azt aki a szomszéd városban lakik, de mivel nem ismerem, nem is vagyok a barátja.

Mi ez, ha nem magyar gyűlölet? http://www.youtube.com/watch?v=z5vAIPC_DIM



"Na ennek ugorj neki mégegyszer. Gondolom a Heti Hetes c. műsorra gondoltál. Én mindig megszoktam nézni, és még egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy "megaláznák a magyart".


Hát látszik is hogy ilyeneken élsz, kicsit sem vagy agyhalott! Te hogy éreznél ilyesmit amikor a magyarság legapróbb szikrája sincs meg benned?



"Ha neked nem tetszik nem kötelező nézni, de ha valakinek erre van igénye, az hagy nézze már. Akinek pl. ValóVilágra van igénye, az akkor sem fog a magyar hagyományokkal foglalkozni, ha csak az megy a TV-ben, inkább elmegy akkor kocsmába."


Én nem is nézem, csak pl. az a sok agyhalott(te) aki nézi ezeket a sz.rokat rám is hatással vannak, és valamilyen szinten befolyásolják az életem is.


"Én ugyanannyit olvasok, mint régen, semmi sem változott. És elég sokat olvasok. Az ismerőseim körében ugyan ez van. Aki meg ValóVilágot néz, az úgysem fog olvasni, mert nincs rá igénye."


Akkor ez valószínűleg csak a képzelet műve igaz? [link]

2012. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%

"Nem érzed az iróniát? :S "

Na bagoly mondja, és ezt ebben a válaszodban törrbször is bebizonyítottad.

1) Az én válaszom szerinted mi volt, ha nem irónia? (Meg egy kicsit visszanyalt a fagyi)

2) A linked a Heti Hetesről: ennek a videónak egy nagy része irónia volt, csak éppen a kedves "szerkesztő" levágta az elejét. Ha az egész műsort láttad volna, akkor éreznéd, hogy miről van szó. A bevágott izraeli részletről: már többször kiderült, hogy félre van fordítva, nem is azt mondja ami magyarul alá van írva.

Ha gondolod pontról pontra végigmehetünk privátban a videón, végig tudom neked védeni, hogy itt egy csepp magyargyűlölet sincs. Csak írd meg, hogy mit, hány percnél, melyik mondatot tartod magyargyűlölőnek.


"Hát látszik is hogy ilyeneken élsz, kicsit sem vagy agyhalott!"

Maga már csak tudja, hogy ki agyhalott, pártkatona úr.


" Te hogy éreznél ilyesmit amikor a magyarság legapróbb szikrája sincs meg benned? "

Ezt mégis mi alapján tudod? Vagy aki nem szereti a kurucot meg a jobbikot, az már nem is magyar? MAgyar vagyok, csak gyűlölöm, ha hazudnak és manipulálni próbálnak (ld. jobbik és kuruc). És azt még jobban utálom, ha érzelmileg próbálnak zsarolni.


"ezeket a sz.rokat rám is hatással vannak, és valamilyen szinten befolyásolják az életem is"

rám meg az életemre az a sok zombi jobbikos van hatással, akik szégyent hoznak a magyarságra, akiknek a vezére Ahmedinadzsádot akarja behívni. Erről ennyit.


"Akkor ez valószínűleg csak a képzelet műve igaz? [link]


Mi ez a link? Pont arról szól, hogy a gyerekek azért nem olvasnak, mert unalmas kötelező olvasmányokat olvastatnak velük, ami tény. Én speciel anno az Egri csillagokon elaludtam. Ellenben van olyan könyv, amit szívesen olvasok. Inkább ilyeneket kéne olvastatni a gyerekekkel (Pl. egy 10 éves gyerek a Gyűrűk Urát falná, én is annyi idősen olvastam, sokkal jobb mint a film).


Tisztelettel várom a válaszod.

2012. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!