Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborítanak fel a...

Csak engem háborítanak fel a kuruc. Infos kommentelők?

Figyelt kérdés

Én ledöbbentem azon, hogy a kuruc.infos cikkek alatt kommentelők nagy része (nem mindenki) képes magyar honfitársaik halálának örülni. Nagy hazafinak tartják magukat, de a két szegedi professzor halálát, valamint legutóbb a vadász és fia öngyilkosságát szinte ujjongva fogadják. Mindenkit gyűlölnek, akik jobban élnek, mint ők, saját nyomorúságos életükért pedig másokat hibáztatnak. Minden cikknél kapásból zsidózni kezdenek, ha semmi köze nincs hozzá, akkor is. Nekem úgy tűnik, egyesek már belebetegednek az állandó gyűlölködésbe. Valamilyen szinten ez a Jobbiknak is szégyen szerintem, hogy a szavazótáboruk egy része ilyen ember.

Vélemények erről?


2012. jan. 30. 11:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%

1, Ha idegesít ne olvasd.

2 A Jobbiknak semmi köze a kuruchoz, már számtalanszor kijelentette maga a Jobbik!

2012. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
engem a cigányok és zsidók viselkedése háborít fel
2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
26%
A cigányok és a zsidók engem is.
2012. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%

Az a véleményem hogy borzasztóan ráérsz fiam. Ne olvasd ha idegesít. Ennyi.

Hét eleje van. Dolgozz!!

2012. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem normálisak az ott kommentelők, nem kell felhúzni magad rajtuk. Én sokszor jót nevetek a beírásokon.
2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

1. De olvasom, mert néha van egy-egy normális hozzászólás is. Csak sajnos a többség gyűlölködő beteg ember.


2. Tudom, hogy nincs köze hozzá, de ezek az emberek akkor is Jobbik szavazók (sokszor kijelentik). Sok ember a szavazóik alapján alkot képet a pártról, és ha ilyen gyűlölködő embereket lát, az a pártot is leminősíti.

2012. jan. 30. 11:23
 7/37 A kérdező kommentje:
Egyesek itt is olyanok, mint a kurucosok. Köze nincs a kérdésnek ehhez, de felhozzák a cigány és zsidó témát. Látjátok erről beszéltem :D
2012. jan. 30. 11:25
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező: teljességgel egyetértek veled! Igazából az cigányokkal már régebben is sok probléma volt, most is ez van, ez tény. Viszont ez az egész zsidózás ez ahogy látom most jött be pár éve. Néhány évvel ezelőttig elvétve akadtak emberek, akik minden rosszat a zsidókra fogtak, ma meg tömegek teszik ezt. Illetve nagyon elterjedt ez a "mindenki agymosott idióta, csak én nem" mentalitás, ami szerintem szintén eléggé szomorú. Természetesen nyilván nem kell mindent elhinni amit hall az ember,de ez azért szerintem mégis túlzás. Sajnos nálunk is a rokonságban van ilyen ember, aki egész nap csak bosszankodik, hogy mindenki milyen idióta stb. stb. és igazából szerintem azon kívül, hogy a környezetét idegesíti, hogy ilyen, önmagával szúr ki a legjobban, mert egyre inkább azt látom, hogy így, hogy folyamatosan morog ő maga képtelen boldog lenni!
2012. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

ma 11:22


Neked valószínűleg még munkád sincsen...


Amúgy Kérdező, igazad van. Egyszer küldtek nekem egy cikket, ami alá már kommentelni lehetett...és hát elborzasztó volt a sötétség, az agresszív megnyilvánulás.

Régebben volt pár cikk a kuruc.info-n, de most már csak hőbörgés az egész.

Az itt zsidózó okos emberkéknek meg üzenem, hogy bizony nekem is volt ilyen ismerősöm, aki habzó szájjal szidta a zsidókat, aztán kiderült, hogy a legjobb gyermekkori barátja is "olyan" származású.

2012. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
"pár jó cikk"
2012. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!