Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a közbiztonság...

Magyarországon a közbiztonság összeomlott?

Figyelt kérdés

Vona szerint igen.

Szerintem is, egyértelmű...



2012. febr. 2. 20:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha tarkón lőni nem is , de egy lábon lövést igen hogy harcképtelen legyen és ne meneküljön el ameddig kijönnek a rendőrök.
2012. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
a cigányok biztonságban vannak
2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
34%

Ja, ma is kiraboltak, miközben hazafele mentem az utcán, és már a lakásból is kidobott egy hajléktalan csoport...


Vicces gyerek ez a Vona.

2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
38%
Előre bocsátom, hogy én a pesti belvárosból írok, és itt nem érzek semmi különösebb problémát. Én úgy látom itt, hogy kellő óvatossággal és körültekintéssel elkerülhető, hogy áldozattá váljak. Kerülöm a feltűnést, beleolvadok a környezetembe, nem tartok itthon nagy kincseket, és figyelek arra, hogy a környezetemben inkább szegényebbnek tűnjek mint a valóság. Nem is ért semmi atrocitás gyerekkorom óta, és az se volt súlyos. A híradások alapján úgy tűnik, vidéken már kisebb dolgokért is betörnek, netán rabolnak vagy ölnek is, de én ennek semmi nyomát nem érzem.
2012. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
88%
Titeket persze hogy nem támadnak be,mivel nagy vagytok 80 évesek gondolom..Mint tudjuk a cigók inkább az idősebbeket támadják be,mert azokkal szemben erősnek érzik magukat.
2012. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
38%
A szüleim 80 közeliek, a XIII. kerületben. Velük se történt még semmi, pedig már néha aggódok, mert gyengék, betegesek, könnyen ki lehetne fosztani őket.
2012. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
63%
Vidék
2012. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
72%

Én biztonságban érzem magam,. csak utálom, hogy normális hírek nincsennek, kész "Kékfény " a híradó. A határontúli híreket kell nézni reggel 6-kor, abban jó hírek vannak.

50 éve is sok volt a gyilkos, de csak kéthetente egy órában mutatták.Hülyék az újságírók és a szakmájuk, tisztelet a ritka kivételnelk.

2012. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%

Vidéken élek, biztonságban. Persze, bűn mindig lesz. De nem vészes a mértéke.


"a börtönökben, fegyházakban és fogházakban jelenleg 17.300-an töltik büntetésüket"


1960-63 között egymillió büntetőeljárás indult.


1910 ben Magyarország 21 millió lakosából 12.000 ült börtönben.

2012. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
52%

Tizenöten ülnek tényleges életfogytig


"Az elítéltek az összes büntetés-végrehajtási intézetben végeznek - az intézetfenntartáshoz, ellátáshoz kapcsolódó - munkát. Termelő tevékenység általában az erre a célra alapított bv. gazdasági társaságoknál folyik. A bv. intézetek mellett 12 gazdasági - nyolc ipari és négy mezőgazdasági - társaság működik, alapfeladatuk a fogvatartottak foglalkoztatásának szervezése és végrehajtása. Az elítéltek eddig csaknem tízezer egyenruhát varrtak a rendőrségnek, a járőrök ma már ebben teljesítenek szolgálatot.

...................

A cél az, hogy a jövőben még ennél is nagyobb szerepet kapjanak a büntetés-végrehajtás ellátásában. A kormányváltás idején majdnem nulláról induló önellátási mutatókat jövőre 65 százalékra, 2013-ra pedig a felső határnak számító 80 százalékra kívánja emelni a Belügyminisztérium."

2012. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!