Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a közbiztonság...

Magyarországon a közbiztonság összeomlott?

Figyelt kérdés

Vona szerint igen.

Szerintem is, egyértelmű...



2012. febr. 2. 20:22
1 2 3 4 5
 21/42 nem dávid ***** válasza:
77%

Már régóta nincs közbiztonság vidéken. És ezt nem lehet a pénz hiányara fogni. Egyszerűen az állam sz*rik az emberek bajára.


Mi lenne a megoldás? Több jogot kéne adni a rendőrök kezébe(de azért ésszerűen hogy ne éljenek vele vissza)


Illetve a magyar jogot át kéne írni rendesen hogy ne bűnözőt "védje már".



Dehát a képviselők a Budai villába biztonságba érzik magukat ezért nem érdeklik őket kicsit se ezek a problémák.


Jah és nem Jobbikos vagyok hanem egy adófizető állampolgár.

2012. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%

Vidéken már tisztán látszanak az összeomlás jelei.

Még egy egy kevés vásárlóerő leértékelés, vagy segély megvonás,megkúrtítás, az adójóváírás hatása stb stb.

Hatalmas feszültségek és gondok elé nézünk.


Kb 1000rekl a D-Amerikalizálódás felé.


Persze majd a Budaiak is megtudják, a dombok lankáin.

Amikor egy a hátsóüllésen hagyott táskáért kilövik az A6-ból. Csak egy törött oldalüveg, és a vérrelkevert agyvelő fúrcsa egyvelege árúlkodik a vajszínű börűlésen a történetről.

2012. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
37%
Na na naaaa! Már csak két hét van hátra, és javul az!
2012. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
77%

Közbiztonsággal ott van probléma, ahol cigány van. Pontozzatok le, de az esetek 90%ban így van. Magyar bűnöző is van bőven, szó se róla, de ahol gettó van, ott kő kövön nem marad.

Kevés a rendőr, kevés joggal bír, hiányik az USA béli sheriff szigor.

2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
Magyarországon a közbiztonság nemzetközi összehasonlításban a legjobbak között van. Most is, akárcsak 1, 5 vagy 10 éve.
2012. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

21:50


1996-1997 környékén még kicsi voltál, jól sejtem?

2012. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
79%
Ki nullázta le a 23-24 választ? Nagyon jót írtak. Megpróbáltam felnyomni őket...
2012. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%

Lehet szeretni , lehet utálni az USA-t de az ő törvényeik mégis ésszerűbben közbiztonság terén.A saját tulajdon védelme fegyverrel.Mi az hogy ha megvédem magam a bűnözőtől akkor engem büntetnek meg?!Ott megvédheted magad akár le is lőheted önvédelemből.


A másik a rendőri szigor.Volt tapasztalatom személyesen is látni hogy a rendőrök egyáltalán nem bánnak kesztyűs kézzel az emberekkel , európai szemmel azt is lehetne mondani hogy nagyon durvák az emberekkel akár gyorshajtást akár pedig mást követett el.


Az USA egyáltalán nem egy olyan "liberális" ország mint sokan hiszik sőt..., rengeteg dologban konzervatívabb mint Európa és a törvények is keményebben,szigorúbbak.De ezt csak az láthatja aki eltöltött egy kis időt ott.

2012. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem omlott össze. A város ahol lakom itt például nőt a felderített büncselekmények aránya.
2012. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
34%

#27


Ki nullázta le - ki nullázta le? Hát a hivatásos lepontozók!

2012. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!