Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Linkelnétek nekem képeket...

Linkelnétek nekem képeket dolgozó romákról?

Figyelt kérdés
NEM közmunka, vagy ilyesmi, hanem szigorúan szakmai jellegű munkáról.
2012. febr. 5. 20:46
1 2 3 4 5
 31/43 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ezzel most arra vagy kiváncsi, hogy a cigányok végeznek-e "szamai jellegű munkát", vagy arra, hogy fényképezi-e őket közben valaki? Ahol én dolgozom, a takarító néni cigány, éppen mossa fel a folyosót. Az melyik kategória?
2012. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Sz1u ***** válasza:
68%

09:05 Andizsuzsi


"Ezzel most arra vagy kiváncsi, hogy a cigányok végeznek-e "szamai jellegű munkát", vagy arra, hogy fényképezi-e őket közben valaki?"


A Kérdező semmire sem kíváncsi! Informatikusnak mondja magát, tehát értenie kell a számítógépekhez, ill. internethez. Seperc alatt tudna keresni képeket, de egyáltalán nem ez a szándéka! Hiába linkeltünk neki, csak a kifogásokat kereste. Egyszerűen csak gyűlölködő, kirekesztő, előítéletes. Biztos jól érzi így magát...

2012. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Andizsuzsi ***** válasza:
55%
Igen, én is így gondolom.
2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
78%

Az én fogorvosom asszisztense egy cigány nő. Képem nincs róla, de nagyon ügyesen dolgozik,+ a kórházban is van cigány nő, aki ápolóként dolgozik, + nekem is volt osztálytársam cigány, aki az egészségügyben helyezkedett el.

A régi munkahelyemen az egyik legjobb targoncás is cigány volt. Tehát vannak rendes szakmával rendelkezők is.

2012. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Sz1u ***** válasza:
90%

13:18


Szerintem kár erőlködnünk, mert (mint már mondtam) a Kérdező úgysem hisz el semmit. Neki van egy berögzül ideológiája és abból egy kummányit sem enged. Ha képet csinálnál azokról az emberekről, akkor is csak az mondaná, hogy "fotosoppolt" kép.


Esetleg, ha kézenfogva odavezetnéd... :) :) :)

2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen csak gyűlölködő, kirekesztő, előítéletes. "


Mutass egy hozzászólást, ami arra utal, hogy gyűlölködöm, kirekesztek, és előítéleteim lennének. Ha nem megy (márpedig nem fog menni, mert semmi ilyeneket nem írtam), akkor légy szíves fejezd be a hazudozást és köpködést. Köszönöm.

2012. febr. 6. 17:58
 37/43 Sz1u ***** válasza:
46%

17:58 Kérdező


"Mutass egy hozzászólást, ami arra utal, hogy gyűlölködöm, kirekesztek, és előítéleteim lennének."


Tetszőlegesen (bárbelyik)! Már eleve a kérdésed is provokáció, ill. gyűlölködő! Egyáltalán minek írtad ki? Véleményeket nem fogadsz el, csak (halvány gyenge) kifogásokat találtál. Informatikus vagy, nem? Keress magadnak ilyen képeket! Szerintem senki (vagyis a jobbikosokon kívül) nem tart a gépén fotókat a dolgozó (vagy nem dolgozó) cigányokról, magyarokról, törökökről, vagy mondjuk bantukról.


...s mint már mondtam, én tényleg befejeztem!

2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Hol van itt provokáció vagy gyűlölködés? Idézz egy mondatot, amelyben gyűlölködöm. Másodjára kérlek meg rá. Véleményeket nem fogadok el, egy konkrét kérdést írtam ki, három érdemi válasz érkezett.


Köszönöm, hogy befejezted a fröcsögésed.

2012. febr. 6. 19:04
 39/43 anonim ***** válasza:
56%
Képem ugyan nincs, de az utcában van egy cigány srác, autószerelő műhelye van. Fehér a felesége, 3 gyermekük van. A srác intézetben nőtt fel, a szülei meghaltak. Tudom, hogy ez elég ritka, de van ilyen is. Pont ezért nem kéne általánosítani.
2012. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Andizsuzsi ***** válasza:
56%

Daróci Dávidot remélem csak viccből lnkelted be


Vele konkrétan mi bajod volt?

2012. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!