Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Linkelnétek nekem képeket...

Linkelnétek nekem képeket dolgozó romákról?

Figyelt kérdés
NEM közmunka, vagy ilyesmi, hanem szigorúan szakmai jellegű munkáról.
2012. febr. 5. 20:46
1 2 3 4 5
 41/43 Andizsuzsi ***** válasza:

egy ombudsman, aki saját bevallása szerint még soha nem járt cigánytelepeken, pedig őket képviseli. Kemény munka lehet - kire gondolsz? én nem látom, hogy Kállait bárki belinklte volna


"háztakarítóként és fűtőként sikerült elhelyezkednem az IKV-nál. Innen mentem nyugdíjba. Ötvenhatos múltamért 1991-ben megkaptam a “Hűséges helytállásért" kitüntetést, majd legvégül dandártábornoki rendfokozatot" - Dilinkó Gábor, aki délutánonként festeget

2012. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

"Vele konkrétan mi bajod volt?"


Ismerem a Magyar Hírlapot. Ennyi bőven elég.


Fentebb Mohácsi Viktóriára céloztam, akit mint dolgozó cigányt megemlíteni... hát felér egy egész estés stand-up comedy-vel.

2012. febr. 7. 18:29
 43/43 Andizsuzsi ***** válasza:
Miért baj az, ha egy cigány tanul és diplomát szerez? Ha azzal dolgozik az nem munka? Te egy gépsor mellett, vagy az esztergapadnál vagy informatikus? Amúgy Mohácsi nem ombudsman, egy pártot képviselt az EP-ben, nem a kisebbséget.
2012. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!