Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Gárdát nem tiltották...

A Magyar Gárdát nem tiltották be? Hogyhogy újra toborozhatnak?

Figyelt kérdés
Bedobtak hozzánk a héten egy jobbikos újságot, abban van meghirdetve, hogy toborzást tart a aMagyar Gárda. Ez nem tilos?

2012. febr. 11. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar Gárdát betiltotta a fityesz, de az Új Magyar Gárdát nem.
2012. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most jobban megnéztem a felhívást. Igazad van, az Új Magyar Gárda Mozgalom hirdet toborzást, de a Magyar Gárda címere van feltüntetve. Akkor most csak a címerhasználat miatt abajgathatják őket?

És miben más az Új Magyar Gárda, mint a "sima"?

2012. febr. 11. 01:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek rendőr és tűzoldó tagjaik, és kevesebben vannak most még. kb. ennyiben. A többi a jövő zenéje.
2012. febr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam a szórólapot de gyanítom a régi bagázs alakul újra csak más néven és valószínűleg ugyanazt fogják folytatni, amit abba hagytak.
2012. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez elvileg törvényellenes. De Magyarország nem arról híres, hogy betartatnák a törvényeket, hanem a korrupcióról és a populizmusról.
2012. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mit értesz populizmus alatt?

(Amugy akkor azt hiszem, bejelentem a rendőrségen a toborzást.)

2012. febr. 18. 01:38
 7/12 anonim ***** válasza:

A populizmus az az, amikor úgy próbálják megnyerni a választók szavazatait, hogy minden szép dolgot ígérgetnek nekik: alacsony adók, magas segélyek, gyes, stb.

Amit persze nem lehet betartani, mert csődbe menne tőla az ország. A pénz nem a semmiből jön, hanem az adófizetőktől...


A populizmus másik oldala, amikor úgy próbálnak széles tömegeket megnyerni, hogy az alapvető félelmeiket használják fel. Kisebbségek ellen uszítanak, vagy lekommunistázzák a politikai ellenfeleiket (akiknél igazából kevesebb a volt kommunista vezető)...

2012. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még nem láttam kisebbség ellen uszítást, és csakugyan sok a vörös beállítottságú politikus, főleg a baloldalon.
2012. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem tilos. :)
2012. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Akkor most csak a címerhasználat miatt abajgathatják őket?"


Nem abajgathatják őket.


"És miben más az Új Magyar Gárda, mint a "sima"?"


Semmiben.

2012. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!