Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » JOBBIK nyerjen 2010-ben,...

JOBBIK nyerjen 2010-ben, milyen kampányra lenne szüksége?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 14:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom. Szerintem tudnak jó kampányt csinálni. Csak ez a sok idióta ember ne lenne.
2009. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%

Lehetne e olyan kampányt csinálni azt nem tudom bár van néhány ötletem. De jól fogunk szerepelni ez biztos.


Ami viszont a lényeg hogy nem lenne jó egyből kormányozni. Kell a politikai tapasztalat és az hogy kuntstruktív ellenzék ként mutatkozhassunk be.

Szükség lessz ránk így is és az érdekeinket is tudjuk majd érvényesíteni.

Nem a hatalom a lényeg hanem az ország érdeke.

DJ

2009. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

nagyon jót tenne a Jobbiknak, ha Vona lemondana és a gárda megszűnne. Akkor talán, ismétlem talán a FIDESZ helyett rájuk szavaznék.

És az ilyen majmok miatt mint az első hozzászóló egy csomónak nem lesznek jobbikosok, mert ilyen primkók vannak ott, akik szerint idióta mindeki akik nem rájuk szavaz....

2009. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem hagynia kéne a kötelező hittant (én pl temészeti vallásokat preferálom, meg az ősmagyar is érdekel, és a katolikus egyház már eléggé lejáratta magát. Ha a jobbik olyan magyar, akkor tudniuk kellene, hogy a kereszténységet csak kényszerből vettük fel és hagyná a hittant a fenébe)

A másik az abortusz tiltása. Nem tudom ebből mi az igaz, de én már csak emiatt sem szavaznék rájuk, ha tényleg így gondolják.

Szóval az ilyen értelmetlen dolgaikat ki kéne hagyni a tervekből és akkor szerintem többen szavaznának rájuk...

2009. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

Jelenleg a Jobbikkal azon túl, ami már említve lett, a legfőbb baj talán az, hogy nagyon nincsenek képben. A tapasztalat ezen majd változtat idővel, persze, de azért addig se kéne túlságosan elszállni, mert a tudatlanság nem mentség, főleg akkor nem, ha felelősen akar kormányozni az ember.


A Fidesszel és az MSZP-vel is épp az az egyik legnagyobb gond, hogy felelőtlenül ígérgettek mindig is, egymásra licitálva ígértek égigérő toronyórát földigérő aranylánccal... nomármost, a jobbik jelenleg ugyanezt csinálja, csak épp az ő toronyórájuk piros-fehér zöld, aranylánc helyett meg pirospaprika-füzért használnak, de a lényeg attól még ugyanaz: a nagyotmondó ígérgetéssel mindig csak a baj van.


Elsősorban épp azzal kéne példát mutatniuk, hogy leszállnak a földre, és reális javaslatokkal állnak elő.

2009. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

MSZP = Medgyesi, Gyurcsány, Bajnai. Polgárőrség + IN-Kal secu(fegyveres) + 60% korrupció

FIDESZ= Orbán Viktor + Polgári körök általa szétvert maradékkal + 30% korrupció

MDF= Dávid Ibolya + MSZP -Szépkorúak Társasága élén Shmuck Andor gyermekkedvelő

JOBBIK = Vona Gábor + Magyar Gárda

Lehet válogatni ki kell egy tisztességes Nemzetnek.

2009. aug. 29. 14:50
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötelező és nem hit-tan .

Teológiai ismeretek és etika, és csak azoknak akik szeretnék ezeket az ismeretségeket elsajátítani.

Persze nem kell vallásosnak lenni és talán az alap műveltségre sem lessz kára.

Nincs sz abórtuszról szóló véleményünk.

A gárdáról meg terjed a sok eltúlzó baromság, mind amelett hogy én is jobbikos vagyok de nem gárda tag.

Sokan vagyunk így.


A 2. hozzászóló is jobbikos és sokan vgyunk ilyenek is.

2009. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem szavaztok a Jobbikra mert van 2 dolog ami nem tetszik a programjukban? Olyan programot nem lehet írni ami mindenkinek tetszik!

Habár... A Fidesznek majdnem sikerült. Írjuk csak bele hogy csökkentjük az adókat és több lesz a fizetés, nyugdíj, segély, de az árakat nem emeljük. Tényleg, ez mindenkinek tetszik, csak az már senkit nem zavar hogy ez az egész egy nagy populista duma, ami nem is megvalósítható mert már így is szarban van az ország...De mind1. Jöjjön nagy Viktor vezért, fehér lovon, és jön vele a megváltás is. Csak nehogy más jöjjön vele...

2009. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

Titkosítsák 30 évre a programjukat, mert aki elolvassa (nemcsak a betűket nézi végig, hanem meg is érti a szöveget), az nem szavaz rájuk.


Egyébként ahhoz hogy nagy párttá tudjanak válni, el kellene határolódniuk a gárdától és a kurucinfótól, meg kellene szakítaniuk a kapcsolatot az oroszokkal, tisztázniuk a finanszírozási botrányukat (ld. Harmadik Út alapítvány ÁSZ-vizsgálata, Vonácska egyszer azt mondja, hogy ők finanszírozták a kampányát, máskor azt, hogy semmi köze hozzájuk), páros lábbal kirúgni Vonát, aki egy ijesztő, fanatikus, szűkagyú alak.


Ha ezek nem történnek meg, akkor a legjobb esetben stabilizálódnak 8-10% körül, rossz esetben egy ciklust a parlamentben töltenek, ahol felőrli őket az unalmas bizottsági és parlamenti munka, ahol ész és szakértelem szükséges, nem zászlólengetés és tabudöntögető ordítozás, és 2014-ben ugyanúgy kiesnek a parlamentből, ahogy a MIÉP is kiesett 2002-ben, pedig a MIÉP-ben százszor annyi értelmes ember volt, mint a Jobbikban, aminek összesen kb. 5 nyilvánosan beszédképes politikusa van, ütőképes szakpolitikusa meg talán 2-3.

2009. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%
Ezen egyenlőre felesleges gondolkodni, mert a 2010-es választás még esélytelen a JOBBIK számára.
2009. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!