Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tőkés kör pénzelte a...

Milyen tőkés kör pénzelte a Jobbik 2010-es parlamentbe jutását? A kampányát, a párttá növekedését?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolunk, hogy a semmiből jött, tehát nem volt mögötte állami támogatás, egy kampányhoz meg több száz millióra van szükség.. Elég sok plakátot, pol-i reklámot láttam a Jobbikról is a 2010-es kampány ideje alatt. Ezért nem nehéz rájönni hogy valahonnan folyt a pénz. A többi pártnál kb. tudom. De a Jobbiknál?

2012. febr. 18. 10:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én sok pártaktivistát ismerek aki ingyen plakátolt. De azok még nem oriásplakátok és nem országos TV hirdetések, nem lehet belőlük havi fizetéseket adni a kádereknek, termetbérelni, tanácsadókat fizetni stb. stb. Alsó szinten kalkulálva is félmilliárd forint volt mindez 2010-ben. Kiktől?
2012. febr. 25. 18:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Mond kedves kérdező miért csak a jobbik zavar ilyen téren?

A többi nem a többszörösét költötte el az állami támogatásnak? Én személy szerint úgy csinálnám mint az amcsik, ha van pénzed támogatód akkor politizálsz ha nincs akkor nem! Egy forintot nem adnák az állami pénzből ilyen célra.

2012. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kedves kérdezőt nem csak a Jobbik zavarja. Ahogy már az alapkérdésben írtam a többi pártnál kb. tudom. Másfelől az a butaság zavar, hogy 'a nép adta össze' tipusú válaszokat kapok. Harmadrészt pedig, a Jobbik retorikájával: a tőkeellenességgel nehezen összeegyeztethető egy rejtélyes tőkés kör felbukkanása finanszírozóként. Hogy nem tudott senki érdemben eddig válaszolni rá, --sokat elmond a politikai állapotról Mo-n.
2012. febr. 26. 00:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az elmúlt 20 év megtette a hatását.Az embereknek teli van f@szuk a politikával A-Z ig. Mindegyik párt ígérget fűt fát egyre szarabb lesz csak az ő zsebük dagad. De szerintem azt még lehetne ragozni de MINEK?
2012. febr. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Honnan-honnan, hát az általuk utált "zsidóktól" - elvégre mindenki zsidó, akinek húsz forintnál többje van :D


Totálisan ugyanaz a pénzügyi hátterük, mint a többi pártnak - csak éppen volt egy üres szakadék a szélsőséges emberek megfogására: na erre tökéletes a Jobbik. A sok hiszékeny meg beveszi, hogy az ég adta világon bármi mást csinálnának. Persze, lenne három látszatintézkedés (lásd FIDESZ) és menne tökéletesen ugyanígy tovább minden. Csak persze nem az MSZP lenne a hibás mindenért, hanem a zsidók és a cigányok. Komolyan, ha be lenne tiltva a bűnbak keresés ebben az országban, nálunk nem lenne politika :D

2012. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!