Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a szavazás végered...

Mit szóltok a szavazás végeredményéhez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 22:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%
23:16 - Ezt te se gondolod komolyan. A Jobbik nem fog összefogni az MSZP-vel, de a Fidesszel se. :-) Ennél azért ők okosabbak (még akkor is, ha én éppenséggel nem a jobbikra, hanem egy másik jelenleg még kicsi pártra szavaztam, akik ugyancsak szépen szerepeltek).
2009. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
24%

"A Jobbik nem fog összefogni az MSZP-vel"


Együtt több mint 30%-ot értek el. Vagyis 2010-ben, ha a Jobbik még egy kicsit erősödik, akkor egy MSZP-Jobbik szövetség képes lehet a kormányalakítsára, esetleg béveve maguk mellé az MDF-et és/vagy SZDSZ-t.

2009. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%
Kérdésre válaszolva:Örülök a Jobbik eredményének!:)
2009. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
73%

ha a jobbik koalícióba lép az mszp-vel,mindkét párt veszít sok szavazót.

az mdf nem fog koalícióba lépni a jobbikkal, mszp+szdsz+mdf koalíciónak nagyobb az esélye, és úgy kampányolnának,h ne jobboldalra szavazzanak az emberek,hanem rájuk,mert fasizmus...stb...agymosás

de hogy miért szavazzanak rájuk???semmit nem tudnak felmutatni

vmi képzeletbeli ellen buzdítanak,nem a maguk eredményeivel

2009. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%

tegnapi 22:39-es vagyok.


köszönöm a lepontozást, ma kb minden újság ezt hozta le, nem kis párt a jobbik, és nem nagy pár már az mszp, tehát akkor hány százalékban volt igazam?? nem 14 az tuti.

2009. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
8%
Nyilasok, korán örültök! Majd meglátjuk ki nevet a végén, rohadédok!
2009. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%
A jobbik nem nyilas párt. Csak nem magyargyűlölő a többi párttal ellentétben. Vagy ez már nyilasnak számít? ...
2009. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%

Én örülök annak amit láttam, két apró tüske szúrja a szemem:

az egyik a fidesz 56%-a, ami szerintem túl sok, és nem azért, mert fúj fidesz, hanem azért, mert így egy nagy párt maradt...már a kétpártrendszer is kevés volt, de az egy még rosszabb... örülök a fidesz győzelmének,mert sejthető is volt, hogy ők lesznek a favoritok,de azért kellene egy kis egyensúly....

a másik tüske az mszp 4 mandátuma... nekem még ez is sok, még mindig ennyi vak ember van magyarországon? elkeserítő

Amit pozitívumnak találok: a Jobbik vártnál is jobb szereplése (talán jövőre elegen lesznek ahhoz a parlamentben, hogy szavuk is legyen és a fontosabb, legtöbb embert foglalkoztató kérdéseikben eredményt érjenek el), a másik, jót röhögtem azon, hogy az mdf micsoda örömben tört ki a kemény épphogycsak 5%-uk és az 1 szerencsétlen mandátumuk miatt...szánalmas

És még valamit hozzátennék: Nem tudom, ki nézte végig tegnap este az összes pártelnök beszédét, én megtettem, és úgy gondolom, Orbán Viktor volt a legkorrektebb és a legdicséretreméltóbb: higgadtan, nyugodtan beszélt és a többi mocsokkal ellentétben ő volt az egyetlen, aki nem szidta a Jobbikot, hanem minden új képviselőnek gratulált párttól függetlenül. Pedig neki lehetett volna mire pattogni, nem úgy mint a kedves Lendvai Ildikónak, Fodor Gábornak és Dávid Ibolyának... ők nem voltak a fasorban sem, meg kellett volna húzniuk magukat, de mégis elkezdtek pattogni a Jobbik ellen....ez engem nagyon zavart és ha lehet, még inkább lealacsonyodtak a szememben... Orbán Viktornak meg minden tiszteletem a szép beszédért, a Jobbiknak meg gratulálok az elért sikerért!

2009. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 ceri ***** válasza:
76%

Az egy hülyeség, hogy a jobbik összefog az mszp-vel. Még a mai magyar politikáról sem tudom elképzelni, hogy ennyire aljas és buta tudna lenni egyszerre. Bár ezek a jelzők az mszp-re ráillenek, a jobbikra viszont nem.

A jobbiknak be kell látnia, hogy még azt sem játszhatja el amit Ibolyka eljátszott 2006-ban az un. egyenlő távolság politikájával.

Ha ezt megteszi, lehet nem fogok legközelebb rájuk szavazni. De én nem is hiszem, hogy ez a párt is ilyen sz@r emberekből állna. Ha pedig még közeledne (netán összefogna ) az mszp-vel, akkor nem 4 meg 8 év, hanem pillanatok alatt az szdsz sorsára jutna.

A fidesz pedig ha jót akar magának nem lehet ilyen kategorikusan elutasító a jobbikkal.

2009. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is hasznosabb lenne egy összefogás a Fidesz és a Jobbik között, én többek között a Fidesz általi lejáratókampány miatt voksoltam a Jobbikra.
2009. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!