Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a szavazás végered...

Mit szóltok a szavazás végeredményéhez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 22:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
62%
Szinte azonos a véleményem a 10:22-es hozzászólóéval.
2009. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az egyetlen meglepetés az MDF bejutása volt, Ibolyka gyűlölettől fröcsögő beszéde felháborító volt.


Gratulálok a Jobbikna, további sikereket!

2009. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%

Jövőre a FIDESZ győz, de NE győzzön 2/3-addal.

Legyen a Jobbik a mérleg nyelve...

2009. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egy részről nagyon örültem: a Jobbik 1 mandátum helyezz 3-at szerzett, még álmomban is csak 2-t reméltem. :D Szóval ez számomra nagyon nagy bolsogságot okozott. Az öröm másik oka az, hogy kiesett az szdsz illetve az, hogy majdnem sikerült megelőzni az mszp-t.


Amiért maradt bennem némi keserű érzés: az mdf-nek sikerült összehoznia 1 mandátumot, és személy szerint az mszp 4 mandátumát soknak tartom.


Viszont most nagyon kíváncsi vagyok, mi fog zajlani az EP-ben, fogunk-e csalódni Morvai Krisztinában? (Remélem, nem.)

2009. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!