Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Használt-e a józan észnek a...

Használt-e a józan észnek a választási eredmény?

Figyelt kérdés
Az MSZP azt mondja, hogy nem szavaztak elegen, a Fidesz azt, hogy elsöprő győzelmet aratott. A Jobbik szintén nagy áttörésről beszél. Holnaptól 2x2 négy lesz, vagy folytatódik az eddigi nagyotmondás?
2009. jún. 7. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem teljesen, hogy mire gondolsz, de itthon nem fog változni semmi jövő tavaszig, bőr van bőven még a képen..
2009. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A tömeg még mindig birkaként meg van vezetve a jelenlegi nagyok által, szerintem még nem javult a helyzet, bár, javul, de még mindig nem sikerült teljesen lesöpörni a nagypártokat, még mindig van mit csípni a nagyoktól, akik alatt most a jelenlegi 4 parlamenti pártot értem. Viszont a nagyok kezdik érezni, hogy gond lesz.
2009. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy az MSZP szerint 2x2 nulla, a Fidesz szerint 2x2 nyolc. Holnaptól megállapodhatunk-e abban, hogy következetesen négy az eredmény, és ez nem oldalfüggő? Vagy folytatjuk tovább azt a zsigeri politizálást, ami a tönk szélére juttatta az országot?
2009. jún. 7. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemben a matematikával, a botanikával, a rovartannal stb., egy politikai kijelentésnek érdekvonatkozása van.


Az MSZP azt mondja, hogy kevesen szavaztak, mert kevesen szavaztak RÁ. A Fidesz azt mondja, hogy győzött, mert győzött is. A Jobbik áttörésről beszél, tudniillik áttört. A szocik persze nem áttörésről beszélnek, hanem katasztrófáról, mert más az érdekük.


Mit lehet ezen nem érteni?

2009. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az én szememben nem elsősorban a pártok hibásak az ügyeink rosszra fordulásában. Erről inkább a választók tehetnek azzal, hogy jobban érdekli őket az Orbán-Gyurcsány párharc, mint az ország jóléte és demokráciája.

Ha nem tűnt volna fel, a baloldal azért szavaz a pártjaira, hogy a jobboldal ne is legyen, a jobboldal meg azért voksol a maga pártjaira, hogy a baloldal ne legyen. Ehelyett azon is gondolkodhatnának, hogy melyik párt mit tesz le a közösség asztalára, és hogy mi lesz velünk mint a Magyar Köztársaság állampolgáraival?

2009. jún. 7. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
semmi sem fog változni se most, se jövő tavasszal! Az MSZP nem fog előrehozott választásokat kiírni, a Fidersz ezentúl sem fog együttműködni, és marad minden a "régiben", tehát semmi sem fog történni. Utána fordítva lesz ugyanez. Az elmúlt 10-en x év adatait mondtam csak el. Régen is voltak kispártok, de eddig egyik sem váltotta meg a világot.
2009. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudod, én baromira kíváncsi vagyok arra, hogy ez a 22 ember fog-e tudni együttműködni? Mert muszáj lesz.

Itthon míg tömegesen vannak birkaként megvezethetők, addig ez az általad is tökéletesen látott acsarkodás nem fog változni. De azért remélem, hogy lassan kezdenek észbe kapni, de ez tömegesen nem várható egyelőre.

2009. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyilaskák, korán örültök! Majd meglátjuk ki nevet a végén, rohadédok!
2009. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

"Tudod, én baromira kíváncsi vagyok arra, hogy ez a 22 ember fog-e tudni együttműködni? Mert muszáj lesz."


19 ember együttműködhet. A 3 nyilassal SEMMILYEN együttműködést!

2009. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Milyen nyilasokról beszéltek? :)
2009. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!