Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza lehetne valahogy...

Vissza lehetne valahogy csinálni trianoni békeszerződést valami újabbal?

Figyelt kérdés
Vagy miért nem hivatkozhatunk arra, hogy elévült, vagy ha visszakapjuk régi Magyarország területét cserébe ők is kapnak valamit, vagy már reménytelen?

2012. márc. 5. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
17%
Tájékoztatlak hogy falun lakom.
2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
10%
De amúgy ez a legkönnyebb, érvek helyett szitkozódni... Ebből is látszik hogy csak bérkommentelők vagytok.
2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
89%

Mr.Paranoia

nekem eddig semmi bajom nem volt Veled!

de ahogy rólunk beszélsz mert nem akarunk öldökölni és nem egy rohadt térképlap a legfontosabb nekünk NEM ÍRHATSZ ILYENEKET

tudod nekem mit mond a becsületem: hát többek között azt h NE ÖLJ MEG ÁRTATLAN EMBEREKET!

2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
19%
Vesszen trianon!
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a bérkommentelő???
2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

"lehet hogy az a föld a mi nemzeti örökségünk de ott már nemcsak magyarok élnek/éltek

nekik ez mennyire rossz lenne..." Megértem mit érzel, de ők is ezt tették velünk, mi csak visszavesszük ami a miénk és amiért az őseink harcoltak, és nem kevesen haltak meg,hogy megvédjék a hazánkat. Szerintem ez teljesen jogos, de azt nem értem, hogy most miért nem merik az emberek felválalni mit éreznek, mert lehet, hogy nem csak ők éreznek így, de persze könnyebb elintézni azzal , hogy te hülye mit tudsz erről ez hülyeség.(persze senkit sem akarok leszolni, de a legtöbb ember erről így vélkekedik) Én mindenesetre hiszek abban, hogy csak példát kellene mutatni és nem úgy viselkedni , mint a nagyképű amerikaiak, persze ők ezt meg tehetik , mi nem.

2012. márc. 5. 20:47
 27/73 anonim ***** válasza:
13%

A kényelmes otthonotokban ülve a gép előtt,könnyen beszéltek arról,hogy az életeteket is odaadnátok a hazáért!

De ha a valóságban kellene harcolnotok,akkor elbújnátok a föld alá.


Hát azért ez nem igaz vannak akik komolyan is gondolják.Én évek óta katona szeretnék lenni és az is leszek ha betöltöm a 18-at.És éppen ezért mert szeretnék harcolni.Ez a béke szerződés mindig is egy jogtalan szemtelen hazugság lesz.eltelhet 100 év,200 év,300év ez akkor sem változtat semmin.Amíg vissza nem szerezzük addig ez egy szégyen folt marad az egyébként gyönyörű történelmünkben.

2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
88%

"Megértem mit érzel, de ők is ezt tették velünk, mi csak visszavesszük ami a miénk és amiért az őseink harcoltak, és nem kevesen haltak meg,hogy megvédjék a hazánkat. "


A rómaiak is harcoltak ám a mediterráneumért. Akkor most vissza pannóniát az olaszoknak?

2012. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Ne értsétek fére nem háborúzni akarok és nem is ártattlan embereket megölni én csak szeretném, ha Magyarország olyan lenne, mint régen és büszkék lehessünk származásunkra
2012. márc. 5. 20:50
 30/73 anonim ***** válasza:
91%

de anélkül is lehetsz büszke a származásodra ha nincs már meg Nagy-Magyarország hivatalosan

ez nem oszt nem szoroz hogy hivatalosan mi a neve

2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!