Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vélemény arról, hogy...

Mi a vélemény arról, hogy Kökény Attila énekli majd a Nemzeti Dalt a Parlament előtt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nincs róla véleményem. Ha őt hívták meg, hát őt hívták meg. Nem zavar.
2012. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ki az?
2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jó hangja van, különben nem mindegy ki énekli?
2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Eddig nektek mindenki cigány volt, aki a Himnuszt énekelte. Most Kökény Attila talán nem magyar?

Mi bajod vele?

És ha egy zimbabwei énekeli, akkor mi van? Ez a munkája, énekes.

2012. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Tudtam, hogy a kedves kérdező ide akar kilyukadni... Attól, hogy roma származású, még magyar ember, miért ne énekelhetné? Ne vigyük már túlzásba a rasszizmust... nem védem én őket, de most komolyan ezen kell kiakadni, hogy ki énekli azt a verset? Tehát ha te, kedves kérdező, megtudod, hogy egy kép vagy egy dal egy roma származású ember műve, akkor onnantól az már nekem nem is tetszik, igaz?
2012. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mért nem énekleled el te?
2012. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A cigányok mindig jó zenészek voltak, és a magyar ember évszázadok óta vigad sírva amagyar cigány zenéje mellett. Különben meg szerintem KA inkább kozmopolita, mintsem cigány. Igen nagyvárosias a képeken, rákerestem.
2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Milyen jéghegyről povedálsz?
2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó üzenet külföldre. Brazíliában meg a magyar táncosok brazil szépségekkel rázták.
2012. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha el akarja énekelni,akkor énekelje tisztán magyarul,ne az ő alumínium kannás kíséretű hajlítgatós stílusban!
2012. márc. 7. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!