Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok egy érvet a Jobbik...

Mondanátok egy érvet a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
Az érv jelentése: tényekkel alátámasztott, bizonyított vagy cáfolt állítás.
2012. márc. 10. 20:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges érveket felhozni. A kérdező érzelmi alapon reagál, és nem tényekkel támasztja alá.


Kérdező : Nem szeretem a sonkát! Dobjuk ki mindet!

Normális emberek : De nincs akkor mit ennünk!

Kérdező : Nem érdekel! Én akkor sem szeretem a sonkát!7


Olyan a kérdező, mint egy ötéves dacos óvodás.

2012. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

bocs, mr. paranoia, amikor megláttam a kérdést, elkezdtem összeszedni a gondolataimat, de látom felesleges... - minden labdád kapásból lecsapsz, totál követed a "csak azért, mert azt mondtam" politikát, nem vagy képes éreket felhozni.


talán előbb kicsit magadba nézhetnél.

2012. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy tinédzser jobbikosnak sajnos nem lehet megmagyarázni semmit, a kérdező nagy haverja lehet a büszke93 nevű gyereknek. Tényleg, ő hova lett?
2012. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 bumbi02 ***** válasza:
100%
Büszke93 legalább próbált érvelni. Mr Paranoiától nem hogy rossz érvet, de még semmilyen érvet nem láttam.
2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
#10-es kommentem mi, ha nem érv? Ti érveltek érzelem alapján nem én!
2012. márc. 11. 19:11
 36/49 bumbi02 ***** válasza:
100%

na jó.. az egy érv.. de mi mellett? A Jobbik mellett? Hát annak elég szegényes..

Különben is a gazdákat inkább a TSZ-k felszámolása lehetetlenítette el, nem az EU vagy a multik..

Alapból hülyeség hogy kalap alá veszel minden multit. Egy regionális gazdaságban egy külföldi beruházás megvalósulása nem olyan egyszerűen elemezhető mint gondolod. Hogy fújj multi gonooosz.. Például ha innen szerzi a munkaerőt, illetve a beszállítókat akkor még jól is hat a helyi piacra, spread hatást ér el. Abban az esetben viszont, ha hozza a saját embereit, illetve külföldről szállít be, na akkro tényleg káros tud lenni a helyi piacra. Mivel ez kb cégenként, sőt, üzletenként, gyáranként más , ezért nem lehet így egy az egybe szidni az összes multit..


Szóval változtatok: nem hogy gyenge érv, de még alá sincs támasztva.

Mi nem tudunk érvet írni?


A komplett 3. oldalt majdhogynem csak én írtam tele.. Gondolom még el se olvastad.

2012. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

"Azért nincs pénz, mert a kereskedelmi multik kiviszik külföldre elkölteni az itthon megtermelt tőkejövedelmet. Tehát nem forgatják vissza a pénzt a gazdaságba... és emiatt nálunk a pénz nem forog, hanem folyamatossan kifolyik az országból.

Azért nincs munkahely, mert ezek a multik


ellehetetlenítették a gazdákat, a kis és középvállalkozásokat, valamint tönkretették a magyar gyárakat amiket a nagytőkek felvásároltak és kivittek külföldre."


Na most lerendezlek a saját kritériumoddal :


"Az érv jelentése: tényekkel alátámasztott, bizonyított vagy cáfolt állítás."


Hát ezt nem nevezném annak....



Bumbi és buszke93 fröcsögésében sem láttam érveket és paranoiás barátunkéban se.


Kor és értelmi képesség is stimmel,meg merném kockáztatni hogy egy és ugyanazon személy a kettő....

2012. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Itt a 10-es komment.


"Azért nincs pénz, mert a kereskedelmi multik kiviszik külföldre elkölteni az itthon megtermelt tőkejövedelmet."


- A GNI gyönyörűen pozitív indexet zár. Ez az import és az export különbsége.



"Azért nincs munkahely, mert ezek a multik ellehetetlenítették a gazdákat"


- Nem, azért, mert te szlovák tejet veszel rögtön egy kartonnal, és nem az ugyan annyiba kerülő magyar terméket.


"a kis és középvállalkozásokat, valamint tönkretették a magyar gyárakat amiket a nagytőkek felvásároltak és kivittek külföldre."


- Jaaaaaaaj... Nem kellett azok tönkretenni, tönkrementek azok maguktól is. Ki vett 1990ben Trabantot amikor Hondát is vehetett? És mit vittek ki külföldre? Fogták az összeszerelő csarnokot, és most gazdag Nagytőke úr kertjében áll Nagytőkeiában?

2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 bumbi02 ***** válasza:

Bumbi és buszke93 fröcsögésében sem láttam érveket és paranoiás barátunkéban se.


Kor és értelmi képesség is stimmel,meg merném kockáztatni hogy egy és ugyanazon személy a kettő....


No mindjárt megkapod hogy előhúztad a kor kártyát.. Amúgy én is 93as születésű vagyok... :))



Paranoia! Várjuk az érveket... vagy tudod mit nem si.. Inkább cask azt hogy olvasd el azt amit mi írtunk.

2012. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Ott kezdődik a probléma, hogy fogalmatok sincs az érv jelentéséről! Írjátok itt -érzelem alapján- a valóságon abszolút nem alapuló agymenéseiteket, és azt várjátok hogy majd ezeket elfogadjuk korrekt válaszként, valamint belátjuk hogy nektek van igazatok. Ha meg nem így teszünk, és azt mondjuk hogy ezek nem érvek csak vélemények, felháborodtok és elkezdtek személyeskedni...

Ha ennyire biztossak vagytok a dolgotokban, miért nem linkeltek egy -hiteles- külső hivatkozást ami bizonyítja az "állításaitokat"?

2012. márc. 11. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!