Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok egy érvet a Jobbik...

Mondanátok egy érvet a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés
Az érv jelentése: tényekkel alátámasztott, bizonyított vagy cáfolt állítás.
2012. márc. 10. 20:29
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


"Ott kezdődik a probléma, hogy fogalmatok sincs az érv jelentéséről! Írjátok itt -érzelem alapján- a valóságon abszolút nem alapuló agymenéseiteket, és azt várjátok hogy majd ezeket elfogadjuk korrekt válaszként, valamint belátjuk hogy nektek van igazatok. Ha meg nem így teszünk, és azt mondjuk hogy ezek nem érvek csak vélemények, felháborodtok és elkezdtek személyeskedni...

Ha ennyire biztossak vagytok a dolgotokban, miért nem linkeltek egy -hiteles- külső hivatkozást ami bizonyítja az "állításaitokat"?"


Én konkrétan a programot kritizáltam ,meg a leendő kormánylépéseket,amiket hangoztatnak/tattok .Erre nem linkelek forrást mivel gondolom elhiszitek hogy a célokat eltaláltam.


Milyen linket vársz tőlem?


A Jobbik programját ,azt gondolom tudod fejből ....


Vagy az EZO tévével jósoltassak, mi lesz ha kormányra kerülnek?


Amit feltettem linkekkel nem lehet (egy párt kormányra jutásának következményét bármilyen elismert személy a párt megválasztása előtt megtette volna) ,cáfolni lehet ,de az a te dolgod...


Amúgy te sem bizonyítottál az én csak a "múti kiviszi a tökét" című mantrát és a gulyáskommunizmusra való emlékezést hallhattunk.


Ez még érvpótléknak is édes kevés...


Te állítod hogy MIND hazudunk ,hát bizonyítsd de érvekkel ám!

2012. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 bumbi02 ***** válasza:

Most arról linkelgessek neked hogy a Jobbik miért szélkakas? MIért csak a pénzért csinálja?


Linkelgetni nem tudok.. de próbálok teljesen egyértelmü, számodra is elhihető tényeket leírni okés? Figyelj.


Lépjünk ki az EUból, EU zászlót égetünk, fujj fujj EU....

-->>3 Jobbikos képviselő felveszi a fizetését az EU parlamentben.


Mielőtt Parlamentbe kerültek, minden hétre volt kb egy tüntetésük, mindig betyárkodtak.

--> Számoljuk össze hogy hányszor mentek ki tüntetni olyan felháborító dolgok ellen mint mnyp megtakarítások államosítása, vagy AB kiherélése satöbbi...


Mielőtt Parlamentbe kerültek, betyárkodtak, Magyar Gárdázgattak stb...

--> Miután bekerültek és volt valami médiabotrány a Gárdánál, megkérdezésükre azt válaszolták: nem ők iránítják a Gárdát nincs hozzá közük..



Vona Gábort miniszterelnöknek? Viccnek is rossz.

---> Történelem tanári végzettsége van, ha jól tudom 1 vagy 2 évet volt pályán, tehát még nagy tapasztalatúnak se mondható, nincs se jogi, se társadalmitudományi, se közgazdasági végzettsége.. de még ilyennemű tapasztalata sincs!! Persze nem a miniszterelnök hozza a törvényeket.. De istenem.. legalább valami tapasztalata legyen..



Kérsz még vagy elég ennyi?

2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
kérdező, megcáfolod a 38as válaszomat?
2012. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

"Azért nincs pénz, mert a kereskedelmi multik kiviszik külföldre elkölteni az itthon megtermelt tőkejövedelmet. Tehát nem forgatják vissza a pénzt a gazdaságba... és emiatt nálunk a pénz nem forog, hanem folyamatossan kifolyik az országból. Azért nincs munkahely, mert ezek a multik ellehetetlenítették a gazdákat, akis és középvállalkozásokat, valamint tönkretették a magyar gyárakat amiket a nagytőkek felvásároltak és kivittek külföldre." Na most lerendezlek a saját kritériumoddal :

"Az érv jelentése: tényekkel alátámasztott, bizonyított vagy cáfolt állítás." Hát ezt nem nevezném annak...."


Azt gondolná az ember, hogy ide értelmes felnőtt emberek járnak, akiknek nem kell alapdolgokat elmagyarázni... De hogy lásd kivel van dolgod, megmagyarázom!


"Azért nincs pénz mert a kereskedelmi multik kiviszik az itthon megtermelt tőkejövedelmet"


Mit gondolsz, hogy kerül a boltok polcaira az a rengeteg külföldi szemét amit felzabáltatnak veled? Kérlek menj ki a konyhába, nyisd ki a szekrényt vagy a hűttőt, és nézd meg az ott található "termékek" származási helyét. (Erre nem kell válaszolnod, mert úgy sem a valóság alapján fogod megtenni.)


"Azért nincs mukahely, mert ezek a multik ellehetetlenítették a magyar gazdákat, gyárakat és..."


Mielőtt bejöttek volna a multik, rengeteg magyar gyár valamint kis és középvállalkozás működött amik segítették a magyar gazdaságot. A multik nem segítik, mert mint már mondtam, kiviszik külföldre elkölteni az itthon megtermelt tőkejövedelmet. És hiába adnak pénzt a dolgozóknak, ők ugyanúgy ott költik el, külföldi szemétre. Az eu még rátett erre egy lapáttal, mivel kvótarendszert szabott, és meghatározta hogy nagyobb mennyiségben kell beengendnünk a külföldi szemetet. Nagyon röviden ennyi, telefonról nem tudok többet írni.

2012. márc. 11. 20:11
 45/49 bumbi02 ***** válasza:
Én várólistán vagyok? Vagy nekem direkt nem válaszolsz?
2012. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
nem a sajátos világodat kértem, hogy magyarázd el, hanem a felhozott tényekre adj cáfolatot
2012. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolná az ember, hogy ide értelmes felnőtt emberek járnak, akiknek nem kell alapdolgokat elmagyarázni... De hogy lásd kivel van dolgod, megmagyarázom!


"Azért nincs pénz mert a kereskedelmi multik kiviszik az itthon megtermelt tőkejövedelmet"


"Mit gondolsz, hogy kerül a boltok polcaira az a rengeteg külföldi szemét amit felzabáltatnak veled? Kérlek menj ki a konyhába, nyisd ki a szekrényt vagy a hűttőt, és nézd meg az ott található "termékek" származási helyét."


Gondolom szlovák meg türkemisztáni termék lenne az ideális sajna olyanom nincs majd leugrom érte...

Egyébként a jobb multikban pl a SPAR elég sok magyar termék is van .


Nem lehet mondani hogy a multi nem fektet be a magyar gazdaságba rossz szokása tudom ,de ha egyszer itt van néha megteszi..


(Erre nem kell válaszolnod, mert úgy sem a valóság alapján fogod megtenni.)



"Mielőtt bejöttek volna a multik, rengeteg magyar gyár valamint kis és középvállalkozás működött amik segítették a magyar gazdaságot."


Ja amik még a multik előtt becsődöltek vagy annyira voltak nyereségesek mint most a BKV.


A KGST-vel a nemzetközi piacok nem toleráltak minden szart.


"A multik nem segítik, mert mint már mondtam, kiviszik külföldre elkölteni az itthon megtermelt tőkejövedelmet. "


Tőkejövedelem az passzív jövedelem, nem lehet "megtermelni",de ez ne zavarjon....


Esetleg a nyereséget (amivel már nem tud semmit sem kezdeni)nem itt fekteti be/zsebre vágja néhanapján ahelyett hogy mindet ide fektetné be ?Pfejj!



"És hiába adnak pénzt a dolgozóknak, ők ugyanúgy ott költik el, külföldi szemétre."


És ezt te honnan tudod?Amiről pontosan tudják milyen szar hiszen egész nap vele vannak körülvéve ők miért vennék meg?


"Az eu még rátett erre egy lapáttal, mivel kvótarendszert szabott, és meghatározta hogy nagyobb mennyiségben kell beengendnünk a külföldi szemetet."


Hát persze ,amit rajtunk kívül senki nem tart be.....


"Nagyon röviden ennyi, telefonról nem tudok többet írni."


Aha.

2012. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Fontos a Jobbik ellen érvelni olyanokkal szemben, akik "nem politizálnak", de ugyanakkor a Jobbikra szavaznak. Ezek az emberek gyűlölik a pártokat és a politikusokat úgy általában, (anélkül, hogy megpróbálnák megismerni őket). A slágerek és a garantáltan politikamentes tv ködében élnek. Ezen a ködön csak a jobbikosok magyarkodása tud áttörni, ami olyan pofonegyszerű, mint a futball-huligánok üvöltözése és a magyar függetlenségről úgy beszélnek, mintha Magyarország egy külön bolygó lenne. Itt a vitában nem sok szó esett arról, hogy a nácik embertelen nézeteket vallanak és tömeggyilkos eszméket követnek.

Jó lenne valóban összegyűjteni napnál világosabb és egyszerű érveket ez ellen az ordas párt ellen, mielőtt átveszi a hatalmat, elkezdi a tömeggyilkolást és háborút kezd a szomszédok és az egész civilizált világ ellen. A Jobbik primitív gyűlölködésével könnyebben fertőzi meg a nempolitizáló, elfoglalt embereket, mint a demokratikus pártok, amelyek árnyaltabban, óvatosabban fejezik ki magukat, a valóságból igyekeznek kiindulni és tudják, hogy a politika bonyolultabb dolgokról szól, mint a foci. Nem elég drukkolni, hanem nehéz problémákat kell megoldani. Egyszerű, meggyőző érvekre van szükségem nekem is meg mindenkinek, aki döbbenten és tehetetlenül nézi, hogy terjed a náci-fertőzés.

2013. ápr. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Jobbik = Le van fizetve. A Fidesz cirkusz szervezete. Tudod kik tolják? Ugyanazok akik a Fideszben is kilóra megvettek mindenkit. Teljesen korrupt az egész.

http://www.youtube.com/watch?v=LE4JQP4kXa4

2014. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!