Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért nem...

A politikusok miért nem tesznek az ellen, hogy egyre kevesebb a magyar gyerek?

Figyelt kérdés

Egy gyerek édesanyja vagyok. Egyre ijesztőbb a helyzet, hiszen a játszótéren, bölcsődében, orvosi rendelőben stb. akárhol megfordulunk, a cigány gyerekek vannak többségben.

Félreértés ne essék, de én úgy gondolom, Magyarországon élünk, nem Cigányországban, tehát evidens lenne, hogy magyar gyerekek legyenek többségben.

Hogy juthatott idáig a helyzet?

Ott tartunk, hogy ősszel nem mehet a lányom bölcsibe, mert mi jobb anyagi körülmények között élünk, egy cigány kisfiút fognak a helyére berakni. Ez nem hátrányos megkülönböztetés? Hiába megyek vissza dolgozni, a keresetem nagy része magánbölcsire fog elmenni.


2012. márc. 18. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
31%

ma 16:00


Ez kurucinfós gumicsont.

2012. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
58%

Én az anya pártján állok. Megkérdezhetem hol laksz? Az, hogy egyre több a cigány vidéken, de városokban is, komoly veszéllyel jár. Ált suliban már be is indul a rajoskodás, zsebpénz, mobil elvétel a hülye kis parasztoktól (így becézik a magyart). Testi erőszak, esetleg nemi erőszak is előfordulhat (nem kitalálom, követem a híreket.)


Na szóval, születnek tucatszám ezek a nyomi kis semmirekellők, a magyar anya meg nem kap helyet a bölcsiben, miközben ő dolgozni szeretne napközben. A cigányok meg a kocsmában verik el a segélyt. Igenis az ő gyereke inkább megérdemelné azt a helyet.


A politikusok nem tesznek semmi ellen. A politikusok bábok, felsőbb profit érdekek nevében cselekszenek. Jelenleg MO-t kiárusítják. Gyárakat amortizálják, bezárják vagy privatizálják. A magyar termőföld nagy része is nem sokára külföldi kézben lesz. Itthon kevés a fizu, sokan menekülnek innen, aki marad, annak sincs kedve gyereket csinálni. Egyrészt mert megállapodni nem trendi manapság. Ha meg is állapodik, még nincs felkészülve, mininum 35 éves koráig karriert épít.


Jól ki van ez találva. Magyarország el fog pusztulni, a magyar nép drasztikusan leredukálódik, emlék leszünk a végére, semmi több.


Ha csak valami radikális fordulat nem fog bekövetkezni, ami nem valószínű, másra ne számíts.


Persze a cigányok se fognak örökké szaporodni, mint a nyulak. Egyszer majd elfogy az állami kasszából a segélyre való. Akkor majd először legyilkolják a maradék kis magyar nyugdíjast, a környéket, aztán egymást is.


Hmm, túlságosan bele futottam egy sötét utópiába, na mind1, pontozzatok le most már.

2012. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
59%
16:51 Tőlem kapnál legalább 5 zöldet ,de csak egyet tudok . Azt viszont megadtam.
2012. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
Második, nemcsak a bevándorlók szaporodnak Skandináviában. Szemmel láthatóan több ott a gyerek, mint akár itt, akár Németországban.
2012. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
62%

No, hát a statisztika szerint nem sokkal. Magyarországon 1000 főre jutó élve születés 9,5, Svédországban 10,2, Norvégiában 10,8 , Dániában 10,2, Finnországban 10,4.


Magyarország messze a sereghajtók között, nálunk rosszabb a már tényleg kihalás felé tartó Litvánia, meg Ausztria.


Az amivel pl. a svédeké több, az éppen az oda tízezerszámra érkező muzulmán bevándorlók dobják meg. Az viszont igaz, hogy pl. Svédországban az egyik legmagasabb a fattyúgyerekek száma (jelzem, már mi se vagyunk annyira lemaradva) , erre én nem lennék olyan büszke, jólét ide, jólét oda. Ahogy a b.uziházasságra sem, meg hogy ők örökbe fogadhatnak.

2012. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
46%
És ez a helyzet csak súlyosbodni fog!
2012. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
56%

". Egyszer majd elfogy az állami kasszából a segélyre való."


Azt a segélyt a cigány mellett megkapja a megélhetési terhes magyar is.

2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
84%
A cigány kölkökön kivűl,még bolgárok,szerbek,kínaiak is vígan járatják a gyerekeket az óvodákba.Persze,hogy a magyar gyereknek nem jut hely elöbb utóbb.
2012. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
65%
Akkor vezessük be apartheid rendszert. Amennyi féleszű ember van az országban meg is tennék. Az a baj, hogy ezek szaporodnak is.
2012. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 doboszoli ***** válasza:
100%

Matolcsy- mester szerint az egykulcsos adó egyik következménye a gyerekvállalási kedv fokozódása lesz.

Hogy nem szakad rá...

2012. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!