Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért nem...

A politikusok miért nem tesznek az ellen, hogy egyre kevesebb a magyar gyerek?

Figyelt kérdés

Egy gyerek édesanyja vagyok. Egyre ijesztőbb a helyzet, hiszen a játszótéren, bölcsődében, orvosi rendelőben stb. akárhol megfordulunk, a cigány gyerekek vannak többségben.

Félreértés ne essék, de én úgy gondolom, Magyarországon élünk, nem Cigányországban, tehát evidens lenne, hogy magyar gyerekek legyenek többségben.

Hogy juthatott idáig a helyzet?

Ott tartunk, hogy ősszel nem mehet a lányom bölcsibe, mert mi jobb anyagi körülmények között élünk, egy cigány kisfiút fognak a helyére berakni. Ez nem hátrányos megkülönböztetés? Hiába megyek vissza dolgozni, a keresetem nagy része magánbölcsire fog elmenni.


2012. márc. 18. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha több lesz a magyar gyerek, a kérdező gyerekének lesz hely az óvodában? Hiszen erről szól a kérdés. Akkor majd a magyarok közül a szegények lesznek neki útban.


",de felnevelni annál nagyobb tudomány.Neked nincs gyereked,vagy nem te neveled,vagy nem lehet,hogy ennyire rosszindulatú vagy?

"


Majd az állam pénzeli a felnevelést meg terrorizálják a munkáltatót, hogy pénzelje a prodzsektet. A munkahelyemen "van" egy nő, aki azért esett teherbe, hogy ne tudják kirúgni és hasonlóan azokhoz akik teherbe esnek, mióta felcsinálták mindenkinél mindent jobban tud, kioktatja a környezetét arról, hogy mi, hogyan működik és eljátssza a félistent, hogy ő mekkora tettet hajtott azzal végre, hogy kivágta az óvszert. Na, őt cirka 3 évig nem fogjuk látni (hála istennek), de a helyére nem lehet értelmes munkaerőt felvenni, olyat aki nem "trollkodik" a kölykével.

2012. márc. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

tegnap 21/30 jó témát dobott fel; KI fogja fizetni a nyugdíjat?!"


Ez lesz az emberiség vesztének kiváltója, mert minden ország pénzügyesei ezt szajkózzák --ki fogja fizetni a nyugdíjat?


Igy aztán lassan lecsorgunk a Földről és egyre több lesz a munkanélküli és éhező segélyekből vegetáló tömeg.


Eleve a befizetett nyugdíjjáruléknak nem lenne szabad eltűnnie. De ha ma kevesebb gyermek születik lehet hogy holnap után kevesebben fognak járulékot fizetni de egy hét múlva viszont kevesebb nyugdíjas is lesz. Viszont a felnövekvő generációknak jutna munka és megélhetés és esetleg emberhez méltó élet is.


Vagy is 2 gyermeknél többet nem volna szabad világra hozni. De az egyke se jó mert az meg visszaélésekre még több lehetőséget nyújt.


Itt van Kína esete, lassan az egész világot elöntik annyian vannak, de India is hasonló.CSak a fiú gyermekeket hagyják meg ha kislány akkor megszakítják a terhességet.. akkor pedig még több lesz a homokozó" és-vagy a nők árucikké fognak leértékelődni.


Azért szörnyű gyerekek, hogy úgy beszélgetünk" a gyermek születésről-legyen ne legyen neveljük ne neveljük mintha nem is valami szentség lenne, mert még az egy-vagy két gyermek vállalása is gondot okoz, olyanná vált az életünk.


Vagy ha meg is szüli,- nem biztos hogy nevelni is akarja, mert egyre több van aki el is dobja mint valami koloncot..


Én két kis unokámat nevelem 8 éve-- mert az szülők arra jöttek rá, hogy "csak egy életük van" és itt felejtették a 3 és 9 éves kisfiukat. Van hogy hónapok telnek el és rájuk se néznek. A ma 17-18 éves azt mondja szarok rájuk.. dögöljenek meg. A kicsi több hónapi nem látás után amikor szenteste beállított az anyja, azt mondta 11 évesen mami küld el, elrontaná a karácsonyunkat.. és én elzavartam.


Szóval valami nagyon elromlott a testiség az alkohol a kábszerek az agresszió és a bűnözés...ezzé tették hazánkat és a népünk egy részét

2012. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Kérdező még valamit ajánlanék a figyelmedbe, ha van időd olvasd el.Ird be a keresőbe és megtalálod azt a fejezetet.

32.f. Tudat, tanulás, memória, érzékszerveink.


Ez az ember intelligenciájáról, átörökítésről, illetve gyermeki értelem és tehetség fejlesztéséről szól.

2012. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!