Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mohácsi Viki normális?

Mohácsi Viki normális?

Figyelt kérdés
Néha néha belenézek a nyilatkozataiba, s már nem tudom mit tegyek, sírjak vagy nevessek? :D Annyi hülyeséget össze tud beszélni, de halál komolyan gondolja..
2009. jún. 14. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kolompár Orbánnal kéne összekötni. De szerencsére már nem tud agitálni, EPből elment, szdsz se kerül már parlament közelbe.
2009. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Közönséges megélhetési politikus (bűnöző). Se Istene, se hazája. Csak önös érdeke.
2009. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Inkább egy kővel kéne összekötni és bedobni a Dunába. Ha feljön a víz felszínére boszorkány, ha nem ártatlan :D
2009. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy normális ...... na de ez furcsa neked ?
2009. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
miért ő ki?tudom utánanézhetnék google-n, de hátha valaki összefoglalná itt nekem:)
2009. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Mohácsi úrhölgy EP beszédeit és egyéb tevékenységeit itt találjátok meg. Álláspontjával sokszor én sem értek egyet, de nem gondolom, hogy szitkozódással tudom hatékonyan kifejteni az álláspontomat (sőt elképesztő módon, néha még igazat is adok neki, legalábbis megfontolom, miről van szó).

[link]

2009. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nemhinném, a Cozma-gyilkosság-ra aztmondta baleset, meg Cozma cigányozott, cigány integráció magyarul a magyar oktatás ellehetetlenítése szted ez normális? cigányok szempontjából igen
2009. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem
2009. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy lehetne normális,amikor olyanokat mond,hogy azt nézem nem reped-e a mennyezet?Egyszerű megélhetési,semmi más.Ráadásul nemhogy segítette volna az integrálódást,hanem még mélyebbek lettek az árkok.Köszönhetően neki és a hasonszőrűeknek.
2009. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem normális! De most végre eltűnik a színről, ő is és a pártja is!
2009. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!