Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága vagy Bukarest az élhetőb...

Prága vagy Bukarest az élhetőbb és fejlettebb város?

Figyelt kérdés
Miért? Köszi a válaszokat!
2011. okt. 31. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Prága! Ha nem voltál még, spuri! legalább 2 napra.
2011. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
46%
Össze sem lehet hasonlítani. Sajnos még Budapesttel sem.
2011. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Prágáról már sok jót hallottam. Azt mondják, szép, kellemes hely, igazán élhető.
2011. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Prága az egyik, ha nem a legszebb, és legkultúráltabb európai város!
2011. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű, hogy Prága. De az egész Cseh Köztársaság csodálatos!
2011. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Prága szép, Bukarestről elég sok rémtörténetet hallottam, de azóta biztosan fejlődött.
2011. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Prága
2011. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 virág andrás válasza:
100%
én régen hosszabb ideig dolgoztam prágában, sajátos hangulatú és gyönyörű város, az éttermei, sörözői máig megőriztek valamit a hamisítatlan k.u.k. hangulatból, a cseh konyha természetesen ízlés dolga, de szerintem nagyon ízletes és eredeti, az emberek viszonylag barátságosak, de nem annyira nyíltak és közvetlenek, mint nálunk, jellegzetes, fanyar humoruk van. Ma Prága néhány helyreállított, régi része az európai csúcsot jelenti.
2011. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem Prága. De Bukarest sem rossz.


Szerintem annyiból rosszabb Bukarest, hogy az időjárás elég rossz, vagyis télen néha nagyon hideg van, nyáron viszont mindig elképesztően meleg. Ezenkívül sokkal lepukkadtabb, nagyobbak a különbségek az emberek között. A lakások sem olyan jók, mert kevés az igazán jó lakás. Vannak a paloták, a viskók és a lakótelepek, ezeken kívül csak kevés lakás van. Az a kevés viszont tényleg jó. Bukarest azért is rosszabb, mert tudni kell románul, míg Prágában mindenki beszél idegen nyelvet. Bukarest előnye viszont, hogy közel van a tenger.

Szóval inkább Prága, de van 2 - 3 dolog, amiben Bukarest jobb. Románul viszont tudni kell.

2012. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Prága és az egész Csehország mintaértékű kell legyen az összes volt kommunista országnak! Bukarestben egyszer voltam, soha többet. Bűnronda, koszos és rendezetlen.
2012. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!