Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lepnéd meg Schmitt Pált...

Mivel lepnéd meg Schmitt Pált a 70. születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Ha már a doktoriját elvették annak megszerzésének 20. évfordulóján...
2012. ápr. 14. 01:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Csapatban nyerte az olimpiai aranyakat. Nem egyéniben! És mit tett a sportágáért? Támogatta? Hol vannak ma a magyar vivók? Sehol! Abban kellett volna segitenie, de ugye akinek soha nem is volt gerince... Csak a saját zsebe érdekelte, a karrierje, semmi más. A szélkakas berozsdásodott, ennyi. Én ezt adnék neki ajándékba.
2012. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

ja, gpotter, hiszen a válaszadók többsége élt is akkor, sőt annyira idős is volt már, hogy felfogja mi az hogy aranyérem


hülye

2012. ápr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Azaz a tényleges másolás csak 15-20 oldal. A doktori pedig az akkori követelményeknek megfelel."


ez tömény hazugság 14-es

nem, nem felelt meg az akkori követelményeknek

csak nem merték kerek perec leírni

2012. ápr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

22-es.

Aki nem élt akkor, vagy túl fiatal volt, az most milyen jogon ítélkezik? Ennyi erővel Kossuth Lajost is pocskondiázhatjátok, Ő is követett el hibát.

2012. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 doboszoli ***** válasza:
Hm, azért Kossuth Lajost egy napon emlegetni, vagy vele párhuzamot vonni Orbántolla Plagibácsival, egy kissé meredek összehasonlítás, nem?
2012. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Miért, már Jézushoz is hasonlították, Kossuth ahhoz képest kutyafüle.
2012. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Vennék neki egy doktorit és utána megvádolnám hogy ő vette.
2012. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Pro Patria ***** válasza:

ma 03:09


Örülök, hogy szerinted töménytelen hazugság a bizottság összegzése és állásfoglalása, és biztos vagyok benne, hogy Te saját magad ellenőrizted, időt és energiát nem sajnálva rá, ezért mered ilyen határozottan kijelentei, és kétségbe vonni az ő szavukat... Nem érzelmek alapján döntöttél így, ez szinte bizonyos. Bocsánat, hogy az egyetem hivatalos jelentésével késégbe mertem vonni a Te szavadat.

2012. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszitek, hogy miféle olimpiai bajnok Plágium bácsi?!

Tessék, benne van a linkben.

Schmitt Pál: 1968, Mexikóváros vívás párbajtőr, csapat

1972, München vívás párbajtőr, csapat...

[link]

2012. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem értem miért jönnek páran azzal, hogy olimpiai aranyat nyert - az mellékes hogy egyéniben vagy csapatban. Ez nem mentesíti semmi alól. Egy másik olimpiai bajnokunkat börtönbe is csukták drogtermesztés miatt.
2013. jan. 23. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!