Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyira nyálas a szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyira nyálas a szülők szemében (még nem ismernek), ha a lányuknak (barátnőm) szerenádoznék születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Negativ vagy pozitiv benyomás lenne? Nem túlzás (F/20)
2012. jan. 16. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne gáz
2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a kastélyuk a puszta közepén van és csak szűk kör szerez a dologról tudomást, nem gáz. De ha mondjuk ezt Békásmegyeren teszed meg én a helyükben tuti elzavarnálak, vagy megdobálnálak sörösüvegekkel. Jó az ötlet nagyon, csak a jelenlegi lakóviszonyokhoz kell igazítani az ilyesmit.
2012. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pqpqpq ***** válasza:

szerintem a szulok elolvednanak

abba biztos lehetsz hogy a szulok amig elnek eszben tartananak ha pozitiv ha negativ benyomast keltenel bennuk

2012. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha llány a gettóban él akkor ne csináld,hacsak nem akarsz egy kellemetlen élményt.
2012. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szülők szemében lehet h nem lenne gáz, a lány szemében viszont valszeg igen. A lányokat taszítja minden, ami romantikus.
2012. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy elhajtanálak, hogy arra nem lenne időd, hogy a lányomra nézz
2012. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld nyílvánosan a szulok elott. Énekelhetsz neki, de csak kettesben, a szobájában, ugy is hatásos lesz, és nem nevetteted ki magad a szulok, szomszédok elott. A csajnál sem viszed tulzásba a romantikát. Vigyél bele egy kis humort, mert valoszinu h nem vagy énekes, és ugy oldod a hibás hangokbol keltett nevetogorcselfojtást a csajban. Szal csak diszkréten...
2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!