Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy ne vörösödjek el folyamatosan amint hozzám szól valaki? Nem csak ha zavarba jövök, hanem állandó jelleggel. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudtam pontosan ez melyik kérdéskategóriába tartozik, ezért gondoltam hogy ide írok... 30 éves nő vagyok, és egyszerűen nem tudom mit tehetnék ez ellen, nem tudom mi okozza. Szörnyű így élni, folyamatosan "beégetem" csak magam ezzel. Sok esetben valószínű hogy már ettől jön elő. Egyszerűen ha olyan szituációba kerülök hogy valamit kérdeznem kell, vagy nekem mondanak valamit, tűz piros lesz a fejem, érzem hogy elönt a forróság. Kapcsolatban lehet ez vérkeringéssel, vérnyomással? Vagy miért van ez már hónapok óta? Kérlek segítsetek megoldást találni! Egyszerűen már élni nincs így kedvem. Nem vagyok csúnya, buta, önbizalmam is van. Mégse tudom mit tehetnék.

2012. jan. 9. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ez egy igazán jó kérdés, nekem fogalmam sincs. Ritkán beszélgetsz másokkal és nem vagy hozzászokva, talán azért??
2012. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam... De párom is van, mellette meg semmi gond.
2012. jan. 9. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:

hmm...akkor nem vagyok 1 edül ..-...


Bár nekem nem minden szitúba jön elő főként csak akkor ha ismeretlen újj helyre kell mennem és beszélnem kell..

2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem se minden esetben, de vannak bizonyos személyek, akikkel ha kontaktba kerülök, azonnal tűz piros lesz a fejem. Engem borzalmasan zavar.
2012. jan. 9. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj,valakinek a szemüvege párásodik be :) egyébként meg ez tök aranyos számomra,mert én is ismerek ilyen nőt :)


23/F

2012. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, otthon is azt mondták hogy ez inkább aranyos. :) De én mégis borzasztó kellemetlenül érzem magam, és sokszor attól leszek rákvörös, hogy attól félek, nehogy elvörösödjek... És nem tudok ellene mit tenni sajnos.
2012. jan. 9. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele:/ 16 éves vagyok és szerintem amióta megszülettem azóta így van. Az osztálytársaim mindig mosolyognak rajta meg h aranyos meg minden de aaahh. nem jó ez így! engem is érdekelne ha vlki tudna rá vlmi tanácsot adni!
2012. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia. Én is mindig pirulós voltam, de az utóbbi kb egy évben elég sűrűn előfordul. És tök hülye dolgok miatt. És annyira kellemetlen. :/ És amikor érzem hogy kezdek pirosodni, annyira ideges leszek hogy tök vörös leszek tőle.
2012. jan. 12. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:

én is ugyanigy vagyok.18 éves vagyok de még mindig elvörösödök akármilyen kis dologtól.nekem is mindenki azt mondja milyen aranyos, de h

t engem akkor is nagyon zavar!:D mondjuk sokszor pont hogy emiatt tetszem meg valakinek.szóval érdekes.legalább nem vagyok vele egyedül:D most kicsit megnyugodtam^^

2012. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem alapozót használni. Ez picit segít. Ha nincs rajtam alapozó, könnyebben elpirulok. Mert ilyenkor tudom hogy már csak egy icipici pirulás is meglátszik az arcomon, ettől még jobban zavarba jövök. :S Szóval annyit tudok mondani, használj valami szép (nem feltűnő) alapozót és légy picit magabiztosabb! :)
2012. ápr. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!