Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 60 000 Ft egy be nem kötött...

60 000 Ft egy be nem kötött biztonsági öv? Ennyire emelte ez a félkegyelmü kormány a büntetési dijat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire emelte.


Sokkal jobb megoldás lenne, hogy ha valaki balesetet, vagy balesetet szenved és nem volt bekötve, akkor a TELJES kórházi költséget kifizetné

2012. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Magyarországon a büntetéseknek sosem volt nevelő szerepük, sosem volt cél, hogy ha az ember véletlenül valamit rosszul csinál, akkor ne megbírságolják, hanem elmondják, hol és mit hibáztál. Ehhez most hozzá jön egy feszített költségvetés.
2012. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
A szó mit sem ér. Én tanár vagyok. 400-szer elmondom egy nap, hogy maradj csendben vagy beírlak a naplóba. És senki sem hallgat rám, ugyan úgy hülyéskednek és dumálnak a gyerekek. Ha 1 valakinek beírok egy szaktanárit a többi nem meri azt csinálni, amiért az egyik gyerek szaktanárit kapott( beszélgetés, dobálózás stb)
2012. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha be vagy kötve, nem kell fizetni. Ilyen egyszerű.
2012. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Aki annyira nagyeszű, hogy még reklamál is a biztonsági öv be nem kötéséért az megérdemelné, hogy elvegyék a jogosítványát is.
2012. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
22:02: egyetértek. Ilyen dolgokba nem kötnék bele.
2012. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Nincs visszatartó erejük?

A valamelyik nap olvastam arról egy statisztikát hogy az eddigiekhez képest iszonyat kevés pénzbírságot szabtak ki. Mi ez kéremszépen ha nem visszatartó erő :D Még a végén megtanulunk közlekedni.

2012. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak nézz utána, hogy mennyivel esett vissza az alkoholos befolyásoltság alatt okozott balesetek, sőt, mennyivel a halálos balesetek száma azóta, hogy bevezették a zérótoleranciát az alkohollal szemben.
2012. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

"60 000 Ft egy be nem kötött biztonsági öv? Ennyire emelte ez a félkegyelmü kormány a büntetési dijat?"


60000Ft még mindig kevesebb mint az életed. Bekötöd magad és két legyet ütsz egy csapásra: nem döglesz meg ha baleseted lesz (nem csak te vagy az úton, ott van még vagy egymillió más autós is), és nem büntetnek meg. Ergo aki nem köti be magát az meg is érdemli. Sőt. KEVÉS.

2012. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

"A szó mit sem ér. Én tanár vagyok. 400-szer elmondom egy nap, hogy maradj csendben vagy beírlak a naplóba"


Mert nem tudsz mellé még egy emberes pofont is leakasztani. Így sosem leszel jó tanár.

2012. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!