Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem így szerezzük...

Miért nem így szerezzük vissza az elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
Veszünk vagy szerzünk néhány atombombát valahol (Észak-Koreától, Pakisztántól stb.), és ezzel kényszerítjük szomszédainkat a területeink visszaadására. És aláíratunk egy szerződést, hogy sosem követelhetik vissza, és kb. 100 évig kártérítést fizetnek majd nekünk. Majd a nemzetiségi összetételen is változtatunk, hogy többet ne történhessen meg.

2012. máj. 1. 15:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező?

Ne hazudj!

Tudom hogy 16 év körüli.

Ember ha ledobnak egy atombombát a szomszédos országban abba mi is beledöglünk oszt volt terület nincs terület.

Ami a nyakad felett van az a gömb tudod,na azzal kezdj valamit.

2012. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
84%
Eljutottatok már a világháborúkig? Nem, akkor még várj egy kicsit, és gondold át utána. Amúgy én örülnék a legjobban a határon túli gyökereimmel...
2012. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgattam a kérdést, olvasgattam, néztem a monitort, hogy ez most komoly e, le is mostam, hogy biztos az van odaírva, amit látok, aztán végül erre jutottam: [link]

Kérdező, személyid van e már?

2012. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszerkémikusként a szerves kémia az, amivel naponta foglalkozom, de kaptam elég alapot szervetlen és fizikai kémiából is.


én nem játszanék vele. valószínűleg fogalmad sincs egy atombomba működéséről; előállításáról, szállításról ésatöbbiről még nem is beszéltem. pláne a felrobbantás utáni sugártásról, környezeti katasztrófáról, emberi életekről, az emberre/környezetre való hatásáról valószínűleg fogalmad sincs.


mielőtt elkezdesz nagy szavakkal dobálózni, legalább olvass utána, mert nyilvánvalóan tisztában sem vagy azzal, hogy milyen hatással jár egy atombomba felrobbantása. persze, jól hangzik, hogy ledobjuk, felrobban oszt kész, majd akkor "visszaadják az elcsatolt területeket", de ez így nem fog megtörténni. az erőszak csak erőszakot szül, ezt már 9 évesen megtanultam Aesopus állatmeséiből (nem ártana neked sem fellapozni őket, tanulságos történetek voltak).

2012. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Valaki0702 ***** válasza:
100%
Nem ijednének meg mert ha ott dobunk le bombát az ránk is hat :)
2012. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!