Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem így szerezzük...

Miért nem így szerezzük vissza az elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
Veszünk vagy szerzünk néhány atombombát valahol (Észak-Koreától, Pakisztántól stb.), és ezzel kényszerítjük szomszédainkat a területeink visszaadására. És aláíratunk egy szerződést, hogy sosem követelhetik vissza, és kb. 100 évig kártérítést fizetnek majd nekünk. Majd a nemzetiségi összetételen is változtatunk, hogy többet ne történhessen meg.

2012. máj. 1. 15:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
28%

"Nincs kedved elköltözni Magyarországról? Ha már ennyire süt a gyűlölet belőled a magyarok felé.

"


Nem mert ÉN ITTHON VAGYOK. Te pedig mindenáron a külföldet ajnározod. Ennyire szereted? Hát menj! Megveszem a buszjegyed.

2012. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
26%

"ÉN ITTHON VAGYOK."


Azt hittem a magyarok vannak otthon Magyarországon. Nem kellemetlen azért mégis olyan emberek között élned, akiket gyűlölsz? Nem ajnároztam semmiféle külföldet.

2012. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
30%

"Nem sokat tudsz a radiológiáról és a fizikáról, ugye?"


Te sem gyermekem. Az a sok gané ugyanis ma is ott kering a légkörben, az egész világ kapott belőle és a mai napig kap is. És még pár száz évig nem feleződik... :)

2012. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
83%

"Azt hittem a magyarok vannak otthon Magyarországon. Nem kellemetlen azért mégis olyan emberek között élned, akiket gyűlölsz? "


Én egy Magyarországon élő magyar vagyok. Nem az a magyar aki letérdel a határon túliak előtt mert divi lett a nacionalizmus és nem is az aki a jobbikra szavaz. Amennyiben igen akkor tényleg nem vagyok magyar és marha sokan vagyunk ezzel így.

2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
11%

"Azt gondolom addig ne nagyon ugráljunk semmiféle területért és atombombáért amíg az adósságokat sem tudjuk visszafizetni. "



Végre egy idióta. :)

2012. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
26%

"Én egy Magyarországon élő magyar vagyok"


Mivel mélységesen gyűlölöd a magyarokat, ezért ezt erősen kétlem. Persze a hazudozás is nagyon megy, ami nem szokatlan a hozzád hasonló jöttmentektől. Ha helyesled Magyarország megszállását az idegen országok által, akkor lehet pakolni.

2012. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
96%

"Te sem gyermekem. Az a sok gané ugyanis ma is ott kering a légkörben, az egész világ kapott belőle és a mai napig kap is. És még pár száz évig nem feleződik... :)"


Gyermekem. Szerinted melyik esetben történik nagyon energiafelszabadulás egységnyi idő alatt: ha egy atombombát felrobbantunk vagy ha egy atomerőmű leolvad? A másodlagos pusztításról most nem beszélek mert nem az öl meg egységnyi alatt több tízezer embert.

2012. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
19%

" Ha helyesled Magyarország megszállását az idegen országok által, akkor lehet pakolni."


Hangos koppanással leértünk az aljára....

2012. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
36%

Azt gondolom addig ne nagyon ugráljunk semmiféle területért és atombombáért amíg az adósságokat sem tudjuk visszafizetni. "


Végre egy idióta. :)


Kösz csak válaszolni próbáltam a kérdésre (ahogy Te nem).

Nem kellett volna az elismerő cím is. Egy lepontozás is elég nekem.

2012. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy ha atombombát vetnénk be, azt mi is megszívnánk? Vagy olyan atomot fejlesztenénk ki, amire a magyarok immunisak, csak a szlovákok, a románok, a szerbek és az ukránok nem?
2012. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!