Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értitek, hogy az...

Valaki0702 kérdése:

Miért nem értitek, hogy az Eu. Csak a világkormány felé sodorja Európát és akkor oda minden?

Figyelt kérdés
Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák amellett, hogy angolul kéne beszélnünk a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne. Ébredjetek már fel!!!!

2012. máj. 4. 13:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
64%

"A pénzimádat hajtja őket és a fogyasztói társadalom.

Orwell jól meg írta az 1984-es művében."


Orwellnek ez még pajzán gondolatként sem fordult meg a fejében.


"Miért nem értitek, hogy az Eu. Csak a világkormány felé sodorja Európát és akkor oda minden?"


Miért lenne oda minden?


Egyáltalán mit értesz a minden alatt?


Mellesleg Európa egyenlő a világgal?


És én is elmondom a sok törpe európai államot a nagyobb államszövetségek államok lesöprik a pályáról.



"Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák"


Tóth ,az meg mi?


Tót meg ez:


[link]


A vajdák meg kik?



Hunok ?


Azoknak úgy 1500 éve annyi.


A székelyek és a magyarok mitől tűnnének el a föld színéről?


"Amellett, hogy angolul kéne beszélnünk"


Ez logikus lenne ,de otthon a haverokkal úgy beszélhetsz ahogy akarsz.


"a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne. Ébredjetek már fel!!!!"


1 Nem vasból van.

2. Most is "csak" nemzeti jelkép ,semmilyen gyakorlati haszna nincsen a Parlamentből meg az EEÁ után sem fogjuk kidobni.

2012. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

1.всез&# igen Győri vagyok egyáltalán nem látni rajtam az utcán, hogy Jobbik szimpatizáns vagy Gárdista vagyok és megnyugodhatsz ember sem ettem még meg csak mert más véleménye volt mint nekem :).

2. A Zsidóságot nem kell ide hozni bár Newton megpróbálta, de ez nem a fajgyűlölet helye!:@

3. Gratulálok sok embernek, hogy félnek más véleményétől, Szép!!! :P

2012. máj. 4. 17:21
 23/39 anonim ***** válasza:

"Az Európai Uniót a szabadkőművesek álmodták meg.

Eltörli a nyelveket és nemzeteket. Egy nagy katyvasz lesz Európából és mindenki egy nyelven, angolul fog beszélni. (nyáron Németországban szoktam dolgozni és a munkahelyemen a németek is angolul beszélnek + Svédország ilyen)


A pénzimádat hajtja őket és a fogyasztói társadalom.

Orwell jól meg írta az 1984-es művében."


Ezzel most semmi olyat nem írtál amit ne tudna mindenki. Azt írd le mit tehetünk ellenük!

2012. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Na jól van én azt hiszem abba hagytam a GYIK-on a politikát mivel itt lényegében csak az a jó aki kormánypárti majd 2014-ben vissza jövők megnézzük, hogy kinyert a választásokon. Lesz itt még komolyabb vita is azt hiszem na mind1 majd 2 év múlva addig is sok szerencsét mindenkinek, minden téren!:)
2012. máj. 4. 20:27
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Számomra meg inkább egy egyesült világ-nemzetként tudom elképzelni az emberiség fennmaradását.


Jelenleg erőforrásaink legnagyobb részét egymás irtására pocsékoljuk - mert nála van az, ami nekünk kell. Ha egyetlen globális "ország" volna a Föld, akkor mindenkinél lenne minden, hiszen a mi országunkban lenne a mostani arab olaj, és társai. És végre acsarkodás helyett arra koncentrálhatnánk az erőforrásokat, hogy kijussunk az űrbe, és élhetővé tegyük ezt a bolygót. Az országok egymás elleni berendezkedései nem vezettek sok jóra... Attól még, hogy "Egyesült Föld Nemzetek" címszó alatt futnánk, éppen ugyanúgy beszélhetsz otthon magyarul. Sok-sok száz éven át a német volt a hivatalos nyelv, és mégsem szívódott fel a magyar nyelv. Előtte meg latin. Sőt, igazából az 1800-as évek után terjedt el az, hogy beszéljünk magyarul. A kora középkori (fő)nemesség legnagyobb része egy árva szót sem tudott magyarul, leginkább a parasztság nyelve volt. És mégsem halt ki a nyelv.


Így meg mit nyerünk? Büszkén magyarok vagyunk, az angolok büszkén angolok, az amerikaiak büszkén amerikaiak - és közben pusztul a világ körülöttünk, mert dollár trilliárdokat ölnek a nemzetek egymás pusztításába, illetve egymás elrettentésébe... Miközben már réges-régen kolonizálhatnánk a többi bolygót, a Föld helyett az űrben bányászhatnánk, kereshetnénk máshol életformákat, élhetővé tehetnénk az emberek számára az életet... Kutatásra rendkívül apró töredéknyi pénzt költünk, ellenben a háborúkkal.


És mi ebben a jó?

2012. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Pro Patria ***** válasza:
75%

A 12 éves már megint osztja az észt:D


"Elveszik a magyarság összes ága a Hunok..."

- Hol találsz te ma már hunokat?


"...a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok..."

- A tót népnév annyit tesz: szlovák. Ha ennyit se tudsz, tényleg majd csak 2 év (vagy több) múlva gyere vissza.


"...a Vajdák"

- Na, ez a legjobb!:D A vajda egy rang, egy népcsoport vezetője. A Vajdaságnak nem azért ez a neve, mert "vajdák" laknak itt, hanem mert vajda volt a vezetőjük!:D Mint a fejedelemség - ott sem "fejedelmek" laknak:D


"amellett, hogy angolul kéne beszélnünk"

- Az EU-nak hivatalos nyelve a magyar (mint minden más tagállama nyelve), és az EP-s felszólalásokat is lehet magyarul tartani. Ha ez a jövőben bármiképp változna? Nem hagyjuk. Sokan próbálták már ezt a népet más nyelvre bírni, szinte mindig vér folyt miatta, és lám, ma is magyarul beszélünk, úgyhogy csak folytatnunk kell a felmenőink példáját.


"a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne."

- A Szent Korona nem vasból van...


"Ébredjetek már fel!!!!"

- De jó, hogy 12 évesen "ébresztgetsz" 20-25-30 éves embereket. Menj vissza legózni. Ja, és kevesebb kurucinfót olvass.

2012. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy még találni ekkora Segfejeket akik felnőttnek vallják magukat de úgy viselkednek, mint egy 10 éves kisgyerek tudod te meg utána osztjál itt észt miután képes vagy 30 de legalább 20 éves korhoz méltóan viselkedni mert ellenem továbbra sem hoztál egy konkrét érvet sem kedves utolsó!
2012. máj. 5. 20:22
 28/39 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó válaszhoz csak két dolgot tennék hozzá.


1. Nem a tótok, hanem szegény Tóth vezetéknevű egyének kihalásától fél:)


2. A LEGO már elavult a mai gyerekeknél.


Nekik a mozgó japán golyóbisok meg a japán anime a király ha 20-as éveim vége felé még ól követem a trendeket.

2012. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Pro Patria ***** válasza:
100%

"Nem a tótok, hanem szegény Tóth vezetéknevű egyének kihalásától fél:)"

- Igaz! Akkor viszont egyet értek, van egy Tóth, aki különösen közel áll a szívemhez!:)


"A LEGO már elavult a mai gyerekeknél."

- Bocsánat, én már csak ilyen megporosodott vagyok...

2012. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Pro Patria ***** válasza:
Egyébként milyen érdekes, hogy töröltette a legutolsó írást, amit egy 61%-os válaszoló küldött...:)
2012. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!