Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értitek, hogy az...

Valaki0702 kérdése:

Miért nem értitek, hogy az Eu. Csak a világkormány felé sodorja Európát és akkor oda minden?

Figyelt kérdés
Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák amellett, hogy angolul kéne beszélnünk a Szent-korona is csak egy értéktelen vas lenne. Ébredjetek már fel!!!!

2012. máj. 4. 13:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
OFF: Dehogy elavult a lego. 14-15 éves srácok elvannak vele.
2012. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Elvagyok én legóval de inkább lent vagyok. ENNYI :)
2012. máj. 6. 14:09
 33/39 anonim ***** válasza:
Igy van,söt lehet hogy szándékosan bomlasztják szét,hogy egységes liberális rendörállomat készitsenek elö,világszinten
2012. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A "liberális rendőrállam" az milyen? Akkor visz el a hekus, ha nem füves cigit szívsz?
2012. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

,,Elveszik a magyarság összes ága a Hunok, a Székelyek, a Magyarok, a Tóthok, a Vajdák"


Ha ennyire szakértőnek akarsz tűnni, legalább tudhatnád, hogy a hun és a magyar is gyűjtőnév, a törzsnevek pedig pl. úz, székely, kabar, stb.

A Tóth vezetéknév.

A tót szlovákot ill. tágabb értelemben kárpát-medencei szlávot vagy részben szlávot takar.

A vajda egy rang.


És ha ekkora szakértő vagy, nem írsz olyat sem, hogy Uralban maradt őseink, tudod, a finnugor elméletet az utóbbi 50 évben vagy 1000x megcáfolták, külföldön hitelesen, nálunk nem fogadják el. Hogy miért, arról most nem kezdek el regélni, de ha van egy kis eszed, akkor beleásod magad a témába legalább egy kicsit (legalább nem fogsz majd akkora ökörségeket írni, mint most).


A ,,Szent-korona" pedig Szent Korona.

2012. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

...A népcsoportokat pedig kis kezdőbetűkkel írják, ha nem azzal kezdünk mondatot.

A #28-as hozzászólás

("Jaj de jó, hogy még találni ekkora Segfejeket akik felnőttnek vallják magukat de úgy viselkednek, mint egy 10 éves kisgyerek tudod te meg utána osztjál itt észt miután képes vagy 30 de legalább 20 éves korhoz méltóan viselkedni mert ellenem továbbra sem hoztál egy konkrét érvet sem kedves utolsó!")

azonban hemzseg a helyesírástól! :D

Lehet, hogy én tévedek, és valóban mindannyian korunk új "Kazinczyja" előtt tiszteleghetnénk! Sajnos hajlamosak vagyunk arra, hogy a zseniket csak haláluk után tiszteljük!

tiszteletre vágysz?! :D

2012. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Egyébként milyen érdekes, hogy töröltette a legutolsó írást, amit egy 61%-os válaszoló küldött...:)"


Ha ez neki jól esik...



Kalegri:


A mai "elkorcsosult liberális" nemzedék még legózik ?


Mindig tanulok valami újat:)

2012. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én értem. Az unió minden nagy szerződése erre a tényre mutat (lisszaboni szerződés, maastrichti kritériumok stb.).
2013. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne,ha eltűnnének idővel a nyelvek.Sokkal egyszerűbb lenne a világ.És nem lenne ennyi gyűlölködés,azon,hogy melyik nép milyen....

De amúgy vmi becslés szerint a ma beszélt nyelvek 50% pár 100 év múlva ki fog halni.

Szerintem a magyar is köztük lesz.


Az a baj,hogy az EU-s támogatásokat nem arra fordítják,amire kellene.Nagyon sok a korrupció.

Sok fejlesztésre szánt pénz gazdag vállalkozók zsebébe megy,hogy az unokájának,ne 50 hanem 100 milliója legyen,mikor még csak 5 éves:)

2013. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!