Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ennyire ragaszkodnak...

Akik ennyire ragaszkodnak Magyarországhoz, azoknak az a legtöbb oka, hogy jól élnek?

Figyelt kérdés
Ezt arra az esetre mondom,ha valaki el akarna költözni,és erre mondják azt,hogy "Takarodj!" vagy jobbik esetben "Ez a föld a tied!Itt élned,halnod kell!"
2012. máj. 4. 21:29
1 2 3
 21/23 Valaki0702 ***** válasza:
100%
Nem, nem éllek gazdagon de akkor is kitartok a hazám mellett mely 1200 évnyi ősömnek adott otthont és kitartok Ausztria mellet is mely szintén néhány ősömnek otthont adott ezt hívják hazaszeretettnek.
2012. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
46%

Off:

Érdekes látnom, hogy mennyi emberben nincs hazaszeretet. Én sem élek jól, utálom amit az országgal tesznek, de Magyarországot imádom. Szeretek magyarnak lenni. Soha nem hagynám itt és nem azért mert nem tudok más nyelven, vagy félek nekivágni. Egyszerűen szeretem és kész.

Aki megy, az menjen, ha neki úgy jó. Azt is megértem.

Csak tényleg fura, hogy ennyire hiányzik sok emberből a hazaszeretet.

2012. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
Az még hagyján, hogy hiányzik belőlük a hazaszeretet. Szívük joga. De milyen alapon törnek pálcát afelett, aki ragaszkodik a hazájához?
2012. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!