Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utóbbi időben azt veszem...

Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy ebben az országban 2 fajta ember van: náci meg komcsi. Szerinted is? Meddig marják egymás az emberek, ahelyett, hogy összefognának és elzavarnák a Fideszt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 15:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%

Nem ezt vettem észre, szerintem nem .Figyelj jobban.

Arra nem gondoltál ,hogy ez a marakodás kb olyan elfoglaltság mint másoknál a sorozat nézés, vagy a pletykálkodás vagy bármilyen érdeklődés vagy hobbi.

Ha pedig mi pórnépek azon kapunk hajba amikre ezek a minden hájjal megkent politikusok rá akarnak venni ,akkor csak mi járunk rosszul .Mert ők lehet holnap kibékülnek ,köztünk meg ott marad örökre a gyűlölködés.

Majd a választásokon 2 év múlva kiderül ,hogy megy vagy marad a Fidesz. Addig meg fölösleges a feszültséget szítani.

Azt tudtad ,hogy a jóléted a boldogulásod , a hangulatod NORMÁLIS ESTEBEN 1,5%-ban múlik azon ,hogy ép ki van kormányon?

2012. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt vettem észre, hogy ebben az országban kétféle ember van.

Akik szerint kétféle ember van és akik szerint nem.

2012. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
16%

Szóval szerinted is érik a jobbik-maszop koala?

És gondolod, elég lesz, ha a komcsik meg a nácik összefognak?

2012. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%

"elzavarnák a Fideszt?"


Tegyük fel, hogy ez megtörténik holnap. Utána hogyan tovább szerinted?

2012. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a baj ott kezdődik, hogy normális ember nem akar politikus lenni, semelyik se jó és nem is lesz, ez az élet rendje. Nekik jó, mi annyit tehetünk, hogy nem foglalkozunk velük.
2012. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
44%

én azt zavarnám el,aki a fideszt akarja elzavarni. akkor lennénk nyakig a szarban.

kérdező, zavarodj innen elfele!

2012. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%

"mi annyit tehetünk, hogy nem foglalkozunk velük."


Persze, így hogy semmilyen hatással sincsenek a nép életére, végül is igazad van....

2012. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Sz1u ***** válasza:
51%

Kérdező!


Abban maximálisan egyetértek Veled, hogy a Fideszt el kell zavarni (legkésőbb 2014-ben). Mégpedig úgy, hogy csak véletlenül se kerülhessen ismét a húsosfazék közelébe. Már az első kormányzásuk alatt is elég kárt tettek, de ez a mostani az katasztrofális.


A kérdésed első részén viszont jót nevettem, mert az ifjúkoromat idézte fel. Két fajta ember van... Évekig röhögtünk (persze különböző szituációkra vonatkoztatva) ezen a kifejezésen. "A jó, a Rossz és a Csúf" c. filmben hanzott el először (legalábbis a számunkra): "Kétfajta ember van: akinek meg van töltve a pisztolya, és aki ás. Te ásol."


A "Kétfajta ember van" az azért erősen sztereotípia.


Két fajta ember van: aki kérdez és aki válaszol

Két fajta ember van: aki jót és aki rosszat válaszol

Két fajta ember van: aki lepontoz engem és aki nem... :)

2012. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
32%
Nem csak ez a 2 fajta van.Abban igazad van hogy kommunista söpredékből sok van , de a fidesz és a jobbik épp azon dolgozik hogy a kommunizmusnak írmagja se maradjon.A hazaáruló kommunisták szobrait is áthelyezik meg a tereket is átnevezik.kádár és rákosi egy hazaáruló volt arra sem méltóak hogy nagy betűvel írjam a nevüket , Horthy viszont nagy ember volt.
2012. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

"Sztem a baj ott kezdődik, hogy normális ember nem akar politikus lenni, semelyik se jó és nem is lesz, ez az élet rendje. "


Sztem inkább üljünk le és gondolkodjunk:

- nem az élet rendje, hogy kiből lesz miniszterelnök, hanem valamilyen választási rendszeren keresztül jutnak el abba a pozícióba, ahová

- tehát ha azt látjuk, hogy sorra olyanok kerülnek vezető/irányító szerepbe akik arra alkalmatlanok, akkor a hiba valószínű a kiválasztási folyamatban van

- vagyis ennek kijavításán -is- kellene dolgozni (külföldön is)

2012. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!