Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A különböző rasszok milyennek...

A különböző rasszok milyennek érzik egymás illatát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a szaglása olyannak amilyen! Ha hülye akkor rémhíreket talál ki.Az teljesen természetes hogy más vegyületek vannak túlsúlyban ezért a szaguk nem egyforma.Csak a buta ember hiszi azt hogy ha valakinek a szaga nem olyan mint az övé akkor az emberi vagy higiéniai hiba.Nekem átlagosnál sokkal jobb a szaglásom amikor voltak tyúkocskáink ott is a kakaska szaga jellemzően más volt mint a tyukicáé.
2011. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó szaglású ember eléggé kellemetlennek érzi a más rasszú emberek szagát. Innen jön az előítélet, hogy az adott rasszhoz tartozó emberek nem fürdenek rendesen. Ezt a szagot azonban nem lehet lemosni.
2011. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a higiénia milyenségére vonatkozik.:) Ok, hogy érzik, de milyennek?
2011. dec. 30. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyennek? A felesegem neger (kenyai), en meg feher vagyok, na szoval.

Eloszor is a rasszok illatat siman elfeded parfummel, dezodorral. Igazan csak akkor erezni ha megizzadsz, kvazi az izzadsagunk szaga mas.

Nehez lene megfogalmazni, de az elmult het evben, miota egyutt vagyunk en edeskes-savanykasnak erzem a felesegemet, ha megizzad.

Megkerdeztem tole, hogy visszafele is mukodik-e, szerinte, mi ferek "sosat" izzadunk, "kifejezetten sos szaga van".

Ellenben megszuletett a lanyunk, aki meg csak harom honapos, de erdekelni fog, o milyen illatu lesz! :)

2011. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyen válaszokra gondoltam. Mi a helyzet a többiekkel?
2011. dec. 31. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!