Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utóbbi időben azt veszem...

Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy ebben az országban 2 fajta ember van: náci meg komcsi. Szerinted is? Meddig marják egymás az emberek, ahelyett, hogy összefognának és elzavarnák a Fideszt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 15:32
1 2 3 4 5
 41/47 Pro Patria ***** válasza:

Reed-nek:


"...hogy a fröcsögéseidet valós tényekkel tételesen meg tudom cáfolni - míg te alátámasztani nem.

-> Nem tudod. Hacsak nem egy párhuzamos univerzumból érkeztél, ahol más a valóság, mint itt."

- Hazudsz, mindent bemutattam, te ellenben semmit nem tudtál ellenük felhozni, sőt, sokszor egyszerűen átugrottad.


"Orbán-kormány bírálata =/= fröcsögés."

- Az nem. Csakhogy bírálatot nem tudsz felhozni. Azt mondod "zuhan a gazdaság", miközben bemutattam, hogy nő, hiába tagadod, bizonyítani nem tudtad, sőt, megcáfolni sem az én állításomat. Azt mondtad "rohad le minden, nincsenek befektetések", miközben bemutattam, hogy nem is egy van.


"...az emberek sehol nem kaptak megfelelő tájékoztatást (a bankoknak épp ez az érdekük), így nem tudták, mibe rángatják őket bele.

-> A bankok is megérik a pénzüket, de ettől függetlenül gimnáziumi érettséginél aligha kell több, hogy valaki felfogja, mi a devizahitel kockázata."

- Igen? Az érettségivel jár pénzügyi alapismeretek? A kockázatot mindenki ismerte, de hogy 170-180 FT-ról 240-250 Ft-ra emelkedjen, az nem volt reális.


"Azt a bajkeverést fogják kifizetni, amit ők okoztak, a árfolyam-spekulációikkal, az ilyen-olyan tőzsdés trükközéseikkel, és mindegy egyébbel.

-> Szlovákiát pl. miért nem bajkeverték meg a gonosz bankok?"

- Mert Szlovákiában nemzeti öntudatos kormány van, és az ellenzéki pártok is azok. Csehországban például - mint írtam - mindenkit eltiltottak a közügyektől előbb 5, majd 10 évre, aki valamilyen szinten (és elég alacsonyan húzták meg a határt) részt vett a rendszerben. Lengyelországban legendás, hogyan hurcolták meg a kommunistáikat. Nekik öntudatos, határozott, nemzeti kormányuk van, ami szembemegy mind az EU,val, mint az oroszokkal. (Le is zuhant a fél politikai, katonai, és egyházi vezetőség Oroszországban, "tisztázatlan körülmények között".)

Ellenben nálunk az opportunisták vannak előnyben.


"A bankokkal és multikkal szemben pedig nem vagyunk alupozícióban. Jó lesz, ha megérted."

- Ők is ezt hitték, aztán csak lestek a 98%-os bankiadóra, az államilag meghatározott rögzített árfolyamra, az államilag tiltott kilakoltatásra, és a büntetőhullámokra a tisztességtelen tájékoztatás miatt. Megpróbáltak kapálózni, együttesen felemelni a forinthitelek kamatát, aztán ott is megb.szták őket. Előbb-utóbb megtanulják: "Habár fölűl a gálya, s alúl a víznek árja, azért a víz az úr!"


"Mint látjuk, a bankok régebben sem voltak gerincesebbek, vagy tisztességesebbek a maiaknál...

-> A világ így működik, ha tetszik nektek, ha nem."

- Érdekes módon 100-150 éve még nagyon jól megvoltunk a bankok nélkül is. Nagyszüleim az életüket leélték hitel felvétele nélkül. A bankok el akarják velünk hitetni, hogy őnélkülük nem létezhetünk, rájuk vagyunk utalva, ki vagyunk nekik szolgáltatva. Hát nem. Legyenek bankok, kellenek a mai világban. De tisztességes korlátok közé szorítva, ha kell, megtaposva, megrugdosva őket, amíg el nem állnak a mai "annyi tollat tépjünk ki a jószágból, hogy még ne dögöljön bele, ekképp újra megfoszthassuk" szemlélettől.


"A gazdaság már növekedésnek indult (bármennyire is konokul szembe mész a KSH-s tényadatokkal), ...

-> Virágszál, ha a versenytársaink dupla akkora növekedést produkálnak, mint mi, attól a közöttünk lévő különbség is egyre csak növekedni fog."

- Virágszál, ezzel nem cáfolod azt, hogy a gazdaságunk NŐ. Hogy le vagyunk maradva, az nem a fidesz kormány, hanem az előző "érdeme", 2002-ben mi voltunk az éllovasok. 8 év csorbáját nem lehet 1,5-2 év alatt kiköszörülni.


"Azt az 1,8 százalékos tavalyi növekedést is csak annak köszönhetjük, hogy a magyar gazdaság eredendően biztos lábakon áll, kár, hogy a politika mindent tönkretesz nálunk."

- Persze. Nyilván. Más el sem kézlehető. Igazolás rá megint semmi, csak a te szavad. Az meg kevés...


"...az államadósság pedig csökken.

-> Nem csökken érdemben"

- Hoppá-hoppá, már magad sem tudod tartani korábbi álláspontodat:)


"a forintárfolyam javult, mert a piacok most éppen hinni szeretnének az IMF megállapodásunkban."

- JÚJ, épp a forint gyengülése miatt nem volt látványosabb a csökkenés!


[link]

- Hűha, az első link, végre! *tapsvihar*

Egyébként érdekes, amit ez is bemutat.

2004 januárjában még 8,095.8 forint volt a hitelünk forintban, és 2,919.2 forint devizában.

2009 januárjában már ugyanez a szám már 11,238.6 forint, és 7,649.5(!) forint. És azután is folyamatosan nőtt.

Ezzel szemben a fidesz óta a gyengülő forint ellenére(!) is stagnál az államadósság, azaz nemhogy nem vettünk fel még többet, de lejjebb is ment reál értéken.


"De tisztességes üzletre lehet őket kötelezni, és kényszeríteni, illetve a számukat lecsökkenteni, mert tök felesleges mennyiségben vannak ebben az országban.

-> Mondd azoknak, akik a multiknál dolgoznak, belőlük élnek"

- Hidd el, egyiknek sem vágyálma az éhbérért robotolás a századik senkiként.


"Mit vártál? Amiket Cohn úr mondott az EP-ben?

-> Szánalmas, hogy Vörös Danit rángatjátok elő rögtön, ha elfogynak az érveitek. Kit érdekel Cohn-Bendit véleménye? Egy bohóc, sohasem volt más."

- Nem "rángatok én elő" senkit, és - ellentétben veled, aki még forrást sem hoztál fel - nem "fogytak el" az érveim, még akkor sem, ha te "kivagdosod" a válaszírásaidból, és a szánalmas inkább az, hogy ezzel próbálsz magadnak győzelmet igazolni:) Csupán csak megkérdeztem, hogy melyik eszmei irányvonal fele meg neked.


" "nincs érdemi GDP növekedés,...

- Hazugság, és alá is támasztottam.

-> Tényleg? Na sorold, melyik években is bővült a magyar GDP 3 % felett 2007 óta? :)"

- Almát a körtével. Igen gerinctelen, átlátszó, manipulatív, és ízléstelen kapálózás a hülyeséged elkendőzésére. Ugyanis azzal, hogy a környező országoknak jobban nőtt, még nem cáfolod azt meg, hogy nőtt a magyar gazdaság. Nagyon gyenge kibúvó. Magyarországot önmagához(!), és jelenéhez(!) kell viszonyítani.


"Csődközeli állapot tudod, hol van? Görögország, Olaszország, Spanyolország. Na, ezekre igaz. Amit te mondasz, az csak károgás.

-> Görög barátaink már csődben vannak, csak szólok."

- Hadd kérdezzem már meg, hol szerezted a közgazdász diplomádat? Nem akarok indiszkrét lenni, csak ha már ennyire tisztán ismersz minden állami belügyet, akkor valami nagyon nagy szakértő lehetsz... Azt tudod, mi az államcsőd, ugye?


"Nekünk pedig IMF lélegeztetőgépre van szükségünk a csőd elkerüléséhez, ha nem vetted volna észre. De félő, hogy Viktorod inkább csődbe viszi a hazát, semmint az IMF feltételeit teljesítse."

- Ahhoz képest nem nagyon törjük magunkat, hogy lefeküdjünk a feltételeiknek. Ha annyira kellene, már rég feladhattunk volna mindent, nyalhatnánk a talpukat, és megkapnánk a pénzt, Ehhez képest azt látjuk, hogy épp ők erőltetik a hitelt (azaz a gazdasági és politikai függést), ha ugyanis számukra kedvezőtlen irányba haladnak a tárgyalások, ingadoztatják az árfolyamot, ezzel javítva a magyar kormány komprumisszumkészésgét.

Most sem hitelről szólnak a tárgyalások, hanem biztonsági tartalékról, amihez hozzá sem kell nyúlni akár. A tények mást mutatnak, kedves Reed.


"Azért kell, hogy legyen fedezetünk,...

-> Éremi hiánycsökkentés kellene végre, hogy ne kelljen állandóan hitelekért kuncsorognunk."

- Persze, a legjobb az lenne, ha nem növelték volna meg ennyire közel egy évtized alatt. És csökkenteni kellene, aham. Van esetleg pár tízezer felesleges milliárdod?


"- Ezt is megcáfoltam, veled ellentétben én alá tudom támasztani, amit mondok:

-> Komolyan röhejes, ahogy a Mercedes-gyárral akarod alátámasztani a sületlenségeidet, amihez a Fidesznek aztán az égvilágon semmi köze nem volt :)"

- Attól, hogy Bajnai alatt jött elő a terv, ő még egy darab téglát nem tett hozzá, egy forintot nem adott bele. A mai kormány valósította meg. Az is vicces, hogy megint hogy "lehagytad" azt, amivel nem tudtál mit kezdeni, vagyis a Győri tésztaüzemet.


"És mint látjuk, ma is messze a fidesz a legtámogatottabb párt.

-> Na ja, komolyan vehető ellenzék nélkül nem nehéz"

- Így van, egyetlen kormányképes párt sincs, ami átvehetné a helyét.


"...de a nyugdíjasaktól még azt a pár forintot is sokallod, aminek a fele el is megy a gyógyszerekre, a másik meg a rezsire.

-> Nem érdekel a szentimentális hülyeséged."

- Szentimentális hülyeségem??? Te komolyan beszélsz?? Miből egyenek az idősek, ha elveszed a nyugdíjat, te barom?! Vagy ők már dögöljenek meg?? Ezt te komolyan gondoltad?? Mi az, hogy be kell fagyasztani a nyugdíjat??? Akkor az emberek tudnák eltartani az idős szüleiket, így pedig azoknak fizetését kellene felemelni! Vagy az idősek már ne is egyenek, haljanak éhen? Normális vagy te??! Beteg állat. Ez csak valami vicc, hülye provokáció, ilyet ember nem mondhat komolysággal! Nem is értem, hogy hagyhatja el ilyen mondat valaki száját, hogy fagyasszuk be a nyugdíjt! Milliók haljanak meg, mert sajnálod tőlük a pár tízezer forintot?? Komolyan végiggondoltad te ezt?? Saját nagyszüleidet is kivetnéd az utcára, egyetlen forint nélkül?? Komolyan, nem hiszem el, hogy ezt mondtad, hogy szüntessük meg a nyugdíjat, és közben arra se gondoltál, több millió ember MIBŐL EGYEN akkor a következő nap!! Nem kívánhatod emberek millióinak éhhalálát, ennyire abnormális nem lehetsz! Márpedig ha befagyasztod a nyugdíjt, akkor egy FORINTJUK SEM LENNE, erre gondoltál, hogy milliók halnának meg???? BELEGONDOLTÁL te egyáltalán EBBE? Ezt te sem akarhattad komolyan! Kívánom, hogy egyszer saját magad kerülj ebbe a magad által kimondott a helyzetbe.


"Gyógyszer- és rezsikiadásai meg persze ugye csak a nyugdíjasoknak vannak, a gyereket nevelő, adófizető, dolgozó családosok ezeket ingyen kapják, mi? :)"

- Nem, de nekik van fizetésük. És ők is lesznek egyszer nyugdíjasak, mint ahogy a nyugdíjasok is voltak előtte adófizetők.


"15-20 százalékos nyugdíjcsökkentés kellene, mindjárt kezdhetnénk is egyenesbe fordulni, csökkenő adósságpályára állni."

- 2015-ig megvalósul az álmod, mélyen tisztelt közgazdász úr.


"Egyébként, gondolom akkor nem sírt a szád, mikor te 95%-os kedvezménnyek utazhattál, diákként...

-> Sohasem utaztam 95 %-os kedvezménnyel."

- Akkor vagy diák nem voltál, vagy bérleted nem volt. És hasonlóképp kedvezményezettek a kismamák, az alkalmazottak, azoknak családtagjai, rokkantak, stb.

2012. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

16:43

Ne haragudj, de a nyugdíjbefagyasztás fogalmát sem tudod értelmezni. Nincs értelme a további vitának.


Részemről lezártam a témát, úgysem fogunk egyetérteni,meg már amúgy is nagyon eltértünk a kérdező által feltett konkrét kérdéstől. Én lennék a legboldogabb egyébként, ha itt az Orbán-kormány sikert sikerre halmozna.


Jót vitatkoztunk, szia!

2012. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Azért jó hogy így kiakadtál ,de nézzük hogy min is:


"Szentimentális hülyeségem??? Te komolyan beszélsz?? Miből egyenek az idősek, ha elveszed a nyugdíjat, te barom?! "


Ezzel végképp beégtél.


A befagyasztás a nyugdíj emelés beszüntetését jelenti,nem pedig a megszüntetést felfüggesztését.


"Vagy ők már dögöljenek meg??"


Inkább a diákok mert ők úgyse szavazhatnak ,vagy minden családos BKV-s alkalmazott!

Fő a szociális érzékenység:)


"Ezt te komolyan gondoltad?? Mi az, hogy be kell fagyasztani a nyugdíjat??? Akkor az emberek tudnák eltartani az idős szüleiket,

"


Egy nem lemaradt.

Mellesleg csak az emelés leállítását kezdeményezte Reed de nem fontos.

Mellesleg a minimálbéresek megtudják venni még a gyerekeiknek is a jegyet/bérletet,de az átlagnyugdíjas nem.


(Megjegyzés: aki 28500-52500-ig kapja a nyugdíjat az nem sokat dolgozott az állam tudtával a nyugdíjáért)


"így pedig azoknak fizetését kellene felemelni!"


Állami fizetésemelés?


Ez már úgy 22 éve nem az állam dolga.

Minimálbéremelés fedezet nélkül ,meg szintén nem hasznos.


"Vagy az idősek már ne is egyenek, haljanak éhen?"


Haljon a többi ...


"Normális vagy te??! Beteg állat. Ez csak valami vicc, hülye provokáció, ilyet ember nem mondhat komolysággal!"



Nem is értem, hogy hagyhatja el ilyen mondat valaki száját, hogy fagyasszuk be a nyugdíjt! Milliók haljanak meg, mert sajnálod tőlük a pár tízezer forintot?? Komolyan végiggondoltad te ezt?? Saját nagyszüleidet is kivetnéd az utcára, egyetlen forint nélkül?? Komolyan, nem hiszem el, hogy ezt mondtad, hogy szüntessük meg a nyugdíjat, és közben arra se gondoltál, több millió ember MIBŐL EGYEN akkor a következő nap!! Nem kívánhatod emberek millióinak éhhalálát, ennyire abnormális nem lehetsz! Márpedig ha befagyasztod a nyugdíjt, akkor egy FORINTJUK SEM LENNE, erre gondoltál, hogy milliók halnának meg???? BELEGONDOLTÁL te egyáltalán EBBE? Ezt te sem akarhattad komolyan! Kívánom, hogy egyszer saját magad kerülj ebbe a magad által kimondott a helyzetbe."


Mit ittál ?


Nem a nyugdíjasok kardélre hányásáról van szó ,hanem a nyugdíjEMELÉS szüneteltetéséről.


"Gyógyszer- és rezsikiadásai meg persze ugye csak a nyugdíjasoknak vannak, a gyereket nevelő, adófizető, dolgozó családosok ezeket ingyen kapják, mi? :)"

- "Nem, de nekik van fizetésük. És ők is lesznek egyszer nyugdíjasak, mint ahogy a nyugdíjasok is voltak előtte adófizetők."


Nekik meg nyugdíjuk ...Nem nevelnek gyereket ,kevesebbet esznek ,kevesebb ruhát vesznek ,valamint a nyugdíj mellett is lehet dolgozni.



"Egyébként, gondolom akkor nem sírt a szád, mikor te 95%-os kedvezménnyek utazhattál, diákként...

-> Sohasem utaztam 95 %-os kedvezménnyel."

- Akkor vagy diák nem voltál, vagy bérleted nem volt. És hasonlóképp kedvezményezettek a kismamák, az alkalmazottak, azoknak családtagjai, rokkantak, stb."


Mert a diákoknak a bőre alatt is pénz van nemde?

Vagy ők nem szavazhatnak és annyit lehet beléjük rúgni amennyit nem szégyellnek?


Amúgy itt az évértékelő mindenki keresse meg amit akar belőle:


http://www.youtube.com/watch?v=XYosU2aRzJs

2012. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Ahogy látom jönni menni sétálni ezeket a mostani nyugdíjasokat(némelyikük 60 éves sincs),az jár az eszembe és szoktam is mondogatni nekik,hogy ők azok az utolsó szerencsés generációk akiket még "így" ki bírunk mi aktívak szolgálni.Az állam által lecsapolt pénzekkel a jövedelmünkből.

Mert a mi nyugdíjunkra nem létezik,hogy össze bírják dobni a pénzt majdan 2040 után.

Nem is lesz kiktől beszedni.Mert a cigányok jó ha 2% fizet adót, mert nem is akarnak beilleszkedni a civilizációba.Tisztelet a kivételnek.

A nők 14% szül 30 év alatt gyereket mostan.Ezek közt elvétve van magyar.A 30 és 40 közötti nők felének nincs gyereke és negyedének nem is lesz.Megy a duma a magyarázkodás a mellébeszélés ezerrel amiket nem is igazán értek.Mert szerintem alapjában véve két fajta nő van: anya típus és lotyó típus.Hogy melyik személyiség miért és mi mentén alakul úgy "ahogy" azt most nem részletezném.

A cigányok sem véletlenül olyanok amilyenek.A fő probléma szerintem ott van ,hogy MEG VAN ENGEDVE nekik, hogy olyanok legyenek amilyenek.

Miért kell rám fogni, hogy náci vagyok,mert idegesít, hogy a rendőrség nem közli (a sajtótájékoztatón) a bűnelkövetők etnikai hovatartozását.Vajon milyen alapon teheti ezt meg? Mi a célja annak ,hogy ezt a fontos infót elhallgatja?

Ha pontosan nem is tudjuk ,mert "nem tartják nyilván" a kb 16000 magyarországi börtönlakó közül legalább 13500 cigány.Most akkor fasiszta vagyok mert észre merem ezt venni?

Miért dugja a fejét a homokba a sok politikus és miért tartotta el őket eddig(alanyi jogon) amikor nyilvánvaló, hogy nem akarnak beilleszkedni. 500 év alatt nem sikerült most legújabban az a duma ,hogy adni kell nekik esélyt ,nem segélyt.Ugyanmá....


Szerintem valahogy úgy kellene a bűncselekményeket is kezelni etnikai hovatartozás nélkül mint a közlekedési kihágásokat; mérlegelés lehetősége nélkül a rá kiszabott szigorú büntetést végrehajtani.

Pl: lopásért (bármilyen értékben)akasztás.Verekedésért, hőbörgésért-10 év kényszermunka stb stb.Gyilkolásért , nem csak a gyilkos hanem az egész családjának(aki kitermelte őt) a látványos kivégzése.



Fél év után mire tudatosulna a példákból,a bűncselekmények mennyisége erősen tendálna a mostani 1 %hoz.

2012. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"Nem is lesz kiktől beszedni.Mert a cigányok jó ha 2% fizet adót, mert nem is akarnak beilleszkedni a civilizációba.Tisztelet a kivételnek."


Ez igaz.

"A nők 14% szül 30 év alatt gyereket mostan."


Forrás?


Mert 1,5 év alatt nem hiszem hogy ennyit romlott volna a helyzet:


[link]



"Ezek közt elvétve van magyar."


Te már csak tudod.


"A 30 és 40 közötti nők felének nincs gyereke és negyedének nem is lesz."


Ezt te csak úgy kijelentetted szép...


"Megy a duma a magyarázkodás a mellébeszélés ezerrel amiket nem is igazán értek.Mert szerintem alapjában véve két fajta nő van: anya típus és lotyó típus.Hogy melyik személyiség miért és mi mentén alakul úgy "ahogy" azt most nem részletezném."


Szóval a meddőség ,impotencia ,esetleg özvegy aki nem akar újraházasodni,esetleg bűnronda az ilyen dolgok nem játszanak?


"A cigányok sem véletlenül olyanok amilyenek.A fő probléma szerintem ott van ,hogy MEG VAN ENGEDVE nekik, hogy olyanok legyenek amilyenek."


ez igaz ,és ezen változtatni kell ,de nem a halomra gyilkolásukkal/elhurcolásukkal.



"Miért kell rám fogni, hogy náci vagyok,mert idegesít, hogy a rendőrség nem közli (a sajtótájékoztatón) a bűnelkövetők etnikai hovatartozását."


Mennyivel jobb/rosszabb neked ,ha mondjuk egy cigány ölte meg a nagyanyádat 1000 forintért vagy egy fehér ember(képzeld ilyen is volt már) .


"Vajon milyen alapon teheti ezt meg? Mi a célja annak ,hogy ezt a fontos infót elhallgatja?"


Nem fontos info ,mert a rablógyilkosságos esetekben ez nem játszik.



"Ha pontosan nem is tudjuk ,mert "nem tartják nyilván" a kb 16000 magyarországi börtönlakó közül legalább 13500 cigány.Most akkor fasiszta vagyok mert észre merem ezt venni?"


Honnan tudod?


Mellesleg szerintem arányaiban több szegény van börtönben mint gazdag, szerintem exhumálni kéne őket.

Nem is értem miért is vagyok szociálisan érzéketlen.



"Miért dugja a fejét a homokba a sok politikus és miért tartotta el őket eddig(alanyi jogon) amikor nyilvánvaló, hogy nem akarnak beilleszkedni. 500 év alatt nem sikerült most legújabban az a duma ,hogy adni kell nekik esélyt ,nem segélyt.Ugyanmá...."


Oké ,várjuk a megoldást ami olcsó, kivitelezhető és nem kell őket megsemmisíteni, deportálni...



"Szerintem valahogy úgy kellene a bűncselekményeket is kezelni etnikai hovatartozás nélkül mint a közlekedési kihágásokat; mérlegelés lehetősége nélkül a rá kiszabott szigorú büntetést végrehajtani."


Azért egy gyilkosság bizonyítása bonyolultabb mint egy gyorshajtásé,pláne hogy ott nem a gyilkosság után 5 perccel kapják el őt.


"Pl: lopásért (bármilyen értékben)akasztás."


Mivel bizonyítani sem kell ,így érdekes .Szerintem elloptál egy csokit ,most ezért kössenek fel?

Amúgy is ezért akasztani nevetséges,ez még a középkorban sem volt divat.


"Verekedésért, hőbörgésért-10 év kényszermunka"

Először is hol?

Másodszor hogy merészelsz itt hőbörögni?


"stb stb.Gyilkolásért , nem csak a gyilkos hanem az egész családjának(aki kitermelte őt) a látványos kivégzése."


Oszt ha kiderül mégsem gyilkolt akkor mit teszel?

Ha bűnös is a 8 éves másodunokaöccsének ehhez mi köze ?

Mit szólnál ha kivégeznének ,mert egy sohasem látott rokonod gyilkolt valamiért?



"Fél év után mire tudatosulna a példákból,a bűncselekmények mennyisége erősen tendálna a mostani 1 %hoz."


Ja meg az ország népessége is ,így ez nem nagy eredmény.

2012. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"Ami köztudott, közbeszéd tárgya arra nem kell adat."



Mint a december 21-ém esedékes reptoid invázió?


Hacsak nem most jöttél a Holdról

"Véded a szülni különböző kifogások mentén nem akaró nőket."


Forradalmasíthatnád az orvostudományt ,ha tudod a meddőség ellenszerét.


A bűnronda nőkkel mit akarsz kezdeni?

Fizeti a plasztikai műtétet a TB ezentúl?



"Véded az 500 év alatt beilleszkedni nem akaró cigányokat.Akik bűnöznek élősködnek rajtunk és eltartatják magukat velünk."


700 év hogy pontosak legyünk.


És nem védem őket, csak a halomra gyilkolásuk ,meg elhurcolásuk nem a legjobb megoldás.



"Nem igazán vagy tisztában a jelenlegi viszonyokkal és az igazságérzeted is kihívásokkal küszködik.Lehet ,hogy te is ufó vagy?:)"


Igazságérzet?


Nálad azt mit takar?


Aki nem szül 30-on alul esetleg cigány ,valamint valaha ellopott egy zsemlét azt öljük meg?



Ilyen igazságérzetem tényleg nincs.



"Most ha 14% helyett 15,34 akkor mi van?

A 29% átlagot nem zárja ki."


29 év volt az átlag .....


Azért ha az átlag azalatt van amit te csak a társadalom nőtagjainak 14%-ának ,tulajdonítasz az megkérdőjelezi a az állításod hihetőségét.



"A törvényeket úgy kell szigorítani, hogy a cigány féljen a törvénytől , ne pedig a nagyanyáink a cigányoktól."


De a zsemlelopásért soha sehol nem gyilkolásztak,semmilyen civilizált társadalomban.


"Mert lehet ,hogy te még nem tudsz róla de sajnos nagyon sokan rettegésben élnek."


Tudok róla ,de nem a halomra lövés a megoldás.


"Ez ami most van, hogy csinálhat akármit ,max az történik, hogy majd elítélik maaajd pár év múlva, továbbképzésre a tesókák közzé. Teljes ellátás mellett , sokszor jobb körülmények között mint szabadlábon.Ez nem visszatartó erejű.

Ha ezt is kétségbe vonod nem csak ufó vagy hanem ostoba is."


A problémát felismerted csak a megoldásod szánalmas.

2012. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Mint a december 21-ém esedékes reptoid invázió? "

Erről van egy vicc:

A nagy maja király elrendelte, hogy hű alattvalói hozzák elé a birodalom legnagyobb kerekre faragott kövét amire tudós jósai a jövendőt fogják faragtatni.

Bizonyos idő múlva jöttek a tudós jósok,hogy a kőre csak x ,mondjuk 1758 év jövendölése fért rá.

Erre a maják királya: Hát ha ez volt a legnagyobb kő, egye fene, nekünk megteszi.De majd egyszer x mondjuk 1758 év múlva valakik nagyon be fognak carni.


Más.

A lopásban nem az ellopott értékkel arányosan kell a büntetést kiszabni hanem annál sokkal súlyosabbat!Mert:1)

a lopást mint bűnt kell büntetni és kiirtania az emberek gondolatvilágából,ÚGY HOGY SOHA ESZÜKBE NE JUSSON ez a lehetőség többet.

2)Ha elnézzük, vagy nem büntetjük kellő súllyal a kis értékű lopásokat ambicionáljuk a tolvajt a nagyobb értékűekre.

3) akinek egyszer lehetősége és ingere volt lopni és (olcsón)megúszta az kényszert fog érezni legközelebb is erre a kalandra.

4) a Herri Potterben lehet hogy megengedett a lopás és a hazugságok ,de ott tudnak repülni és varázsolni is.

5) a kommunizmusban bele volt kalkulálva a munkások lopásra való hajlama (és ezzel történő gyakorlata a fizetéskiegészítésre) már az alapanyag megrendelésnél is mint "káló".Persze jól le lett vonva(vissza lett lopva) sutyiba a fizetésükből ennek az ellenértéke.


Szerintem sokkal nagyobb szigorra van szükség(minimum 1 Vlad Tepesre),mert ez a mostani(trendi) morális, hozzáállás a bűnhöz ,a hazához, az emberi élet értékeihez ,az együttélési alapszabályokhoz (a tieddel egyetemben) tragikomikus.


Amúgy megtisztelsz,hogy időt szánsz minden szavam kiforgatására!Bár a modorodon volna még mit csiszolni.

:)

2012. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!