Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utóbbi időben azt veszem...

Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy ebben az országban 2 fajta ember van: náci meg komcsi. Szerinted is? Meddig marják egymás az emberek, ahelyett, hogy összefognának és elzavarnák a Fideszt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 15:32
1 2 3 4 5
 21/47 Sz1u ***** válasza:
0%

19:44


Húhhh... ne haragudj, de ez egy kicsit sok így egyszerre! Légyszi egyesével! Így még én is felfogom... :)

2012. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
44%

A mezőgazdaságot a fantasztikus EU-tagságunk vágta haza.

Sorold a mutyikat. De légy szíves, akkor sorold az mszps-gyurcsányos mutyikat is, aztán számolunk.

Tehát 98-02-es gazdasági felívelés Bokros érdeme, de a mai helyzet a jelenlegi kormány sara, ne mutogassanak már vissza, ugye.

Van ám nálad vörösköd szépen. :)

2012. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Pro Patria ***** válasza:
44%
Most látom, hogy időközben már reagáltál. Nos, én magam nem sietek sehova, van időd kielemezni és megválaszolni az írásomat. Csak nyugodtan, ahogyan neked kényelmes.
2012. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenki komcsi és náci, feltéve ha minden illetőre kizárólag az ellenfele állítását vesszük figyelembe.

Aki középen az mindkettő aki" a pályán kívül" áll az csak szimplán csak potenciális náci/komcsi.



"Meddig marják egymás az emberek, ahelyett, hogy összefognának és elzavarnák a Fideszt?"


Nekem sem tetszik amit csinálnak ,de miután karóba húztuk őket a Lánchídon utána mit is csinálnánk?


A Fidesz még ha nem is tökéletes, sőt kifejezetten kapkodó és átgondolatlan ,de a legjobb alternatíva még mindig.

2012. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Pro Patria ***** válasza:
32%

A mezőgazdaságról csak ennyit írnék:


Hogyan teszi tönkre az EU a kelet-európai országokat: http://www.youtube.com/watch?v=PqY4HBdHIr8

Az import 200%-kal nőtt 10 év alatt! Vajon mi indokolta? Egyik napról a másikra a magyar termék már nem volt jó a vásárlók számára? Fenéket, kiszorította a külföldi olcsó szemét (szó szerint) a magyar termékeket.

10 év alatt a hazai szilvatermelés 40 ezer tonnával esett vissza! A málnatermelés 80%-kal! A vöröshagymatermelés 65%-kal! Az almatermelés 40%-kal! 9 cukorgyárunk egymás után zárt be, ma már csak 1 üzemel! A cukor 60%-a külföldről származik!

Az elmúlt tíz évben 200 000 tonnával kevesebb hazai sertéshúst adtak el! A magyar gazdáknak 50 milliárd forint bevételkiesés! 300 millió(!) liter tejjel kevesebb fogyott az utóbbi 10 évben!

Az EU-nak piac kellett Kelet-Európában, ahogyan a Monopolyban foglalgatják a játékosok a mezőket. És persze éléskamrának sem utolsó. Ami értékes, azt kiviszik (a kiváló magyar szarvasmarha-állományt teljes egészében, nekünk csak a kiöregedett tejelőmarhák jutnak - aki evett már húsmarhát, az tudja a különbséget; a bárányok is 90%-ban külföldre kerülnek), míg a saját szemetüket ránksózzák, ahogy arról már korábban írtam.

Nem véletlenül fizettek a magyar gazdáknak azért, hogy kivágják a szőlőtőkéket, próbálták tiltani a libatömést, stb. Piacot teremtenek itt saját maguknak. Ami nekik kell, azt úgyis kiviszik.

Ha az EU-ból nem a nyugati országok húznának hasznot (kelet-európát kihasználva), nem hozták volna létre...

2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Sz1u ***** válasza:

20:55


"Milyen narancsköd, te szerencsétlen?"


Hát Te ki vagy? Nem hozzád szóltam...



"Fletó kb. a legundorítóbb, legmocskosabb gazember Kádár óta."


Oké, ez a Te véleményed.


"Abba a féregbe a cipőmet sem törölném bele, mert félek, koszos lenne."


Én ugyanezt írnám Viktorról és Gabiról is... Akkor most döntetlen?

2012. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Sz1u ***** válasza:

21:01


"Kedves Sz1u, én is írtam ám! Tetszik látni?"


Tetszik, vagy nem tetszik... egyszerűen nem tudom követni azokat, akik legalább a nicknevüket nem vállalják.


"Én speciel azért nem rakom ki a nick-emet, hogy ne a nevem alapján ítéljék meg a válaszomat."


Ki nem xarja le a pontozásokat? Én elmondom a véleményemet, tehát vállalom (ha kell, akkor írj privátot és még az eredeti nevemet is megadom - az arra érdemesnek. Pl. a legismertebb örök politikai ellenfelemnek Kolopelének is).


"Elolvastad, amit írtál? Valakit a saját meggyőződéséről már nem kell meggyőzni..."


Mint ahogy 2002-ben (pontosabban már jóval korábban) meggyőzhető voltam a Fideszről áttérni az MSZP-re, most is nyitott vagyok (és nem begyepesedett). De indok, elég erős indok kell hozzá!


Várom az érveidet (akár privátban is)!

2012. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

"Én ugyanezt írnám Viktorról és Gabiról is... Akkor most döntetlen?"


Én nem állítottam róluk, hogy nincs velük gond. Te viszont azt állítottad Fletóról, hogy az "elintézett" dolgozatát leszámítva nincs vele gond. Ez neked döntetlen?

2012. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Sz1u ***** válasza:

21:§1 túrórudi


"A mezőgazdaságot a fantasztikus EU-tagságunk vágta haza."


Előtte Torgyán doktor pl. a chilei cseresznyéivel ugye csak a javunkat szolgálta?


"Sorold a mutyikat. De légy szíves, akkor sorold az mszps-gyurcsányos mutyikat is, aztán számolunk."


Először is az 1998-2002-es mutyikról szóltam. Miért kapsz bele zsigerből a 2022-2010-es évekbe?


Ám ettől függetlenül legyen.


- Kaya Ibrahim

- Ezüsthajó Kft.

- Országimázs Központ

- Tokaj hegyalja

- Joszip Tot

... stb. Persze ezeket Polt Petya simán eltusolta...


"Tehát 98-02-es gazdasági felívelés Bokros érdeme"


Visszamutagatott anno a Fidesz-kormány az elmúlt négy évre?


"de a mai helyzet a jelenlegi kormány sara, ne mutogassanak már vissza, ugye."


Tudod, ezzel az a baj, hogy Viktornak pontos képe volt az ország 2010-es helyzetéről, de mégis kolbászkerítést ígért...


"Van ám nálad vörösköd szépen."


Felőlem akár rózsaszínnek is nevezheted...

2012. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Sz1u ***** válasza:

21:03


"Most látom, hogy időközben már reagáltál."


Bizony ám! Persze abban a sorrendben, ahogy tudom követni a hozzászólókat... pl. a nickneveik alapján.


"Nos, én magam nem sietek sehova, van időd kielemezni és megválaszolni az írásomat. Csak nyugodtan, ahogyan neked kényelmes."


Nem én türelmetlenkedtem a válaszra várva... Egyetértünk?

2012. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!