Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már, hogy az az...

Nem unjátok már, hogy az az ember aki boldog és elégedett az életével az biztos "agymosott" mert nem zsidózik és panaszkodik úton-útfélen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Én meg azt unom már, h ha nem tetszik, h a cigányok ide szarnak a jardankra, kirabolják az embereket a környéken, akkor én egy vesztes vagyok biztosan, aki masokát próbál meg hibaztatni a saját butaságot és helyzete miatt.

Ez pedig nagyon nem így van, elégedett vagyok az életemnek mégis zavar a szarszag, ami reggel fogad, alapvető emberi igény a tisztaság, liberálisoknál úgy tűnik nem......

És mielőtt valaki a helyesirasomba belekotne(mert másnap nem tud) már most szólok, h telefonról vagyok, ami t9 hez hasonló rendszert alkalmaz és meg nem tudom használni megfelelően.

2012. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pietrosol ***** válasza:

Én nem unom!

Mindenki azt az utat járja be,amit választ magának!

Ha azt gondolja,hogy ez a megoldás,hát tegye!

Nekem nem ez a megoldás,de ez az én pályám!

2012. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akinek sok pénze van és/vagy eltartják, van nője/pasija, nem szurkálják cigányok, jó munkahelyen dolgozik, stb. az biztos "boldog és elégedett az életével"


Mindenki más törekszik a szar helyzetből a jóra, ezért kb 1000x több rálátása van a dolgokra, mint a Kérdezőnek, és ezért fog zsidózni, meg "agymosottozni", mert az ország megkeserítői a zsidók, és a cigányok, és akik őket támogatják azok az agymosottak. Na mivel ők a gáz emberek, naná, hogy meg kell őket említeni (normális emberek körében) --> ez rád kedves Kérdező nem vonatkozik, gondolom te az agymosottak körébe tartozol. De hát van ilyen, ha rajtad múlna az ország sorsa, akkor valószínű az ország megszűnne idővel...

2013. aug. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!