Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni a békés...

Mit lehetne tenni a békés egymás mellett élés érdekében?

Figyelt kérdés
Cigányok és magyarok válaszai érdekelnének.
2009. jún. 29. 10:12
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Na erre itt nincs szükség szerintem.Eddig viszonylag normális volt a hangnem,kérlek benneteket legyen így ezután is.
2009. jún. 30. 16:13
 52/53 anonim ***** válasza:
72%
végigolvastam és azt vettem észre csak azt hajtogatják "magyar is van olyan az is bűnőzik" és persze hogy van nem vitatja senki!De most a cigányokról van szó könyörgöm,nem a magyaroktól kell félni (félteni a családtagjainkat),hogy megkéselnek ha nem adod oda a cigid,telefonod stb.Miért van az ha adnak nekik házat lelakják egy év alatt olyan szinten,hogy lakhatatlan lesz?Miért van az ha otthon van egy cigány család egész nap mégis nyakig ér a gaz,omlik a vakolat.Miért bandákba verődve terrorizálják a járókelőket?A cigány politikusok miért csak akkor verik a nyálukat ha cigány az áldozat,akkor miért nem mennek oda amikor a cigány rabol öl,hogy bocsánatot kérjen és elítélje?Miért kap egy magyar súlyosabb büntetést mint egy cigány?Miért nem közösítik ki és szólnak rájuk az utcán a "rendes cigányok" a randalírozó fajtársukra?Miért kell eldugni a karórám az utcán miközben a cigányok karvastagságú aranyláncban parádéznak?Miért kell elviselnem,hogy a gondozott kiskertemből rendszeresen lopjanak?Miért kell félniük a rendőröknek,orvosoknak,mentősöknek,tanároknak,ügyintézőknek?értsek már meg a cigányok és jogvédők ez nem rasszizmus! Nem a Bőrszínük miatt utálja őket egész Európa!Hanem az életvitelük miatt amit nem tolerál egyetlen civilizált nép sem!ha úgy érzik itt Magyarországon üldözik és nem jól bánnak velük,menjenek át Szlovákiába Romániába vagy Olaszországba (csak a szomszédos államok)és ott meglátják milyen életük lesz!A békés együtt élés akkor lehet csak ha megtanulnak viselkedni és elfogadják a társadalmi normáinkat!Amire megjegyzem minden segítség meg van adva!(pénz oktatás lakás étkeztetés)Ha nem változtatnak csúnya vége lesz,már igencsak a tűréshatárához érkezett a tisztességes többség!
2009. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
53%
Maximálisan egyetértek a 20.08-assal, és szerintem még sok magyar ember.
2009. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!