Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A diktátor-típusú férjek...

A diktátor-típusú férjek mellett mit lehet tenni a helyzet javulása érdekében?

Figyelt kérdés
Kompromisszumos megoldási javaslatokat várok, nem akarok válni.
2011. márc. 16. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy ez mi(k)ben nyilvánul meg?
2011. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy mikor hozzámentél akkor tudtad hogy ilyen nem? Akkor pedig el kell ezt fogadnod, nem alapozhatsz arra, hogy majd te megváltoztatod. Persze nem azt mondom, hogy lehetetlen.

Lehet, hogy el kéne mennetek egy párterápiára, sokat segíthet!!

2011. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyvonalakban azt, hogy ha valami nem úgy történik, ahogyan ő szeretné, akkor bevágja a durcit és napokig hozzám se szól.

Egyébiránt meg úgy érzi, hogy ő milyen jó ember (és az is, leszámítva azvezérlési mániát).

2011. márc. 16. 08:28
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, amikor hozzámentem nem volt ilyen.

Ahogyan "öregszik" (40 éves), úgy erősödik benne ez a vonal.

2011. márc. 16. 08:28
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A szemébe bólints az ő akaratára, és a háta mögött tedd azt, ami neked jó. Bár ez nem a hosszú házasság titka.
2011. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

A durcizás nem épp diktátor típus szerintem. Nekem a diktátor szóról Hitler vagy Mussolini ugrik be, illetve az ő stílusuk. Kiabálás, kegyetlenkedés, stb.

Egyiküket se tudom elképzelni, hogy ha valaki nem értett egyet velük, akkor durciztak pár napig...

2011. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

8.30:

hidd el, hogy a durci is elég nyomasztó tud lenni.

2011. márc. 16. 08:31
 8/15 Raffi ***** válasza:
21%

1-2 hétre hagyd ott! Vagy kezdjél tányérokat összetörni.

Te tudod, hogy meddig mehetsz el.

De ha már félni kell tőle akkor megette a fene az egészet.

2011. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a párom, eddig az vált be, hogy egyszerűen nem foglalkozom vele. Szerintem az ilyesmi nem diktátor típus, hanem olyan viselkedés, mintha egy hisztis kisgyerek volna. Nem foglalkozom vele, ezáltal kiveszem a fegyvert a kezéből és kész. Majd abbahagyja a hisztit. Idővel meg talán rájön, hogy így semmi értelme.
2011. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Diktátor ellen két lehetőséged van, lázadás, vagy menekülés. A sértett felsőbbrendűséget nem egyszerű elviselni. A baj az, hogy egész biztosan szóltál érte százszor, mégsem hagytad el, ő pedig rájött, hogy megteheti, úgysem lesz következménye. De az alapvető tulajdonságairól senkit nem lehet lebeszélni, plusz ahogy öregszik, úgy csontosodik meg egyre jobban a jelleme. Nézz csak körül, mennyi mogorva, bunkó öregember van, valószínű ő is olyan lesz.
2011. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!