Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni a békés...

Mit lehetne tenni a békés egymás mellett élés érdekében?

Figyelt kérdés
Cigányok és magyarok válaszai érdekelnének.
2009. jún. 29. 10:12
1 2 3 4 5 6
 11/53 baranyi kálmanné ***** válasza:
54%
Igy van vissza kell állitani a csendőrséget a romák és a magyarok ellen is .
2009. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 baranyi kálmanné ***** válasza:
98%
Szerintem kérdezűk meg a régi idős embereket hogy éltek egy más mellet.
2009. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
72%
Ha normálisan viselkednének, nem lopnának, ölnének 20 fillérért, akkor nem lenne ez a megítélésük. Sőt szerintem a szegényebbeket még segítenék is a magyarok. De amíg ösztönlények, addig változás nem lesz. Lassan már több joguk lesz, mint az őslakosoknak. Nem lehetne egy Cigányországot létrehozni? Egy saját országot, merthogy az nincs nekik, mégsem tudnak becsületesen együttélni azokkal, akik befogadták őket. A sajátjukban aztán lophatnák, ölhetnék a fajtájukat. Nem lesz változás, csak eldurvulnak még jobban az indulatok, mert nem tudnak normális módon élni, tisztelet a kevés kivételnek.
2009. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
38%
És az milyen ember aki bemegy egy bankba rabolni és megöl több embert?? Pl Móron .Az is cigány volt?vagy az olyan anya aki megöli a csecsemöjét, és még sorolhatnám!Félre értés ne esék nem pártolom a cigányokat de elkellene gondolkodni azon hogy egyik fél se külömb a másiknál!!!!most pedig lehet leszavazni leszarom
2009. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
75%
Az én nagyanyám már 30 éve meghalt, de amíg életében beszéltünk róla, azt mondta, hogy régen is gond volt velük, mert loptak ami csak a kezük ügyébe került. De támadás és gyilkosság nem volt ennyi, mert tartottak a csendőröktől. Jobban meghunnyászkodtak, mert a politikusok nem védték őket ennyire, mint manapság.
2009. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!

Ez a kicsi Magyarország A MAGYAROKÉ!


Áldanotok kellene az őseinket, mert menedéket adtak nektek. Hagyták, hogy ide költözzetek a MI országunkba. Hagyták, hogy gyermekeitek itt születhessenek meg.


Hogyan háláltátok meg? Legalábbis a nagy többség! Megloptatok minket. Megloptátok a bizalmunkat.


Miért a diszkrimináció? Olvassátok el a 11:39-es hozzászólást és akkor megértitek.


CIGÁNYOK, bizonyítsatok, TI LÉPJETEK FEL A CIGÁNYBŰNÖZÉS ELLEN, ti büntessétek meg a cigánybűnözőket!

2009. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 baranyi kálmanné ***** válasza:
47%
Én nem foglak le pontozni mert igasságot irtál csak sokan ,ezt nem fogják fel ,mert mindent a cigányok kővetnek,el ők nem őlnek nem lopnak nem csalnak .Csak ha nem lesznek romák akkor kire fogják a bűnőzést???
2009. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
82%

11:51

a magyarok ellen miért kéne csendőrség? minket(magyarokat) a mostani rendszer/rendőrség ott szivat meg, ahol tud és én se úgy gondoltam a csendőrséget, hogy a cigányokat verjék agyba-főbe, hanem ilyen általánosat, a bűnöst fogják/verjék meg, de a cigányok ellen nagyobb szabadságot kell nekik adni, azok természetéből fakadóan.


11:59

na, ne kezdjük már megint ezt az "egyik-fél-se-különb-a-másiknál" dumát, mert tudod, hogy igazából nem igaz, mindenki különbözik. Igen, a magyarok se szentek, de sokkal kisebb a bűnözési arány mint az orkoknál.

A móri bankrablás meg úgy el van ködösítve, hogy már szerintem a rendőrség se tudja, hogy mi is van. Az olyan anya aki megöli a csecsemőjét az igen(túlnyomó többségben), cigány, csak a tv sose mondja.


11:47 voltam

2009. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
95%

semmit, mert nincs erre olyan megoldás ami mindkét féllel szemben igazságos, és helytálló lenne.

a másik, meg az, hogy nekünk magyaroknak magyar mentalitásunk van, nekik (most itt nem a kis számú becsületesen élő, beilleszkedni képes romákról, hanem a putris, púpos, késelős "megyek magyart ölni" CIGÁNYokról van szó) , szóval nekik meg cigány mentalitásuk van. sötétek mint az éjszaka, és kihasználnak mindent amit lehet.

normális megoldás nincs erre a problémára.

2009. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
76%
11.59-es Igen van Magyar is aki szörnyűségeket követ el,ugyanúgy mint Német,Osztrák,Szlovák,Sváb,Amerikai stb.De amíg az arány az,hogy ezeknek a bűncselekményeknek elkövetője 95%-ban cigány és 5%-a többi náció itt a probléma.És az is probléma ahogy a politika kezeli ezeket az embereket,ahogy a vezetőink és a roma vezetők csak azt szajkózzák nincs cigánybűnőzés,jogaitok vannak,lopjatok nyugodtan kisebbséget nem büntethetnek,nincs kötelességetek a társadalom felé,alanyi jogon kapjátok a pénzt.A rendőröknek nem kéne félniük ha igazoltatnak egy cigányt olyan botrányt csapnak rasszizmusról,hogy az állásukba kerül.És még életemben nem hallottam,hogy elmarasztaltak volna egy cigányt mert büdös Magyarozott.a közösségi portálokon úgy köszönnek el "csá megyek Magyart ölni" fordított esetben országos botrány lenne.Azzal meg hogy nincs munka,nincsenek egyedül senkinek nem könnyű.tanuljanak,nekik ez a lehetőség jobban nyitva áll mint egy magyarnak(alacsonyabb ponthatár,külön pénz,téritésmentes oktatás) ha munkaadó lennék én sem alkalmaznék képzetlen munkaerőt!Azok a cigányok akiknek van szakmájuk,fesőfokú végzettségük jó esélyjel dolgozhatnak!
2009. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!