Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holokauszttagadás? Mit gondolt...

Holokauszttagadás? Mit gondoltok erről? Ez normális h büntetni fogják a tagadását?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor ha a kommunizmussal is ugyanezt teszik.


Ugyanis szerintem vicc hogyha valaki azt mondja hogy a Holokausztnak nem 6 millió áldozata volt hanem "csak" 4 millió, akkor elmondják minden antiszemita náci nyilasnak, de ha felvesz egy Che Guevarás meg vörös csillagos CCCP pólót akkor ő a menő meg a divatos faszagyerek.

2009. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem normális hogy büntetik. Jogom van azt gondolni amit akarok, és ezt akár ki is mondani. Lényegében semmit nem lehet már mondani a zsidókra mert egyből antiszemita szemétláda vagyok.( Más kérdés hogy nem vagyok holokauszttagadó)
2009. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
1et értek mindkettővel!
2009. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Én már éltem abban az időben,és tudom,hogy volt holokauszt,és ismertem olyan embereket is,akik visszajöttek és meséltek az élményeikről.

De szerintem azt sem az elismerők,sem a tagadók nem tudhatják,hogy mennyi volt az áldozatok száma,és közülük mennyi volt a nem zsidó.Hiteles nyilvántartás ugyan is nincs.Mint ahogy azt sem tudhatjuk,hogy melyik táborban mi zajlott pontosan.

Az egész holokaust túl van dimenzionálva.Azzal.hogy a tagadás büntethető lenne,a tagadók száma csak nőne.A történelemben volt már pl.szesztilalom,és megnőtt a szeszfogyasztók meg csempászek száma.

A tagadók tábora is kisebb lenne,ha nem folyna a vízcspból is a holokauszt.

Emlékezzenek meg az évfordulókon az áldozatokról,de ennyi elég lenne.És ugyanígy megkellene emlékezni pl.Sztálin áldozatairól,Ő is sok zsidót küldött a halálba, a többi emberről nem is beszélve.Vagy a kubai stb.börtönökben meghalt emberekről is lehetne beszélni.

Nem a tagadást kellene tiltani,hanem hiteles történészeknek,hiteles tényeket kellene közölni.Ha valaki elferdíti a tényeket ( nem csak ebben a témában),akkor azonnal megcáfolni,természetesen bizonyítható érvekkel.

Tapasztalatom szerint a történészek azt mondanak sokszor,amit a pártállásuk miatt jónak látnak,nem pedig a valóságot próbálják meg feltárni.A valóságot egyébként nem is lehet teljes egészében tudni.Hogy a holokauszt témánál maradjak:másképp fog beszámolni egy túlélő,és másképp a náci tiszt ugyanarról az eseményről.És ez minden történelmi eseményre igaz.

Értelmetlennek tartom a törvényt.

2009. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező elismerni vagy tudni róla, mindenkinek szíve-joga, hogy mit ismer el megtörténtnek!
2009. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
41%

"Csak akkor ha a kommunizmussal is ugyanezt teszik."


Tagadják a kommunizmust?


"Ugyanis szerintem vicc hogyha valaki azt mondja hogy a Holokausztnak nem 6 millió áldozata volt hanem "csak" 4 millió, akkor elmondják minden antiszemita náci nyilasnak"


Mert az is. Mi a gond ebben?


"de ha felvesz egy Che Guevarás meg vörös csillagos CCCP pólót akkor ő a menő meg a divatos faszagyerek."


A Che-pólót nem azért veszik fel, mert támogatják a kubai kommunizmust, hanem azért mert ez egy esztelen divat.

2009. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%

"Lényegében semmit nem lehet már mondani a zsidókra mert egyből antiszemita szemétláda vagyok."


Aki bizonyos dolgokat "mond" zsidókra, az bizony antiszemita. Ez szimpla ténykérdés.


"( Más kérdés hogy nem vagyok holokauszttagadó)"


Szerintem az vagy,. Tipikus nyálas nyilas stílusod.

2009. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
31%

"De szerintem azt sem az elismerők,sem a tagadók nem tudhatják,hogy mennyi volt az áldozatok száma,és közülük mennyi volt a nem zsidó.Hiteles nyilvántartás ugyan is nincs."


De van. A németek precíz emberek voltak. S magyarok is pontos statisztikát vezettek azokról, akiket vitéz beszary Horthy szarmányos parancsára táborba küldtek.


"Mint ahogy azt sem tudhatjuk,hogy melyik táborban mi zajlott pontosan."


De nem tudod, mert WaSS Albert ponyvaírót olvasod, de ne magadból indulj ki, kisnyilas!


"Az egész holokaust túl van dimenzionálva."


Persze. Ha egy felvidéki magyar lány enyhén megvereti magát, mert nem akar vizsgázni, akkor hónapokig-évekig üvöltötök magyarellenes nemtudmiről, bezzeg 450 ezer zsidó halálba küldése az már semmi?


"És ugyanígy megkellene emlékezni pl.Sztálin áldozatairól"


S miért nem emlékezel erről meg?


"Nem a tagadást kellene tiltani,hanem hiteles történészeknek,hiteles tényeket kellene közölni. Ha valaki elferdíti a tényeket ( nem csak ebben a témában),akkor azonnal megcáfolni,természetesen bizonyítható érvekkel."


Ez is történik pontosan. De mivel te csak a Kuruc Infót olvasod, erről nem értesültél.


"A valóságot egyébként nem is lehet teljes egészében tudni.Hogy a holokauszt témánál maradjak:másképp fog beszámolni egy túlélő,és másképp a náci tiszt ugyanarról az eseményről.És ez minden történelmi eseményre igaz."


Nem igaz. Vannak tények, s vannak vélemények.

2009. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
20:44 igen, persze, nyálas kis nyilas vagyok, ha így neked jobb:-D Te meg hülye:-) huppsszz..antiszemita is vagyok ezek szerint:-)
2009. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Már megint itt van az okos kis zsidó barátunk,aki szerint mindenki nyilas,ha a legkisebb mértékben is,de nem ért vele egyet valamiben.


[link]

2009. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!