Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért csak a Jobbik tud normáli...

Mért csak a Jobbik tud normálisan megemlékezni a trianoni békediktátumról?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy az MSZP kihagyta az egészet?? Mért van az hogy a Fidesz ünnepel ezen a napon?

2012. jún. 9. 07:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%

"A Jobbikról továbbra is az a véleményem, hogy egy emberközpontú párt, rájuk lehet számítani, remélem sose kell csalódni bennük."


Soha nem is fogunk. A Jobbik megteremti a jólétet és a gazdasági stabilitást Magyarországon.

2012. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

"Soha nem is fogunk. A Jobbik megteremti a jólétet és a gazdasági stabilitást Magyarországon."


Azért erre nem fogadnék. MO ritka nagy bajban van. Tegyük fel 2018ban nyer a jobbik, 8 év reménytelen Fidesz után. Az emberek nagy reményekkel elindítják ezt a pártot is, csodát várnak 4 év alatt. Ha nem jön össze a csoda, szavaznak másra 4 év után. Az az igazság, hogy maga a szavazó massza tömeg eléggé labilis, érzelmek, és nem észérvek vezérlik.

Ha meg még hatalomra is jutna a Jobbik valamikor, nem valószínű azért a kétharmad, ergó az ellenzék egyként szavazná el az az összes reformját.

Én nem remélek sok jót az államtól, sodródok az árral, próbálok fent maradni, de nem ringatom magam abba az illúzióba, hogy ide is elér egyszer a "nyugat".

2012. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%

"Nem az hogy nem vagy magyar, hanem olyan magyar vagy amilyenre semmi szükség. Nem vagy hazafi. Tipikus olyan ember akire még véletlenül sem fognak megemlékezni a történelem könyvben. Nem azért mondom hogy rólam megfognak, hanem az ilyen csicskák miatt mint amilyen te is vagy tartunk itt.

"


Tipikus szélsőjobbos tini vagy. Valószínűleg magyarabb vagyok mint te és az egész pereputtyod. Remélem egyszer te és a jobbikos csőcselék megérti, hogy a hazafiság nem az elfogyasztott erdélyi kannás bor mértékével mérendő. Valószínűleg nem tudsz semmit a magyarságról és a magyar történelemről ezért nem értheted, hogy miért nem emlékezik meg a többi párt és miért csinálnak kampányt belőle a hozzád hasonló embereket kihasználó, erősen gyerekes felfogású párt.

2012. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező,majd ha egyszer felnősz akkor te is rá jössz hogy nem ezek számítanak.

Értelmes ember arra törekszik,hogy a holnapja jobb legyen,nem állkönnyeket csöpögtet egy 90 éves békeszerződés miatt.

Mellesleg nem Trianon okozta ezt.1918-ban már új határok voltak.Béke még 2 évvel odébb volt.


És te nagyon ne akard eldönteni hogy ki milyen magyar.

2012. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

"Engem nem érdekel Trianon. Most akkor nem vagyok magyar? Pedig többet tudok róla mint bármelyik jobbikos hangember."


Én meg olvastam a holokausztról, akkor most zsidó vagyok? Nem. Épp ahogy te sem vagy magyar, hiszen nem (csak) az számít, hogy milyen nyelven beszélsz.

2012. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, eddig pont nem érdekelt az egész. Csak amikor folyamatosan eladják az országunkat akkor az egy idő után beteszi a kaput. Ebből ELÉG! Nekem igenis fontos Magyarország, NEM akarok külföldre menni, itt akarok élni és meghalni is. És nem akarom a nyomort látni, a sok bágyadt embert a BKV-n, a betegeket akiktől elveszik a támogatást, stbstbstbstbstbstb.... felesleges folytatni. Na ebből lett elegem. De kurv.ára.
2012. jún. 9. 11:30
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

"27 éves vagyok, eddig pont nem érdekelt az egész."


Akkor viselkedj a korodhoz méltóan.


"Csak amikor folyamatosan eladják az országunkat akkor az egy idő után beteszi a kaput. Ebből ELÉG! Nekem igenis fontos Magyarország, NEM akarok külföldre menni, itt akarok élni és meghalni is."


Jobbikos közhelyekből látom nagyon otthon vagy.


" És nem akarom a nyomort látni, a sok bágyadt embert a BKV-n, a betegeket akiktől elveszik a támogatást, stbstbstbstbstbstb.... felesleges folytatni. Na ebből lett elegem. De kurv.ára."


Ha a jobbik kerülne hatalomra akkor ezek az emberek végérvényesen tönkremennének vagy elvinnék őket a nemzeti gulágra, ahol mélykeresztény agymosás mellett követ kéne fejteniük a gagyi kárpátiát hallgatva.

2012. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%
A Jobbik is elégé kihasználja, viszont tény és való, hogy ők azért meg is emlékeztek a napról nem csak reklámoztak, míg a Fidesz magát ünnepelte, az LMP-től most ősszintén mit vártatok? Az MSZP meg nem az a párt akit ilyenek foglalkoztatnának, pedig a szavazóik 60% megélte a Párizsi-béke szerzőst illetve szavazóik 10% még a Trianoni béke szerződést is...
2012. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Látom nagyon sokokos ember van itt. Majd ha a Jobbik hatalomra kerül és tényleg csalódást okoznak akkor lehet nyomatni a rizsát. Addig meg szerintem nem kellene okoskodni mert sokunknak fogalmunk sincs arról hogy mi folyik a világban. Úgy hogy hajrá Jobbik!
2012. jún. 9. 14:47
 20/29 anonim ***** válasza:
13%

"nem kellene okoskodni mert sokunknak fogalmunk sincs arról hogy mi folyik a világban."


Neked meg pláne nem.

2012. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!