Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A naponta megalázott, leköpött...

A naponta megalázott, leköpött, megvert, leparasztozott magyarokhoz miért nem megy el Áder együttérezni, illetve miért nem adnak ki közleményt az egyházak ez ellen? Kié ez az ország?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 21:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem akivel ilven történik az nem jó körökben forog."

Ja. Nem jó körökben...

... pl. képes iskolába menni. Biztos náci: [link]

Esetleg villamoson mer utazni. Biztos fasiszta: [link]

Vagy a munkáját végezve felül a bírói pulpitusra. Tuti, hogy neonáci: [link]


...vagy csak egyszerűen... [link]


Ejj, ejj... nem is sorolom tovább. Ezek mind-mind rossz körökben (a hazai valóságban) fogolódnak. Pfuj!

2012. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%

A rendőr és a bíró rizikós munkakör, ott ez bele van kalkulálva, kapnak is érte fokozott büntetést mivel közhivatalnok ellen elkövetett...

Az iskolát bizony meg kell válogatni, hogy hova járjon a gyerekem, ez az én felelősségem.

2012. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

"A rendőr és a bíró rizikós munkakör, ott ez bele van kalkulálva"

tehát szerinted sem a rendőr, sem a bíró nem üti meg a "jobb körök" kategóriát...

... meg az iskolák 80%-a sem.

"Az iskolát bizony meg kell válogatni, hogy hova járjon a gyerekem"

Válogathatsz te, amennyit akarsz, ha nincs elérhető távolságban a számodra megfelelő iskola. A lauder-be meg ugyebár nem juthat be egy szűk rétegen kívül más... ...


Nem ülsz kicsit fordítva a lovon?

2012. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nem azért lett leköpve a rendőr, mert rendőr, hanem azért, mert utasként rá mert szólni a kiváltságosok egyik csoportjára, akik ott randalíroztak. Tehát szerinted a villamos se nyerő, nem forgolódik túl jó körökben, aki villamoson utazik?
2012. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Összegezzük:

"akivel ilyen történik, az nem jó körökben forog", tehát aki "jó körökben" mozog, az:

- nem utazik villamoson,

- nem dolgozik tömegközlekedési szolgáltatónál forgalmi dolgozóként ( [link] valamint [link] ),

- nem dolgozik sem rendfenntartó szervezetnél, sem bíróként,

- nem dolgozik a polgármesteri hivatalban, főleg nem polgármesterként ( [link] )

- nem dolgozik tanárként ( [link] ),

- nem jár iskolába diákként

- nem dolgozik mentőtisztként, ápolóként, orvosként ( [link] )

- nem dolgozik a szolgáltatóként, különösen nem a vendéglátóiparban ( [link] [link] )

- nem dolgozik büntetés-végrehajtási intézményben ( [link] )

- nem tevékenykedik íróként, ill. vagy nem megy az operabálba ( [link] )

- és végezetül: nem ül autóba ( [link] ).


Semmi gond, végülis még csak hazánk lakosságának 90%-át sikerült lefedni, de hát ők egytől egyig "nem jó körökben" forgolódtak. Sz@r ügy.

2012. jún. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Pro Patria ***** válasza:
37%

Megint gyenge kifogás a liberálisoktól, hogy "őket nem verte meg senki azért, mert magyar".... Zsidókból sem vernek meg mindenkit, aki csak kimerészkedik az utcára, sőt, igen ritka eset.


Úgyhogy a kérdés jogossága marad.

2012. jún. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Áder? Mert leszarja őket. És mondok most egy érdekes fogalmat:


Emberijogvédő


mert bizony ilyenek léteznek. Magyarországon is léteznek, ahol ugye virágzik a rabszolgatartás intézménye. Ezek az emberijogvédők akiknek még a neve is hazugság, hiszen sohasem fordult még elő, hogy az emberek és ne a cigányok meg a zsidók jogait védték volna még sohasem hallottam, nem láttam és nem olvastam, hogy felszólaltak volna a rabszolgatartás ellen, vagy bármit is tettek volna ennek felszámolása érdekében.

2012. jún. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az nem tetszik ebben a vitaban, hogy azon megy, hogy kinek szolnakbe TOBBSZOR.

Nem azon, amin szerintem kene, hogy beszolas egyaltalan NE legyen. SENKINEK.

2012. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ájvék! Azt hittem főként racionális demokraták járnak ide, ezért szomorú látni a kommentek weimarizálódását és a bőrfejűizmust, ma már Európában, 2012-ben, egy fejlett világban.
2012. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen ám, csakhogy ezek mind olyan esetek, amiket a bulvármédia nagyít fel. Nemcsak Magyarországon fordulnak elő, máshol is. Magyarországon a közbiztonság kifejezetten jó, aki nem hiszi, az költözzön mondjuk, Mexikóba. Persze értem én, bizonyos politikai köröknek érdekében áll hergelni az embereket, szavazatszerzési célból...
2012. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!