Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben először fogok szavazn...

2014-ben először fogok szavazni, olyan pártra szeretnék voksolni ami kis párt, független a nagy pártoktól! Tudtok nekem segíteni dönteni?

Figyelt kérdés

Először fogok voksolni 2014-ben, olyan pártra szeretnék aki nincs összefüggésben a jelenlegi nagy pártokkal. Viszont nem szeretnék vicc pártra szavazni, mint mondjuk "Kétfarkú Kutya Párt". Nem gond, ha "elveszik a szavazatom", nekem ez ugyanis elvi kérdés, csak azért, hogy ne vesszen el szavazatom nem fogok olyan nagy pártra szavazni ami számomra nem is szimpatikus.


Itt vannak a pártok: [link]


2012. jún. 19. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ugyanaz a gondom, mint neked, pedig nem első szavazó leszek. Elképzelésem nincs, kire lehetne szavazni, mindegyik szörnyű...

Az ember vár, és reménykedik a csodában, hogy jön majd valami új... Ha nem, akkor passz, mert ezek közül tényleg nem tudok választani. :(

2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyet mondhatok, és nem poénnak szánom: tavasszal szavazz fasszal!
2012. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11:01 vagyok

Hasonlóképen gondolkodom/érzek én is. Jelenleg csak figyelem a folyamatokat. Akik most a felszínen vannak, számomra önállóan elfogadhatatlanok.

2012. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

ma 12:01

Egy véleményen vagyunk...és én se poénból mondom!

2012. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem fogok f@sszal szavazni...
2012. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a jogállamban és a gazdasági tettekben hiszek(lévén én is ezzel foglalkozom) és utálom a populista ígéreteket! Nem hiszek az EU-val való "szabadságharcban" bár szeretném ha a jó és minőségi magyar cégek jobb helyzetbe kerülnének!


Én spec Bajnaira szavaznék ha indulna. 2014-ig kiderül hogy fog-e. Ha nem akkor lehet hogy "kényszerből" marad az LMP! Ha elvész a szavazatom, ha nem! Bár szerintem is kár volt irányt váltaniuk...

Az mszp-re és fideszre nem szavaznék mert látom hogy mennyire nem értenek a gazdasághoz de a nagy ígérgetés megvan!

A jobbiktól meg csak durva szélsőséget várok amiben én nem hiszek...

2012. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

Felesleges időtöltés szavazni járni, mindegyik párt mögött ugyanaz a (háttér)hatalom áll.

Idézet Sztálintól:

"Akik szavaznak, nem döntenek el semmit. Akik megszámolják a szavazatokat, azok döntenek el mindent."


Magyarországon egyetlen párt volt, amelyikre érdemes lett volna szavazni, ezt pedig úgy hívták: Magyar Október Párt.

Itt lehet róla bővebben olvasni:

[link]

2012. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Szavazz a fideszre, mert ha nem, akkor baj lesz! A fidesz és Orbán Viktor egy jobbközép párt!

A fidesz is kis párt volt még 20 éve és független minden más párttól, mert a többi pártot az mszp gyártotta, hogy Orbán Viktort tönkretegye velük.

2012. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha szavazol, akkor az államtól vársz bármit is a saját boldogulásodért.


A legtöbb ember soha életében nem jön rá, hogy inkább saját magának kellene tennie azért, hogy az élete jobb legyen.


Nem szavazok, remekül megvagyok bármelyik kormány idején. Fura látni az embereket, hogy egymást, vagy a nekik nem tetsző pártot fikázzák, és azt hiszik, hogy tényleg segíteni fognak nekik. Egyébként valamikor én is ilyen naiv voltam.

2012. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
50%
Szavazz a Jobbikra!
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!