Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a legújabb ajándék...

Mit szóltok a legújabb ajándékunkhoz a kormánytól?

Figyelt kérdés
2000-ben Orbántól kaptunk egy Ezeresztendős könyvet, azóta eltelt 12 év és az akkor elsősöknek, akik most érettségiznek, egy újabb ajándékot adnak. Könyv formájában, egy vagyonba került. Én még mondjuk nem kaptam.. de nem is nagyon izgatna, ha nem kapnék.
2012. jún. 25. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha valaki számon kérni rajtuk, hogy megvonnak valamit megint, ne merészelje a kormány azt válaszolni a, hogy nincs elég pénz!
2012. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmútnyócév..
2012. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából Hoffmann mellékelt szövege tetszik, gyakorlatilag írásba adja a nő, hogy esélytelen emberi életet élni ebben az országban, ha valakinek magasabbak az igényei annál, hogy a hétvégéje pálinkázásból álljon.
2012. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsi szövegét meg lehet találni valahol a neten?
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam semmilyen ajándékot. Miről van szó?
2012. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés! Mindenkit felpontoznak még akkor is ha a kérdésre kérdés a válasz.:DDD
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nem dávid ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ajándék ha lemondanának
2012. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont kaptam mindkettőből, mert öt osztályt jártam középsuliba, hát elsős koromban jobban örültem neki mint most ennek. Ha nem vesznek fel miattuk az első helyre ennyi ponttal, akkor megy budipapírnak a mostani ajándékuk, ezt megfogadtam.. :D
2012. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!