Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fog ezután zsidózni a...

Hogy fog ezután zsidózni a Jobbik?

Figyelt kérdés

Voltam pár jobbikos/gárdás rendezvényen, és a felszólalók egyik fő motívuma mindig a zsidók nyílt vagy burkolt szidalmazása vagy nevetségessé tétele volt, a tömegek pedig gyakran üvöltötték, hogy mocskos zsidók, ami egyáltalán nem zavart senkit.


Most Szegedi Csanád és Vona Gábor fejtegetéséből kiderül, hogy nem is fontos, ki a zsidó, és hülyeség a fajtisztaságra hajtani. Én ezt mondjuk nem tőlük tudtam meg, de szép, hogy ők is rájöttek. Igaz, hogy Szegedi Csanád megdöbbenéssel fogadta, hogy zsidó felmenői vannak (bár megjegyezte, hogy azok nem olyanok, hanem rendes dolgozók voltak), Vona Gábor pedig meglepődött.


Valahogy úgy vannak vele, hogy ez egy szégyenfolt, vagy legalábbis szeplő a párt imidzsén, de ha már így alakult, hát spongya rá.


Nem abszurdum ez az egész történet a 21. században? A náci pártban is az volt, hogy ha le akartak járatni valakit, kiderítették róla, hogy zsidó, és ezzel sakkban lehetett tartani, vagy adott esetben kimentették. Imrédy Bélának is azért kellett lemondania, mert az ellenfelei kiderítették, az egyik dédszülője zsidó volt. Szegedi Csanádról is a pártbeli ellenfelei hozták le a hírt. Meg olyan jobbikos is volt nem régen, aki genetikai vizsgálattal próbálta alátámasztani, hogy nincsenek zsidó és cigány jellegű génjei. Hova jutottunk?


[link]


[link]



2012. jún. 27. 13:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
15%

"Nem azokat zsidózzák az állítólagos "zsidózok", akik vér szerinti zsidók és esetleg izraeli vallásuak, hanem azokat akik ártanak a magyar nemzetnek! Ezért zsidóznak le a kurucinfósok is mindenkit, aki nem ítéli el őket származás szerint"


Így van. A zsidózás nem faji vagy vallási hovatartozást fejez ki, ahogyan a cigányozás sem rasszizmust. A Jobbikosok sohasem ítéltek el senkit a származása miatt. A Jobbiknak ugyanúgy vannak cigány tagjai is, ahogyan zsidók és sokukon jól kiütközően látszik is ez. A zsidózás, cigányozás mindössze az a magyarellenes személyek megjelölése, származástól teljesen függetlenül. Az itt írogatók viszont ezt önmaguktól sohasem fogták volna fel. Köszönjük Csanádnak, hogy rávilágított számukra.

2012. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez a "zsidózás nem is az" érv igen gyenge lábakon áll. Nehéz ezzel szembenéznie az embernek gondolom, ha kilencnél több agysejtje van, de a Jobbik táborának java részét bizony olyan egységsugarú hülyék teszik ki, akik most napi öt dózist szívgyógyszert szednek be, hogy "már a Jobbikba is beépültek a zsidók, mileszmost".

Aki szörnyetegekkel...na nem viaskodik, sőt, épp ellenkezőleg, kokettál, az maga is szörnyeteg lesz, és az örvény is visszanéz, etc.

2012. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

Olyan dejavu érzésem van ezzel az üggyel kapcsolatban....

Volt Magyarországnak egy Imrédy Béla nevű kormányfője a II. világháború előtti években ('38-'39), aki a II. zsidótörvény nevű híres-neves törvényt megfogalmazta. Később azonban kiderítették, hogy dédszülei között zsidók is voltak, így aztán elég furcsán vette volna ki magát a dolog, ezért le kellett mondania (majd '46-ban kivégezték).

2012. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
15%

Kalergi


Azt hiszed hogy ha sértegetsz másokat, és lekezelően beszélsz az emberekről, akkor majd neked lesz igazad? Elmondom neked, hogy te sem vagy különb a kurucinfóra kommentelő gyűlölködőknél! Te is ugyan azt csinálod mint ők, csak épp másik irányba!

Szerintem te is érted hogy miről van itt szó, csak direkt játszod itt az eszed, mintha a Jobbik jelentené az országra a legnagyobb veszélyt! Pedig a magadfajták jelentik!

2012. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
61%

"Ez a "zsidózás nem is az" érv igen gyenge lábakon áll"


Nem áll gyenge lábon. Én szoktam velük vitatkozni kurucinfon, nem te! Én tudom hogy mit gondolnak erről az egészről, mert régen én is olyan voltam mint ők...

2012. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, amit a 15-ös mond. Nem akarok személyeskedni, de kíváncsi vagyok, hogy miért váltottál? Jobban mondva, most már miért nem tartod magad hozzájuk tartozónak? Mi volt a kiváltó oka?
2012. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
48%

"Hogy fog ezután zsidózni a Jobbik?"


Hogyan fogják ezután antiszemitázni a Jobbikot?

(Jó zsidó módjára szeretek visszakérdezni.)

2012. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem váltottam, hanem fejlődtem és változtam! Két éve kezdődött el bennem ez a folyamat, 16 évesen, mikor is igazán mélyen belemerültem a politikába! Akkor még kiirtottam volna mindenkit, aki a magyarság útjában állt!

Aztán fokozatosan rájöttem innen-onnan, hogy az ember csak magának árthat ha gyűlölködik, és nem szabad senkit sem gyűlölni, mivel mindenki csak az alapján a program alapján cselekszik, amit a nevelés és a környezeti ingerek "belé programoztak!" Azóta nem támogatom a halálbüntetést sem, sőt még a börtönöket sem! Rájöttem, hogy az embereket nem büntetni, hanem gyógytani kell! Én mindenkinek megbocsájtok, akármit is tett! Az összes ember testvére a többinek, még ha apró eltérések is mutatkoznak a génekben akkor is! Ezért fáj hogy folyton leantiszemitáznak, és kiközösítenek mert Jobbikos vagyok...

Amúgy ezt kurucinfon is megszoktam írni. Bár páran lezsidóznak, meg le "álmagyaroznak", de a normális réteg megérti amit mondok és egyet is szoktak érteni.

Én például a cigányságot nem gyűlölöm, de nem is védem! Én egyszerűen csak megértem őket! Ha mi is abba a környezetbe szocializálódnánk mint amibe ők, akkor mi sem cselekednénk másképp!

Mindig szoktam mondai, hogy a nemzeti oldalnak a megértésre kell épülnie, nem a gyűlölködésre és a másokon való átgázolásra, de sajnos ezt sem értik meg sokan!

Felszoktam hívni a figyelmet arra is -amikor a cigányok által elvégzett bűncselekmények miatt gyűlölködnek-, hogy ha a szemet-szemért módszert gondolják helyesnek, akkor ők sem különbek a bűncselekményt elkövető személynél! Hisz ha megölnének egy embert, azért mert elkövetett valamit, akkor ők sem lennénk különbek nála! Én úgy gondolom, hogy az emberi élet felet egy másik ember nem ítélkezhet, akármit is tett!!!

Szóval most eltávolodtam a "náci" oldaltól, és jelenleg az aranyközéputat járom. Sokszor elkeseredve nézem, ahogy a két oldal megpróbálja egymást cafatokra szedni az összefogás helyett...


De amúgy, én túl láttam azokon a dolgokon is, amiben a legtöbb ember jelenleg is tengeti mindennapjait... Túl láttam az anyagias világon, és észrevettem a mögötte meghúzódó emberi értékeket! Azóta már a pénz sem izgat, hisz az is csak egy kitalált eszköz, amivel az embereket kordába tudják tartani - Hozzá teszem nagyon sikeresen, mivel sokan még ölni is képesek érte -


Tehát minden ember személyiségéről a világ berendezkedése tehet, nem ő maga!


Amúgy nekem rengeteget segített FankaDeli zenéje! Higgyétek el, ha ti is értenétek azt amit ő és én, teljesen más szemmel tekintenétek a világra! Csak szedjétek le pár lemezét, és próbáljátok meg nem elfogultan hallgatni! Csoda fog történni! Újjá fogtok születni! Túlfogtok látni azon a világon amit felhúztak a szemünk elé, és észre fogjátok venni a valódi értékeket!

2012. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
16%

"és nem szabad senkit sem gyűlölni"


Azért azt kifejthetnéd, hogy a románokon például mit kéne szeressünk, mert hirtelen egy dolog sem jut az eszembe.


"az embereket nem büntetni, hanem gyógytani kell!"


No és milyen módszerrel gyógyítanál meg egy mukit, aki megerőszakolta a saját lányát aztán megfojtotta egy telefonzsinórral?


"Én egyszerűen csak megértem őket! Ha mi is abba a környezetbe szocializálódnánk mint amibe ők, akkor mi sem cselekednénk másképp! "


Azért az érdekes, hogy egy nemzet sem cselekszik úgy, mint ők, pedig rossz körülmények mindenhol uralkodnak, de érdekes módon csak a cigányoktól hangos mindig minden. Ez hogy lehet?


"Hisz ha megölnének egy embert, azért mert elkövetett valamit, akkor ők sem lennénk különbek nála!"


Dehogynem, egy férget ölnének meg, aki mondjuk egy ártatlan gyerekkel végzett. Szerintem ez hatalmas különbség. De ha szerinted nincs különbség, ám legyen...

2012. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%

#18

Ha egy cigány megerőszakolná a 5 éves kislányodat, majd feldarabolná, majd elküldené neked postán, és ráírná az adatait, akkor sem gyűlölnéd?

Akkor is megtudnál bocsájtani?

2012. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!