Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fog ezután zsidózni a...

Hogy fog ezután zsidózni a Jobbik?

Figyelt kérdés

Voltam pár jobbikos/gárdás rendezvényen, és a felszólalók egyik fő motívuma mindig a zsidók nyílt vagy burkolt szidalmazása vagy nevetségessé tétele volt, a tömegek pedig gyakran üvöltötték, hogy mocskos zsidók, ami egyáltalán nem zavart senkit.


Most Szegedi Csanád és Vona Gábor fejtegetéséből kiderül, hogy nem is fontos, ki a zsidó, és hülyeség a fajtisztaságra hajtani. Én ezt mondjuk nem tőlük tudtam meg, de szép, hogy ők is rájöttek. Igaz, hogy Szegedi Csanád megdöbbenéssel fogadta, hogy zsidó felmenői vannak (bár megjegyezte, hogy azok nem olyanok, hanem rendes dolgozók voltak), Vona Gábor pedig meglepődött.


Valahogy úgy vannak vele, hogy ez egy szégyenfolt, vagy legalábbis szeplő a párt imidzsén, de ha már így alakult, hát spongya rá.


Nem abszurdum ez az egész történet a 21. században? A náci pártban is az volt, hogy ha le akartak járatni valakit, kiderítették róla, hogy zsidó, és ezzel sakkban lehetett tartani, vagy adott esetben kimentették. Imrédy Bélának is azért kellett lemondania, mert az ellenfelei kiderítették, az egyik dédszülője zsidó volt. Szegedi Csanádról is a pártbeli ellenfelei hozták le a hírt. Meg olyan jobbikos is volt nem régen, aki genetikai vizsgálattal próbálta alátámasztani, hogy nincsenek zsidó és cigány jellegű génjei. Hova jutottunk?


[link]


[link]



2012. jún. 27. 13:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló! Remélem nem az én írásomra reagáltál.....Mert remélem nem abban nem látsz kivetni valót, hogy a Jobbikos hozzászólásokban sokszor szerepel, hogy agyon kell lőni a zsidókat...! Mondom reménykedem, h nem nekem szólt! :D xd

Üdv

2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
linkeld be mikor szidták a zsidókat légyszives,zsidózni az elég érdekes szó,mert ha valaki zsidó és le zsidózom miért baj?engem sem zavar ha lemgyaroznak mivel magyar vagyok..
2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
lemagyaroznak,elnézést siettem
2012. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ez a része még tán igaz is lenne...! De lehet olvasni sajnos olyan hozzászólásokat, hogy : agyon kell lőni az összes zsidót stb...! Amúgy a Jobbik politikájával 99%-ban egyetértek, a szavazójuk egy részével már nem! XD XD
2012. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ,kalergi meg nem tudom ki volt még :


Ott van például Reiner Péter, a Gárda alapítója volt, fel szokott szólalni a médiában a Jobbikért, több nyilvános vitája volt Dániel Péterrel. És nem egyszer elmondta, hogy ő maga is zsidó származású , a családtagjait ő is elvesztette.


Vagy ott van Vámos György, szintén zsidó származású,az ECHo tévében vezetett műsort, felszólalt nyílt levélben Heller Ágnes és a baloldal rendszeres, a jobboldaliakat antiszemitázó támadásai ellen.


Nem értem, miért áll ez a dolog gyenge lábakon a szemetekben.

Vannak zsidó emberek is a jobbikban, vannak akik nyíltan vitatkoznak is az érdekükben.

Pont ugyanolyan beszűkült, előítéletes gondolokodásra vall kollektíve egy kalap alá venni a jobbikot ,mint a tényleg antiszemita emberek részéről a zsidóságot kollektíve utálni.

2012. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!