Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és hungaristák,...

Jobbikosok és hungaristák, mit tennétek ha kamasz illetve felnőtt gyereketek?

Figyelt kérdés

Meleg lenne és 1 éve lenne komolyabb párkapcsolata?

Részt venne a meleg felvonuláson vagy a meleg olimpián!


2012. júl. 1. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Én toleranciás beszélgetős napot akartam jelenlegi iskolámban, ahol felsőfokú szakképzésen vagyok, és nem is provokáltam, mégis meg mondta egyik csaj NE VERD A MELLEDET MEG HOGY NEM NORMÁLIS!
2012. júl. 2. 16:17
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

A "toleranciás beszélgető nap" részét képezte volna az is, ha többen azt mondják, hogy márpedig ők nem akarják, hogy mikor a gyermekükkel sétálnak egy forró nyári napon Budapest forró utcáin, akkor hirtelen szembejöjjön velük egy áradat, ami tele forró bácsikkal és nénikkel és őket éjjenző langyos emberekkel olyan üzenetet közvetítsen, ami tele van szexuális jellegű üzenetekkel? Nem is túl burkoltattak... Vagy egyáltalán, az ember egyedül, gyerek nélkül sem akar feltétlenül ilyet látni.

Folyamatosan kihangsúlyozom, hogy a másik oldalra sem lenne kíváncsi nagyon sok ember - köztük én sem -, tehát oldja meg mindenki a szexuális dolgait a hálószobában. Ennek kinyilatkoztatása nem szükséges.


Az eddigi tapasztaltaim azt mutatják, hogy a homokos toleranciája addig tolerancia, amíg velük egyetértenek, mindennemű ellenvéleményre jön a lázas homofóbozás, "bezzeg nyugaton"-ozás, más országok liberális lépteinek felhozása...


Legyen párkapcsolatod, legyél boldog, aztán ennyi. Nekem is elég ennyi e részről, nincs szükségem arra, hogy vonulgassak, azt üvöltve, hogy hetero vagyok, netán bemutassak egy kis jelenetet a szexuális életemből. Ti miért nem tudjátok a magatok boldogságát magamutogatás nélkül megélni?

2012. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Kirakhatod a párod bekeretezett képét a munkahelyeden?

Ha meghívod lakásodba munkatársakat nem takarod ki a közös képeteket?

Közösségi oldalon bejelölheted hogy kapcsolatban vagytok?

2012. júl. 2. 16:27
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

Ami a környezeted véleményét illeti, pedig nem hiszem, hogy kirúgnának egy munkahelyről, mert meleg vagy, ha amúgy tisztességgel, becsülettel végzed a munkádat és nem lyukadsz ki folyton arra, ha megbántanak, hogy tuti az a bajuk, hogy meleg vagy. Mert nem csak a melegek kapcsán, de számtalan "csoport" kapcsán megfigyeltem (pl. cigányok), ha valami sérelem éri őket, egyből felhozzák a származásukat, valamiféle beállítottságukat, hogy tuti amiatt bántják őket, miközben valószínűleg nem is. Csak az embereknek néha vannak konfliktusaik... Bezzeg engem kiröhögnének, ha 1 vita során felhoznám, hogy tuti az velem a bajuk, hogy magyar vagyok, netalántán azt, hogy heteró. De miért? Nekem nincsenek ugyanolyan jogaim, mint nektek? Én nem érezhetném azt, hogy amiatt bántanak engem?


Ami pedig a szülőket illeti, látott már a világ olyat, hogy a szülők annyit nem voltak képesek tolerálni, hogy a lányuk választottja kisebb a lányuknál vagy annak anyagi helyzetét stb., szóval emiatt is sokan sírhatnak, nem csak a melegek...


Amúgy, kedves kérdező, ha azt kérdezik tőled, mond ki az első szót, ami eszedbe jut saját magadról, az lenne, hogy meleg vagy? Nem az, amit kimondanál valóságosan, hanem, ami az eszedbe jutna először... Csak mert egyre inkább úgy érzem, hogy a melegek nagy része valami hatalmas dolognak (hol kitüntetésnek, hol halálosan hátráltató tényezőnek) élik meg azt, hogy melegek...

2012. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Ha nyugaton születtem volna egy természetes állapot, ha Magyarországot nézzük egy démoni betegségnek tartott dolog, utóbbit egy osztálytársnőm szájából hallottam.
2012. júl. 2. 16:32
 36/66 anonim ***** válasza:

"Kirakhatod a párod bekeretezett képét a munkahelyeden?

Ha meghívod lakásodba munkatársakat nem takarod ki a közös képeteket?

Közösségi oldalon bejelölheted hogy kapcsolatban vagytok?"


Igen. Te is. Vagy ennyi miatt kirúgnának?

Miért takarnám? Aki utál minket vagy a páromat, nem hívom meg.

Be. Te is, nem törvénybe ütköző.

2012. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
Ha abból építeném fel a világomat, amit eddigi osztálytársaimtól hallottam, igencsak hülye életem lenne...
2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
S mikor meglátná hogy én férfiként férfi a párom, mikor facán kiírom hogy kapcsolatba vagyok, akkor jön a búzizás... akkor mit szóljak?
2012. júl. 2. 16:34
 39/66 anonim ***** válasza:

Egyébként elárulom neked, hogy nyugaton is ugyanúgy van rasszizmus, antiszemitizmus, homofóbia, mint nálunk, csak itt közvetlenebbül éled meg, mivel itt élsz.

Lehet, hogy ott nagyobb a liberalizmus, de attól még ezek a dolgok ugyanúgy jelen vannak.

Pl. sokan azt hiszik, hogy Amerikában, Angliában az embereknek fel sem tűnik, milyen a másik bőrszíne, pedig ez nem így van, feltűnik az nekik is és ott is van, aki ezt utálja.

2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk rájöhetnél, hogy minél jobban kihívják a közösség nemtetszését a homoszexuálisok, annál többen és annál intenzívebben fognak b*zizni. Ez csak ilyen melegfelvonulásokkal sokkal gázabb lesz. És nem nekünk, hanem nektek, mert ti csináljátok magatoknak vele a gondot, nem jöttél még rá?
2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!