Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és hungaristák,...

Jobbikosok és hungaristák, mit tennétek ha kamasz illetve felnőtt gyereketek?

Figyelt kérdés

Meleg lenne és 1 éve lenne komolyabb párkapcsolata?

Részt venne a meleg felvonuláson vagy a meleg olimpián!


2012. júl. 1. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
És hogy idézzek is, olyanokat mondtak egymásnak, hogy "te nagyf*szú állat"... Csak úgy kedvességből, társaságban... Hát kössz! :D
2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Én cicukázni vagy nyuszifülnek hívom az embereket, néha beszélek szexről de nem számottevő :)
2012. júl. 3. 14:41
 63/66 Pro Patria ***** válasza:

"Akkor Albinóknak se engedélyeznéd az örökbefogadást vagy házasságot? :D Nevetséges :D"


- Az albinóság nem egy viselkedésforma, amelyet egy gyerek - ha csecsemőkorától így nő fel, ebben a környezetben - el tudna tanulni.

Márpedig ha engedélyezik a melegházasságok, az apa-apa családmodellt, és a gyerekek így nőnek fel, hogy azt látják, Ádám és Béla ugyanolyan természetes dolog, mint a férfi-nő kapcsolat, az súlyosan belerondíthat a személyiségük fejlődésébe.

Ha ezt normálissá, elfogadottá tesszük, az önmagát generálja. Nem kezelhetjük "tök természetes" dolognak, mert nem az. Ne azt lássák a felnövő gyerekek, hogy "ez oké".


És a tolerancia helyes, senkit nem fognak máglyán megégetni emiatt. De azt se várjátok, hogy úgy csináljunk, mintha helyénvaló lenne, hogy fart túrtok.

Már várom, mikor alakulnak pártok a pedofilok védelmében.

2012. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Értem, cuncimókus :D
2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Kérdésre: Nem örülnék neki.

Egyébként csoda, hogy ide még nem érkezett meg az a beszokott 6-8 főből álló ,,b.zi inkvizítor" csapat akik minden egyes meleg kérdésnél leírják ugyanazt a baromságot. Ugyanazok én nem tudom szerintem erre élvezkednek a szobájukban de akármilyen meleg téma van mindig ott vannak :) mindegy nem tudom mért írtam :D De nyugi szerintem napok kérdése......

2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Jobbikos alapvetően nem értek velük egyet sok minden miatt de most nem ez a téma. A lényeg a melegfelvonulásokat és azt hogy ennyire nyomulnak és reklámozzák a homoszexualitást ugyanígy nem nézem jó szemmel szívem joga eldönteni hogy gyerekemet milyen beállítottságra buzdítom és nevelem. Egyszer találkoztam az utcán a nézeteiket népszerűsítő melegekkel és mikor meg mondtam nekik azt mennyire ellenzem ezt és nem támogatom a törekvéseiket. Ez után még én voltam a le sajnált rendellenes hülye. Ha belegondolok abba hogy lesz gyerekem és ő találkozik ilyen emberekkel az utcán pláne úgy hogy még fiatal és befolyásolható akkor úgy vélem jogosan mondhatom azt igenis ne népszerűsítsék és reklámozzák magukat sehogyan sem. Nem szólhatnak bele ők abba hogy hogyan nevelem a gyerekemet. Azt hogy most ennyien vagyunk a földön és és mellesleg azt hogy a melegek léteznek eleve annak köszönhetik hogy valamikor két heteroszexuális ember összebújt szóval több tiszteletet várok el a melegektől és ha karnak legyenek melegek de másokat ne akarjanak azzá tenni. A keresztények akik az utcán prédikálnak legalább képviselnek felmutatható értékeket de a melegek semmit. Szóval csak csendben éljék a meleg életüket és ne akarjanak örökbe fogadni meg ilyenek. Ráadásul mélyen felháborító már bibliát külön melegeknek a homoszexualitást ellenző részek kihagyásával. Ez már tényleg undorító dolog már ne is haragudj kedves kérdező.
2013. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!